Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Olbramovice861131:1413158
2. AHC Nový Knín851246:2811199
3. HC Kňovice851230:2411140
4. DSK Daleké Dušníky842243:4010205
5. Huroni Vršovice840433:268112
6. Ševci Nový Knín830531:336168
7. Medvědi Sedlčany821532:575142
8. Stará garda Štětkovice B820611:284130
9. Domino820635:424166

Odehrané zápasy

29.10. 18:25 29.10.2017, 18:25 Medvědi Sedlčany
3 : 10 HC Kňovice
29.10. 16:30 29.10.2017, 16:30 Ševci Nový Knín
6 : 7 DSK Daleké Dušníky
28.10. 20:00 28.10.2017, 20:00 Stará garda Štětkovice B
0 : 6 AHC Nový Knín
25.10. 20:25 25.10.2017, 20:25 Huroni Vršovice
3 : 6 Domino
23.10. 20:25 23.10.2017, 20:25 AHC Nový Knín
2 : 5 HC Olbramovice
23.10. 18:30 23.10.2017, 18:30 DSK Daleké Dušníky
3 : 4 Stará garda Štětkovice B
22.10. 20:20 22.10.2017, 20:20 HC Kňovice
1 : 5 Ševci Nový Knín
22.10. 18:25 22.10.2017, 18:25 Domino
7 : 10 Medvědi Sedlčany
16.10. 18:30 16.10.2017, 18:30 Medvědi Sedlčany
1 : 7 Huroni Vršovice
15.10. 20:20 15.10.2017, 20:20 Ševci Nový Knín
4 : 6 Domino
15.10. 18:25 15.10.2017, 18:25 Stará garda Štětkovice B
1 : 4 HC Kňovice
15.10. 16:30 15.10.2017, 16:30 HC Olbramovice
6 : 2 DSK Daleké Dušníky
11.10. 20:25 11.10.2017, 20:25 DSK Daleké Dušníky
5 : 5 AHC Nový Knín
11.10. 18:30 11.10.2017, 18:30 HC Kňovice
4 : 3 HC Olbramovice
09.10. 20:25 09.10.2017, 20:25 Domino
2 : 3 Stará garda Štětkovice B
07.10. 16:00 07.10.2017, 16:00 Huroni Vršovice
8 : 3 Ševci Nový Knín
02.10. 18:30 02.10.2017, 18:30 Ševci Nový Knín
7 : 2 Medvědi Sedlčany
01.10. 20:20 01.10.2017, 20:20 Stará garda Štětkovice B
1 : 2 Huroni Vršovice
01.10. 18:25 01.10.2017, 18:25 HC Olbramovice
3 : 2 Domino
01.10. 16:30 01.10.2017, 16:30 AHC Nový Knín
6 : 1 HC Kňovice
24.09. 16:30 24.09.2017, 16:30 HC Kňovice
2 : 2 DSK Daleké Dušníky
23.09. 20:00 23.09.2017, 20:00 Domino
3 : 6 AHC Nový Knín
23.09. 16:00 23.09.2017, 16:00 Medvědi Sedlčany
3 : 1 Stará garda Štětkovice B
23.09. 12:00 23.09.2017, 12:00 Huroni Vršovice
1 : 2 HC Olbramovice
18.09. 20:25 18.09.2017, 20:25 Stará garda Štětkovice B
1 : 2 Ševci Nový Knín
16.09. 20:00 16.09.2017, 20:00 HC Olbramovice
2 : 2 Medvědi Sedlčany
16.09. 18:00 16.09.2017, 18:00 AHC Nový Knín
5 : 6 Huroni Vršovice
16.09. 16:00 16.09.2017, 16:00 DSK Daleké Dušníky
9 : 8 Domino
10.09. 16:30 10.09.2017, 16:30 Domino
1 : 4 HC Kňovice
09.09. 20:20 09.09.2017, 20:20 Huroni Vršovice
3 : 4 DSK Daleké Dušníky
09.09. 18:25 09.09.2017, 18:25 Medvědi Sedlčany
5 : 12 AHC Nový Knín
09.09. 16:30 09.09.2017, 16:30 Ševci Nový Knín
1 : 4 HC Olbramovice
03.09. 18:25 03.09.2017, 18:25 HC Olbramovice
6 : 0 Stará garda Štětkovice B
03.09. 16:30 03.09.2017, 16:30 AHC Nový Knín
4 : 3 Ševci Nový Knín
02.09. 20:00 02.09.2017, 20:00 DSK Daleké Dušníky
11 : 6 Medvědi Sedlčany
02.09. 18:00 02.09.2017, 18:00 HC Kňovice
4 : 3 Huroni Vršovice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim