Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Stará garda Štětkovice181602122:3832152
2. River Boys Zvírotice181503122:5230142
3. Genemusic181404130:5228182
4. Čerti Křepenice18621068:11014147
5. HC Kačeři Příčovy18511268:11611142
6. Bubák Chlum18311451:1017184
7. HC Votice18121556:1484113

Odehrané zápasy

21.03. 18:30 21.03.2018, 18:30 Bubák Chlum
5 : 6 Stará garda Štětkovice
20.03. 20:25 20.03.2018, 20:25 HC Votice
3 : 9 River Boys Zvírotice
20.03. 18:30 20.03.2018, 18:30 Čerti Křepenice
12 : 6 HC Kačeři Příčovy
17.03. 18:25 17.03.2018, 18:25 Stará garda Štětkovice
3 : 8 Genemusic
17.03. 16:30 17.03.2018, 16:30 HC Kačeři Příčovy
5 : 3 Bubák Chlum
16.03. 20:25 16.03.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
6 : 0 Čerti Křepenice
12.03. 20:25 12.03.2018, 20:25 Bubák Chlum
1 : 7 River Boys Zvírotice
10.03. 18:00 10.03.2018, 18:00 Čerti Křepenice
4 : 4 HC Votice
10.03. 16:00 10.03.2018, 16:00 Genemusic
8 : 6 HC Kačeři Příčovy
05.03. 18:30 05.03.2018, 18:30 HC Kačeři Příčovy
0 : 5 k Stará garda Štětkovice
02.03. 20:25 02.03.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
0 : 6 Genemusic
02.03. 18:30 02.03.2018, 18:30 HC Votice
3 : 1 Bubák Chlum
24.02. 16:30 24.02.2018, 16:30 Bubák Chlum
2 : 2 Čerti Křepenice
23.02. 20:25 23.02.2018, 20:25 Genemusic
14 : 0 HC Votice
23.02. 18:30 23.02.2018, 18:30 Stará garda Štětkovice
2 : 6 River Boys Zvírotice
16.02. 20:25 16.02.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
12 : 1 HC Kačeři Příčovy
14.02. 20:25 14.02.2018, 20:25 HC Votice
2 : 10 Stará garda Štětkovice
14.02. 18:30 14.02.2018, 18:30 Čerti Křepenice
0 : 5 Genemusic
12.02. 20:25 12.02.2018, 20:25 Genemusic
7 : 1 Bubák Chlum
12.02. 18:30 12.02.2018, 18:30 Stará garda Štětkovice
7 : 1 Čerti Křepenice
11.02. 16:30 11.02.2018, 16:30 HC Kačeři Příčovy
8 : 6 HC Votice
05.02. 20:25 05.02.2018, 20:25 Genemusic
2 : 5 Stará garda Štětkovice
02.02. 20:25 02.02.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
8 : 3 HC Votice
02.02. 18:30 02.02.2018, 18:30 HC Kačeři Příčovy
4 : 7 Čerti Křepenice
31.01. 18:30 31.01.2018, 18:30 Stará garda Štětkovice
10 : 2 Bubák Chlum
26.01. 18:30 26.01.2018, 18:30 Bubák Chlum
2 : 6 HC Kačeři Příčovy
24.01. 20:25 24.01.2018, 20:25 Čerti Křepenice
4 : 8 River Boys Zvírotice
22.01. 18:30 22.01.2018, 18:30 River Boys Zvírotice
4 : 3 Bubák Chlum
20.01. 16:00 20.01.2018, 16:00 HC Votice
1 : 6 Čerti Křepenice
20.01. 12:00 20.01.2018, 12:00 HC Kačeři Příčovy
0 : 5 k Genemusic
15.01. 20:25 15.01.2018, 20:25 Genemusic
1 : 2 River Boys Zvírotice
14.01. 16:30 14.01.2018, 16:30 Stará garda Štětkovice
12 : 1 HC Kačeři Příčovy
12.01. 20:25 12.01.2018, 20:25 Bubák Chlum
3 : 2 HC Votice
06.01. 18:25 06.01.2018, 18:25 Čerti Křepenice
4 : 2 Bubák Chlum
06.01. 16:30 06.01.2018, 16:30 HC Votice
4 : 11 Genemusic
05.01. 20:25 05.01.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
0 : 7 Stará garda Štětkovice
30.12. 16:30 30.12.2017, 16:30 HC Kačeři Příčovy
2 : 8 River Boys Zvírotice
26.12. 20:20 26.12.2017, 20:20 Genemusic
13 : 3 Čerti Křepenice
18.12. 20:25 18.12.2017, 20:25 Bubák Chlum
2 : 6 Genemusic
18.12. 18:30 18.12.2017, 18:30 Čerti Křepenice
0 : 8 Stará garda Štětkovice
17.12. 16:30 17.12.2017, 16:30 HC Votice
5 : 5 HC Kačeři Příčovy
15.12. 18:30 15.12.2017, 18:30 HC Votice
2 : 16 River Boys Zvírotice
13.12. 20:25 13.12.2017, 20:25 Čerti Křepenice
4 : 3 HC Kačeři Příčovy
13.12. 18:30 13.12.2017, 18:30 Stará garda Štětkovice
4 : 1 HC Votice
06.12. 18:30 06.12.2017, 18:30 Bubák Chlum
1 : 9 Stará garda Štětkovice
04.12. 18:30 04.12.2017, 18:30 HC Kačeři Příčovy
5 : 3 Bubák Chlum
03.12. 20:20 03.12.2017, 20:20 Stará garda Štětkovice
5 : 3 Genemusic
02.12. 16:00 02.12.2017, 16:00 River Boys Zvírotice
11 : 4 Čerti Křepenice
27.11. 20:25 27.11.2017, 20:25 Bubák Chlum
3 : 10 River Boys Zvírotice
27.11. 18:30 27.11.2017, 18:30 Čerti Křepenice
10 : 6 HC Votice
26.11. 20:20 26.11.2017, 20:20 Genemusic
10 : 2 HC Kačeři Příčovy
22.11. 18:30 22.11.2017, 18:30 HC Kačeři Příčovy
1 : 4 Stará garda Štětkovice
20.11. 20:25 20.11.2017, 20:25 River Boys Zvírotice
8 : 0 Genemusic
20.11. 18:30 20.11.2017, 18:30 HC Votice
3 : 9 Bubák Chlum
17.11. 18:30 17.11.2017, 18:30 Bubák Chlum
4 : 3 Čerti Křepenice
13.11. 20:25 13.11.2017, 20:25 Stará garda Štětkovice
5 : 1 River Boys Zvírotice
13.11. 18:30 13.11.2017, 18:30 Genemusic
16 : 4 HC Votice
08.11. 20:25 08.11.2017, 20:25 River Boys Zvírotice
6 : 5 HC Kačeři Příčovy
08.11. 18:30 08.11.2017, 18:30 HC Votice
3 : 6 Stará garda Štětkovice
06.11. 20:25 06.11.2017, 20:25 Čerti Křepenice
3 : 6 Genemusic
04.11. 10:00 04.11.2017, 10:00 Genemusic
9 : 4 Bubák Chlum
03.11. 20:25 03.11.2017, 20:25 Stará garda Štětkovice
14 : 1 Čerti Křepenice
03.11. 18:30 03.11.2017, 18:30 HC Kačeři Příčovy
8 : 4 HC Votice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim