Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Kačeři Příčovy242022117:4542259
2. Stará garda Štětkovice242013184:6841140
3. River Boys Zvírotice241914171:6639216
4. Genemusic241815176:9037211
5. Slavoj Obecnice241356104:7031205
6. Bubák Chlum241311078:7427142
7. Čerti Křepenice248313109:13019181
8. AHC Nový Knín24821490:13218180
9. HC Votice24721591:17516100
10. DSK Daleké Dušníky24531666:13513216
11. Huroni Vršovice24611795:12813159
12. Žabáci Solopysky24441661:12612250
13. HC Olbramovice24202253:1564179

Odehrané zápasy

20.02. 20:25 20.02.2019, 20:25 River Boys Zvírotice
5 : 3 HC Olbramovice
20.02. 18:30 20.02.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice
5 : 0 k Žabáci Solopysky
18.02. 20:25 18.02.2019, 20:25 Genemusic
10 : 3 Slavoj Obecnice
18.02. 18:30 18.02.2019, 18:30 HC Kačeři Příčovy
5 : 0 AHC Nový Knín
17.02. 19:30 17.02.2019, 19:30 Čerti Křepenice
5 : 4 Huroni Vršovice
16.02. 12:30 16.02.2019, 12:30 Bubák Chlum
8 : 2 DSK Daleké Dušníky
15.02. 20:25 15.02.2019, 20:25 AHC Nový Knín
6 : 4 Čerti Křepenice
15.02. 18:30 15.02.2019, 18:30 DSK Daleké Dušníky
1 : 5 HC Kačeři Příčovy
13.02. 20:25 13.02.2019, 20:25 HC Votice
1 : 7 Bubák Chlum
13.02. 18:30 13.02.2019, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 7 Genemusic
11.02. 20:25 11.02.2019, 20:25 Huroni Vršovice
3 : 7 River Boys Zvírotice
11.02. 18:30 11.02.2019, 18:30 HC Olbramovice
3 : 21 Stará garda Štětkovice
10.02. 18:25 10.02.2019, 18:25 HC Kačeři Příčovy
6 : 2 HC Votice
10.02. 16:30 10.02.2019, 16:30 Slavoj Obecnice
6 : 4 Žabáci Solopysky
09.02. 14:00 09.02.2019, 14:00 Genemusic
10 : 0 HC Olbramovice
09.02. 12:00 09.02.2019, 12:00 Stará garda Štětkovice
10 : 3 Huroni Vršovice
08.02. 20:25 08.02.2019, 20:25 River Boys Zvírotice
3 : 5 AHC Nový Knín
08.02. 18:30 08.02.2019, 18:30 Čerti Křepenice
16 : 2 DSK Daleké Dušníky
04.02. 20:25 04.02.2019, 20:25 DSK Daleké Dušníky
1 : 6 River Boys Zvírotice
04.02. 18:30 04.02.2019, 18:30 Huroni Vršovice
3 : 10 Genemusic
03.02. 16:30 03.02.2019, 16:30 Bubák Chlum
2 : 1 HC Kačeři Příčovy
02.02. 16:00 02.02.2019, 16:00 AHC Nový Knín
4 : 13 Stará garda Štětkovice
01.02. 20:25 01.02.2019, 20:25 River Boys Zvírotice
3 : 7 HC Kačeři Příčovy
01.02. 18:30 01.02.2019, 18:30 HC Votice
6 : 5 Čerti Křepenice
30.01. 20:25 30.01.2019, 20:25 HC Olbramovice
1 : 7 Slavoj Obecnice
26.01. 19:00 26.01.2019, 19:00 Genemusic
9 : 3 AHC Nový Knín
26.01. 17:00 26.01.2019, 17:00 Čerti Křepenice
5 : 4 Bubák Chlum
26.01. 12:00 26.01.2019, 12:00 Stará garda Štětkovice
10 : 0 DSK Daleké Dušníky
26.01. 10:00 26.01.2019, 10:00 Žabáci Solopysky
8 : 3 HC Olbramovice
25.01. 20:25 25.01.2019, 20:25 River Boys Zvírotice
10 : 5 HC Votice
25.01. 18:30 25.01.2019, 18:30 Slavoj Obecnice
6 : 2 Huroni Vršovice
21.01. 20:25 21.01.2019, 20:25 HC Votice
3 : 14 Stará garda Štětkovice
20.01. 16:30 20.01.2019, 16:30 HC Kačeři Příčovy
7 : 0 Čerti Křepenice
19.01. 18:00 19.01.2019, 18:00 Bubák Chlum
1 : 4 River Boys Zvírotice
19.01. 16:00 19.01.2019, 16:00 DSK Daleké Dušníky
4 : 10 Genemusic
19.01. 14:00 19.01.2019, 14:00 AHC Nový Knín
5 : 1 Slavoj Obecnice
19.01. 12:00 19.01.2019, 12:00 Huroni Vršovice
4 : 0 Žabáci Solopysky
13.01. 20:20 13.01.2019, 20:20 Genemusic
16 : 3 HC Votice
13.01. 18:25 13.01.2019, 18:25 Žabáci Solopysky
7 : 7 AHC Nový Knín
13.01. 16:30 13.01.2019, 16:30 Stará garda Štětkovice
5 : 2 Bubák Chlum
12.01. 19:30 12.01.2019, 19:30 HC Olbramovice
4 : 8 Huroni Vršovice
12.01. 14:00 12.01.2019, 14:00 Slavoj Obecnice
6 : 2 DSK Daleké Dušníky
07.01. 20:25 07.01.2019, 20:25 Čerti Křepenice
3 : 4 River Boys Zvírotice
07.01. 18:30 07.01.2019, 18:30 HC Kačeři Příčovy
6 : 3 Stará garda Štětkovice
06.01. 20:20 06.01.2019, 20:20 HC Votice
1 : 5 Slavoj Obecnice
06.01. 16:30 06.01.2019, 16:30 Bubák Chlum
2 : 4 Genemusic
05.01. 20:20 05.01.2019, 20:20 AHC Nový Knín
3 : 5 HC Olbramovice
05.01. 18:25 05.01.2019, 18:25 DSK Daleké Dušníky
4 : 1 Žabáci Solopysky
04.01. 18:30 04.01.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice
10 : 2 Čerti Křepenice
30.12. 18:25 30.12.2018, 18:25 Žabáci Solopysky
2 : 7 HC Votice
30.12. 16:30 30.12.2018, 16:30 Slavoj Obecnice
1 : 1 Bubák Chlum
29.12. 20:20 29.12.2018, 20:20 HC Olbramovice
2 : 6 DSK Daleké Dušníky
29.12. 18:25 29.12.2018, 18:25 Genemusic
4 : 2 HC Kačeři Příčovy
29.12. 16:30 29.12.2018, 16:30 River Boys Zvírotice
3 : 3 Stará garda Štětkovice
26.12. 20:25 26.12.2018, 20:25 Čerti Křepenice
0 : 11 Genemusic
26.12. 18:30 26.12.2018, 18:30 DSK Daleké Dušníky
6 : 4 Huroni Vršovice
23.12. 20:20 23.12.2018, 20:20 HC Kačeři Příčovy
1 : 1 Slavoj Obecnice
23.12. 18:25 23.12.2018, 18:25 Bubák Chlum
2 : 1 Žabáci Solopysky
21.12. 20:25 21.12.2018, 20:25 HC Votice
7 : 6 HC Olbramovice
21.12. 18:30 21.12.2018, 18:30 Huroni Vršovice
5 : 6 AHC Nový Knín
17.12. 20:25 17.12.2018, 20:25 Genemusic
3 : 9 River Boys Zvírotice
17.12. 18:30 17.12.2018, 18:30 HC Olbramovice
2 : 1 Bubák Chlum
16.12. 20:20 16.12.2018, 20:20 Huroni Vršovice
4 : 7 HC Votice
16.12. 18:25 16.12.2018, 18:25 Žabáci Solopysky
0 : 3 HC Kačeři Příčovy
15.12. 14:00 15.12.2018, 14:00 Slavoj Obecnice
6 : 1 Čerti Křepenice
12.12. 20:25 12.12.2018, 20:25 AHC Nový Knín
7 : 2 DSK Daleké Dušníky
12.12. 18:30 12.12.2018, 18:30 Stará garda Štětkovice
7 : 3 Genemusic
10.12. 20:25 10.12.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
5 : 2 Slavoj Obecnice
10.12. 18:30 10.12.2018, 18:30 Čerti Křepenice
5 : 6 Žabáci Solopysky
09.12. 20:20 09.12.2018, 20:20 HC Votice
5 : 3 AHC Nový Knín
09.12. 18:25 09.12.2018, 18:25 HC Kačeři Příčovy
3 : 2 HC Olbramovice
09.12. 16:30 09.12.2018, 16:30 Bubák Chlum
4 : 3 Huroni Vršovice
03.12. 20:25 03.12.2018, 20:25 Žabáci Solopysky
1 : 15 River Boys Zvírotice
03.12. 18:30 03.12.2018, 18:30 AHC Nový Knín
2 : 6 Bubák Chlum
02.12. 16:30 02.12.2018, 16:30 DSK Daleké Dušníky
1 : 1 HC Votice
01.12. 15:30 01.12.2018, 15:30 Huroni Vršovice
4 : 5 HC Kačeři Příčovy
01.12. 13:30 01.12.2018, 13:30 Slavoj Obecnice
3 : 4 Stará garda Štětkovice
30.11. 20:25 30.11.2018, 20:25 HC Olbramovice
2 : 5 Čerti Křepenice
28.11. 20:25 28.11.2018, 20:25 Slavoj Obecnice
8 : 2 Genemusic
28.11. 18:30 28.11.2018, 18:30 DSK Daleké Dušníky
1 : 2 Bubák Chlum
26.11. 20:25 26.11.2018, 20:25 HC Olbramovice
2 : 12 River Boys Zvírotice
26.11. 18:30 26.11.2018, 18:30 AHC Nový Knín
2 : 9 HC Kačeři Příčovy
25.11. 20:20 25.11.2018, 20:20 Žabáci Solopysky
2 : 12 Stará garda Štětkovice
25.11. 16:30 25.11.2018, 16:30 Huroni Vršovice
2 : 2 Čerti Křepenice
23.11. 20:25 23.11.2018, 20:25 Bubák Chlum
6 : 1 HC Votice
23.11. 18:30 23.11.2018, 18:30 HC Kačeři Příčovy
9 : 1 DSK Daleké Dušníky
21.11. 20:25 21.11.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
9 : 1 Huroni Vršovice
21.11. 18:30 21.11.2018, 18:30 Čerti Křepenice
3 : 6 AHC Nový Knín
19.11. 20:25 19.11.2018, 20:25 Stará garda Štětkovice
5 : 0 k HC Olbramovice
19.11. 18:30 19.11.2018, 18:30 Genemusic
9 : 4 Žabáci Solopysky
17.11. 14:00 17.11.2018, 14:00 Žabáci Solopysky
1 : 4 Slavoj Obecnice
17.11. 12:00 17.11.2018, 12:00 HC Olbramovice
2 : 9 Genemusic
17.11. 10:00 17.11.2018, 10:00 DSK Daleké Dušníky
4 : 10 Čerti Křepenice
16.11. 20:25 16.11.2018, 20:25 Huroni Vršovice
6 : 10 Stará garda Štětkovice
16.11. 18:30 16.11.2018, 18:30 AHC Nový Knín
4 : 10 River Boys Zvírotice
14.11. 20:25 14.11.2018, 20:25 HC Votice
5 : 9 HC Kačeři Příčovy
10.11. 14:00 10.11.2018, 14:00 Genemusic
8 : 4 Huroni Vršovice
10.11. 12:00 10.11.2018, 12:00 River Boys Zvírotice
6 : 2 DSK Daleké Dušníky
10.11. 10:00 10.11.2018, 10:00 Stará garda Štětkovice
4 : 1 AHC Nový Knín
09.11. 20:25 09.11.2018, 20:25 Čerti Křepenice
11 : 3 HC Votice
09.11. 18:30 09.11.2018, 18:30 HC Kačeři Příčovy
6 : 2 Bubák Chlum
05.11. 20:25 05.11.2018, 20:25 AHC Nový Knín
7 : 14 Genemusic
05.11. 18:30 05.11.2018, 18:30 Slavoj Obecnice
7 : 1 HC Olbramovice
03.11. 20:00 03.11.2018, 20:00 DSK Daleké Dušníky
4 : 11 Stará garda Štětkovice
03.11. 18:00 03.11.2018, 18:00 HC Olbramovice
1 : 3 Žabáci Solopysky
03.11. 16:00 03.11.2018, 16:00 Huroni Vršovice
2 : 5 Slavoj Obecnice
03.11. 14:00 03.11.2018, 14:00 HC Votice
0 : 19 River Boys Zvírotice
03.11. 12:00 03.11.2018, 12:00 Bubák Chlum
10 : 4 Čerti Křepenice
28.10. 18:25 28.10.2018, 18:25 Čerti Křepenice
0 : 5 k HC Kačeři Příčovy
28.10. 16:30 28.10.2018, 16:30 Stará garda Štětkovice
8 : 2 HC Votice
27.10. 14:00 27.10.2018, 14:00 River Boys Zvírotice
8 : 3 Bubák Chlum
27.10. 12:00 27.10.2018, 12:00 Genemusic
7 : 4 DSK Daleké Dušníky
26.10. 20:25 26.10.2018, 20:25 Slavoj Obecnice
4 : 1 AHC Nový Knín
26.10. 18:30 26.10.2018, 18:30 Žabáci Solopysky
5 : 2 Huroni Vršovice
21.10. 16:30 21.10.2018, 16:30 AHC Nový Knín
3 : 3 Žabáci Solopysky
20.10. 20:00 20.10.2018, 20:00 Huroni Vršovice
8 : 4 HC Olbramovice
20.10. 18:00 20.10.2018, 18:00 DSK Daleké Dušníky
3 : 3 Slavoj Obecnice
20.10. 16:00 20.10.2018, 16:00 HC Votice
5 : 9 Genemusic
20.10. 14:00 20.10.2018, 14:00 Bubák Chlum
2 : 4 Stará garda Štětkovice
20.10. 12:00 20.10.2018, 12:00 HC Kačeři Příčovy
3 : 2 River Boys Zvírotice
15.10. 20:25 15.10.2018, 20:25 River Boys Zvírotice
11 : 4 Čerti Křepenice
14.10. 18:25 14.10.2018, 18:25 Stará garda Štětkovice
1 : 4 HC Kačeři Příčovy
14.10. 16:30 14.10.2018, 16:30 Genemusic
10 : 0 Bubák Chlum
10.10. 20:25 10.10.2018, 20:25 Slavoj Obecnice
7 : 4 HC Votice
10.10. 18:30 10.10.2018, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 2 DSK Daleké Dušníky
08.10. 20:25 08.10.2018, 20:25 HC Olbramovice
1 : 4 AHC Nový Knín
06.10. 16:00 06.10.2018, 16:00 AHC Nový Knín
3 : 6 Huroni Vršovice
06.10. 14:00 06.10.2018, 14:00 DSK Daleké Dušníky
5 : 1 HC Olbramovice
06.10. 12:00 06.10.2018, 12:00 HC Votice
5 : 5 Žabáci Solopysky
05.10. 20:25 05.10.2018, 20:25 HC Kačeři Příčovy
6 : 2 Genemusic
05.10. 18:30 05.10.2018, 18:30 Bubák Chlum
2 : 5 Slavoj Obecnice
03.10. 20:25 03.10.2018, 20:25 Čerti Křepenice
3 : 9 Stará garda Štětkovice
30.09. 18:25 30.09.2018, 18:25 Stará garda Štětkovice
3 : 6 River Boys Zvírotice
30.09. 16:30 30.09.2018, 16:30 Genemusic
3 : 3 Čerti Křepenice
28.09. 20:20 28.09.2018, 20:20 Slavoj Obecnice
2 : 2 HC Kačeři Příčovy
28.09. 18:25 28.09.2018, 18:25 Žabáci Solopysky
0 : 2 Bubák Chlum
28.09. 16:30 28.09.2018, 16:30 HC Olbramovice
3 : 5 HC Votice
26.09. 20:25 26.09.2018, 20:25 Huroni Vršovice
3 : 2 DSK Daleké Dušníky
22.09. 20:15 22.09.2018, 20:15 River Boys Zvírotice
2 : 3 Genemusic
22.09. 18:15 22.09.2018, 18:15 Čerti Křepenice
5 : 5 Slavoj Obecnice
22.09. 16:15 22.09.2018, 16:15 HC Kačeři Příčovy
4 : 3 Žabáci Solopysky
22.09. 14:15 22.09.2018, 14:15 Bubák Chlum
3 : 2 HC Olbramovice
22.09. 12:15 22.09.2018, 12:15 HC Votice
3 : 10 Huroni Vršovice
22.09. 10:15 22.09.2018, 10:15 DSK Daleké Dušníky
5 : 0 k AHC Nový Knín
19.09. 20:25 19.09.2018, 20:25 Stará garda Štětkovice
5 : 3 Slavoj Obecnice
19.09. 18:30 19.09.2018, 18:30 Bubák Chlum
3 : 1 AHC Nový Knín
17.09. 20:25 17.09.2018, 20:25 Slavoj Obecnice
4 : 5 River Boys Zvírotice
16.09. 16:30 16.09.2018, 16:30 Genemusic
3 : 7 Stará garda Štětkovice
15.09. 14:00 15.09.2018, 14:00 AHC Nový Knín
7 : 5 HC Votice
14.09. 20:25 14.09.2018, 20:25 Žabáci Solopysky
1 : 7 Čerti Křepenice
14.09. 18:30 14.09.2018, 18:30 HC Olbramovice
0 : 5 HC Kačeři Příčovy
12.09. 20:25 12.09.2018, 20:25 Huroni Vršovice
1 : 3 Bubák Chlum
08.09. 20:00 08.09.2018, 20:00 HC Votice
5 : 2 DSK Daleké Dušníky
08.09. 18:00 08.09.2018, 18:00 HC Kačeři Příčovy
4 : 3 Huroni Vršovice
08.09. 16:00 08.09.2018, 16:00 Čerti Křepenice
6 : 3 HC Olbramovice
08.09. 14:00 08.09.2018, 14:00 River Boys Zvírotice
7 : 0 Žabáci Solopysky
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim