Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Miličín22170597:6434126
2. Domino221435118:6731192
3. HC Kňovice221426104:5930124
4. Stará garda Štětkovice B22113890:782598
5. Ševci Nový Knín22112990:7724128
6. Novit Neveklov2211110122:11123159
7. HC Hrádek221021091:7922206
8. Rumola221021086:7822169
9. Draci22921171:10520129
10. Tučňáci Kosova Hora22831173:8519208
11. Rybníkáři22401853:1268127
12. Medvědi Sedlčany22221863:1296182

Odehrané zápasy

16.02. 20:20 16.02.2019, 20:20 HC Miličín
5 : 2 Rumola
16.02. 18:25 16.02.2019, 18:25 Domino
15 : 1 Novit Neveklov
16.02. 16:30 16.02.2019, 16:30 Ševci Nový Knín
4 : 4 Tučňáci Kosova Hora
16.02. 14:30 16.02.2019, 14:30 HC Kňovice
7 : 1 Draci
16.02. 10:30 16.02.2019, 10:30 Stará garda Štětkovice B
2 : 11 HC Hrádek
10.02. 20:20 10.02.2019, 20:20 Rybníkáři
7 : 5 Medvědi Sedlčany
09.02. 19:30 09.02.2019, 19:30 Ševci Nový Knín
1 : 6 Domino
06.02. 18:30 06.02.2019, 18:30 Draci
3 : 4 Rybníkáři
03.02. 20:20 03.02.2019, 20:20 Tučňáci Kosova Hora
1 : 5 Domino
03.02. 18:25 03.02.2019, 18:25 Medvědi Sedlčany
1 : 6 Ševci Nový Knín
02.02. 20:00 02.02.2019, 20:00 Novit Neveklov
0 : 5 k HC Miličín
02.02. 18:00 02.02.2019, 18:00 Rumola
4 : 4 Stará garda Štětkovice B
02.02. 14:00 02.02.2019, 14:00 HC Hrádek
1 : 2 HC Kňovice
30.01. 18:30 30.01.2019, 18:30 Draci
3 : 2 HC Hrádek
28.01. 20:25 28.01.2019, 20:25 HC Kňovice
5 : 0 Rumola
28.01. 18:30 28.01.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice B
4 : 6 Novit Neveklov
27.01. 20:20 27.01.2019, 20:20 HC Miličín
6 : 1 Tučňáci Kosova Hora
27.01. 18:25 27.01.2019, 18:25 Domino
7 : 2 Medvědi Sedlčany
27.01. 16:30 27.01.2019, 16:30 Rybníkáři
3 : 10 Ševci Nový Knín
23.01. 20:25 23.01.2019, 20:25 Rumola
0 : 2 Draci
23.01. 18:30 23.01.2019, 18:30 Medvědi Sedlčany
2 : 10 HC Miličín
21.01. 18:30 21.01.2019, 18:30 HC Hrádek
11 : 1 Rybníkáři
20.01. 20:20 20.01.2019, 20:20 Tučňáci Kosova Hora
0 : 5 Stará garda Štětkovice B
20.01. 18:25 20.01.2019, 18:25 Novit Neveklov
5 : 6 HC Kňovice
19.01. 10:00 19.01.2019, 10:00 HC Hrádek
8 : 1 Rumola
18.01. 20:25 18.01.2019, 20:25 Draci
3 : 8 Novit Neveklov
18.01. 18:30 18.01.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice B
6 : 4 Medvědi Sedlčany
16.01. 20:25 16.01.2019, 20:25 HC Kňovice
7 : 4 Tučňáci Kosova Hora
16.01. 18:30 16.01.2019, 18:30 HC Miličín
2 : 6 Ševci Nový Knín
14.01. 20:25 14.01.2019, 20:25 Draci
5 : 4 Medvědi Sedlčany
14.01. 18:30 14.01.2019, 18:30 Rybníkáři
0 : 7 Domino
12.01. 12:00 12.01.2019, 12:00 Ševci Nový Knín
6 : 8 Stará garda Štětkovice B
11.01. 20:25 11.01.2019, 20:25 Domino
5 : 3 HC Miličín
11.01. 18:30 11.01.2019, 18:30 Medvědi Sedlčany
1 : 4 HC Kňovice
09.01. 20:25 09.01.2019, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
10 : 3 Draci
09.01. 18:30 09.01.2019, 18:30 Novit Neveklov
6 : 7 HC Hrádek
06.01. 18:25 06.01.2019, 18:25 Rumola
3 : 1 Rybníkáři
05.01. 16:30 05.01.2019, 16:30 HC Hrádek
3 : 3 Tučňáci Kosova Hora
05.01. 12:00 05.01.2019, 12:00 HC Kňovice
6 : 0 Ševci Nový Knín
05.01. 10:00 05.01.2019, 10:00 Stará garda Štětkovice B
5 : 5 Domino
04.01. 20:25 04.01.2019, 20:25 Rybníkáři
3 : 6 HC Miličín
30.12. 20:20 30.12.2018, 20:20 Rumola
2 : 5 Novit Neveklov
29.12. 12:20 29.12.2018, 12:20 Medvědi Sedlčany
0 : 2 HC Hrádek
29.12. 10:25 29.12.2018, 10:25 HC Miličín
5 : 3 Stará garda Štětkovice B
29.12. 08:30 29.12.2018, 08:30 Ševci Nový Knín
5 : 3 Draci
28.12. 20:25 28.12.2018, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
1 : 8 Rumola
28.12. 18:30 28.12.2018, 18:30 Novit Neveklov
11 : 5 Rybníkáři
23.12. 16:30 23.12.2018, 16:30 Rumola
2 : 2 Medvědi Sedlčany
22.12. 19:30 22.12.2018, 19:30 HC Hrádek
1 : 5 Ševci Nový Knín
22.12. 14:00 22.12.2018, 14:00 Rybníkáři
2 : 4 Stará garda Štětkovice B
22.12. 12:00 22.12.2018, 12:00 Domino
6 : 3 HC Kňovice
19.12. 20:25 19.12.2018, 20:25 Novit Neveklov
2 : 7 Tučňáci Kosova Hora
19.12. 18:30 19.12.2018, 18:30 HC Kňovice
1 : 2 HC Miličín
16.12. 16:30 16.12.2018, 16:30 Ševci Nový Knín
2 : 7 Rumola
15.12. 20:00 15.12.2018, 20:00 HC Miličín
4 : 10 Draci
15.12. 18:00 15.12.2018, 18:00 Stará garda Štětkovice B
2 : 3 HC Kňovice
15.12. 16:00 15.12.2018, 16:00 Domino
5 : 1 HC Hrádek
14.12. 20:25 14.12.2018, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
1 : 0 Rybníkáři
14.12. 18:30 14.12.2018, 18:30 Medvědi Sedlčany
5 : 4 Novit Neveklov
08.12. 19:30 08.12.2018, 19:30 Draci
4 : 12 Domino
07.12. 20:25 07.12.2018, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
8 : 2 Medvědi Sedlčany
07.12. 18:30 07.12.2018, 18:30 HC Hrádek
1 : 4 HC Miličín
02.12. 20:20 02.12.2018, 20:20 Novit Neveklov
5 : 3 Ševci Nový Knín
02.12. 18:25 02.12.2018, 18:25 Rumola
1 : 7 Domino
01.12. 19:30 01.12.2018, 19:30 Draci
1 : 7 Stará garda Štětkovice B
01.12. 17:30 01.12.2018, 17:30 Rybníkáři
0 : 2 HC Kňovice
30.11. 18:30 30.11.2018, 18:30 HC Hrádek
5 : 2 Draci
25.11. 18:25 25.11.2018, 18:25 Medvědi Sedlčany
3 : 8 Domino
18.11. 20:20 18.11.2018, 20:20 Draci
5 : 4 HC Kňovice
18.11. 18:25 18.11.2018, 18:25 Medvědi Sedlčany
6 : 8 Rybníkáři
18.11. 16:30 18.11.2018, 16:30 Rumola
4 : 3 HC Miličín
17.11. 20:00 17.11.2018, 20:00 HC Hrádek
3 : 3 Stará garda Štětkovice B
17.11. 18:00 17.11.2018, 18:00 Tučňáci Kosova Hora
1 : 6 Ševci Nový Knín
17.11. 16:00 17.11.2018, 16:00 Novit Neveklov
6 : 6 Domino
14.11. 18:30 14.11.2018, 18:30 Ševci Nový Knín
4 : 1 Medvědi Sedlčany
12.11. 20:25 12.11.2018, 20:25 Domino
6 : 2 Tučňáci Kosova Hora
12.11. 18:30 12.11.2018, 18:30 HC Kňovice
10 : 2 HC Hrádek
11.11. 20:20 11.11.2018, 20:20 HC Miličín
5 : 3 Novit Neveklov
11.11. 18:25 11.11.2018, 18:25 Stará garda Štětkovice B
5 : 3 Rumola
11.11. 16:30 11.11.2018, 16:30 Rybníkáři
0 : 1 Draci
04.11. 20:20 04.11.2018, 20:20 Rumola
1 : 7 HC Kňovice
04.11. 18:25 04.11.2018, 18:25 Novit Neveklov
3 : 6 Stará garda Štětkovice B
04.11. 16:30 04.11.2018, 16:30 Tučňáci Kosova Hora
1 : 2 HC Miličín
02.11. 20:25 02.11.2018, 20:25 Ševci Nový Knín
6 : 7 Rybníkáři
02.11. 18:30 02.11.2018, 18:30 Stará garda Štětkovice B
2 : 5 Tučňáci Kosova Hora
31.10. 20:25 31.10.2018, 20:25 Domino
5 : 2 Ševci Nový Knín
31.10. 18:30 31.10.2018, 18:30 HC Miličín
6 : 2 Medvědi Sedlčany
29.10. 20:25 29.10.2018, 20:25 HC Kňovice
9 : 4 Novit Neveklov
29.10. 18:30 29.10.2018, 18:30 Rybníkáři
1 : 3 HC Hrádek
28.10. 20:20 28.10.2018, 20:20 Draci
0 : 9 Rumola
24.10. 20:25 24.10.2018, 20:25 Rumola
6 : 4 HC Hrádek
24.10. 18:30 24.10.2018, 18:30 Novit Neveklov
10 : 3 Draci
22.10. 20:25 22.10.2018, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
6 : 6 HC Kňovice
22.10. 18:30 22.10.2018, 18:30 Medvědi Sedlčany
1 : 7 Stará garda Štětkovice B
21.10. 20:20 21.10.2018, 20:20 Ševci Nový Knín
8 : 2 HC Miličín
21.10. 18:25 21.10.2018, 18:25 Domino
6 : 1 Rybníkáři
19.10. 20:25 19.10.2018, 20:25 HC Miličín
4 : 1 Domino
19.10. 18:30 19.10.2018, 18:30 Stará garda Štětkovice B
4 : 0 Ševci Nový Knín
17.10. 20:25 17.10.2018, 20:25 HC Kňovice
2 : 4 Medvědi Sedlčany
17.10. 18:30 17.10.2018, 18:30 Draci
3 : 1 Tučňáci Kosova Hora
15.10. 18:30 15.10.2018, 18:30 HC Hrádek
6 : 9 Novit Neveklov
14.10. 20:20 14.10.2018, 20:20 Rybníkáři
0 : 6 Rumola
08.10. 18:30 08.10.2018, 18:30 Tučňáci Kosova Hora
2 : 3 HC Hrádek
07.10. 20:20 07.10.2018, 20:20 Novit Neveklov
4 : 6 Rumola
07.10. 18:25 07.10.2018, 18:25 Medvědi Sedlčany
6 : 6 Draci
07.10. 16:30 07.10.2018, 16:30 Ševci Nový Knín
3 : 1 HC Kňovice
06.10. 20:00 06.10.2018, 20:00 Domino
3 : 6 Stará garda Štětkovice B
06.10. 18:00 06.10.2018, 18:00 HC Miličín
5 : 3 Rybníkáři
03.10. 18:30 03.10.2018, 18:30 HC Kňovice
1 : 1 Domino
01.10. 20:25 01.10.2018, 20:25 Stará garda Štětkovice B
2 : 4 HC Miličín
01.10. 18:30 01.10.2018, 18:30 Draci
3 : 3 Ševci Nový Knín
30.09. 20:20 30.09.2018, 20:20 HC Hrádek
8 : 5 Medvědi Sedlčany
29.09. 14:00 29.09.2018, 14:00 Rybníkáři
2 : 12 Novit Neveklov
29.09. 12:00 29.09.2018, 12:00 Rumola
2 : 3 Tučňáci Kosova Hora
26.09. 18:30 26.09.2018, 18:30 Tučňáci Kosova Hora
3 : 8 Novit Neveklov
24.09. 20:25 24.09.2018, 20:25 Medvědi Sedlčany
4 : 7 Rumola
24.09. 18:30 24.09.2018, 18:30 Ševci Nový Knín
3 : 1 HC Hrádek
23.09. 20:20 23.09.2018, 20:20 Domino
0 : 5 k Draci
23.09. 18:25 23.09.2018, 18:25 HC Miličín
5 : 1 HC Kňovice
23.09. 16:30 23.09.2018, 16:30 Stará garda Štětkovice B
3 : 1 Rybníkáři
21.09. 20:25 21.09.2018, 20:25 HC Kňovice
5 : 2 Stará garda Štětkovice B
21.09. 18:30 21.09.2018, 18:30 Draci
2 : 4 HC Miličín
17.09. 18:30 17.09.2018, 18:30 Rumola
2 : 5 Ševci Nový Knín
16.09. 20:20 16.09.2018, 20:20 Novit Neveklov
6 : 1 Medvědi Sedlčany
16.09. 18:25 16.09.2018, 18:25 Rybníkáři
0 : 3 Tučňáci Kosova Hora
15.09. 12:00 15.09.2018, 12:00 HC Hrádek
5 : 1 Domino
12.09. 18:30 12.09.2018, 18:30 Medvědi Sedlčany
2 : 6 Tučňáci Kosova Hora
10.09. 20:25 10.09.2018, 20:25 Ševci Nový Knín
2 : 4 Novit Neveklov
10.09. 18:30 10.09.2018, 18:30 HC Kňovice
12 : 4 Rybníkáři
09.09. 20:20 09.09.2018, 20:20 HC Miličín
5 : 3 HC Hrádek
09.09. 18:25 09.09.2018, 18:25 Stará garda Štětkovice B
0 : 3 Draci
09.09. 16:30 09.09.2018, 16:30 Domino
1 : 10 Rumola
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim