Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Genemusic861158:2413211
2. River Boys Zvírotice861145:1513216
3. HC Kačeři Příčovy843137:2011259
4. Stará garda Štětkovice850337:2010140
5. Slavoj Obecnice841326:209205
6. Čerti Křepenice832343:458181
7. Bubák Chlum812526:404142
8. AHC Nový Knín812523:504180
9. HC Votice800814:750100

Odehrané zápasy

08.04. 20:25 08.04.2019, 20:25 AHC Nový Knín
2 : 6 River Boys Zvírotice
07.04. 20:20 07.04.2019, 20:20 HC Votice
1 : 11 HC Kačeři Příčovy
07.04. 16:30 07.04.2019, 16:30 Čerti Křepenice
9 : 4 Stará garda Štětkovice
06.04. 18:25 06.04.2019, 18:25 Bubák Chlum
3 : 5 Genemusic
02.04. 18:30 02.04.2019, 18:30 Genemusic
8 : 2 Slavoj Obecnice
01.04. 20:25 01.04.2019, 20:25 River Boys Zvírotice
8 : 0 Bubák Chlum
31.03. 20:20 31.03.2019, 20:20 Stará garda Štětkovice
11 : 1 AHC Nový Knín
30.03. 16:00 30.03.2019, 16:00 HC Kačeři Příčovy
4 : 4 Čerti Křepenice
29.03. 20:25 29.03.2019, 20:25 Slavoj Obecnice
2 : 3 River Boys Zvírotice
29.03. 18:30 29.03.2019, 18:30 Bubák Chlum
2 : 4 Stará garda Štětkovice
27.03. 20:25 27.03.2019, 20:25 AHC Nový Knín
0 : 6 HC Kačeři Příčovy
26.03. 20:25 26.03.2019, 20:25 Čerti Křepenice
14 : 2 HC Votice
25.03. 20:25 25.03.2019, 20:25 River Boys Zvírotice
3 : 3 Genemusic
24.03. 20:20 24.03.2019, 20:20 HC Votice
4 : 6 AHC Nový Knín
24.03. 18:25 24.03.2019, 18:25 HC Kačeři Příčovy
3 : 3 Bubák Chlum
23.03. 18:45 23.03.2019, 18:45 Stará garda Štětkovice
2 : 0 Slavoj Obecnice
22.03. 20:25 22.03.2019, 20:25 Bubák Chlum
6 : 0 HC Votice
22.03. 18:30 22.03.2019, 18:30 Genemusic
3 : 1 Stará garda Štětkovice
20.03. 20:25 20.03.2019, 20:25 Slavoj Obecnice
1 : 1 HC Kačeři Příčovy
20.03. 18:30 20.03.2019, 18:30 AHC Nový Knín
4 : 4 Čerti Křepenice
17.03. 19:30 17.03.2019, 19:30 HC Votice
1 : 4 Slavoj Obecnice
16.03. 16:00 16.03.2019, 16:00 Stará garda Štětkovice
5 : 0 River Boys Zvírotice
16.03. 10:00 16.03.2019, 10:00 Čerti Křepenice
9 : 5 Bubák Chlum
15.03. 20:25 15.03.2019, 20:25 HC Kačeři Příčovy
8 : 5 Genemusic
09.03. 20:00 09.03.2019, 20:00 Slavoj Obecnice
8 : 2 Čerti Křepenice
09.03. 18:00 09.03.2019, 18:00 Bubák Chlum
5 : 5 AHC Nový Knín
09.03. 16:00 09.03.2019, 16:00 River Boys Zvírotice
5 : 1 HC Kačeři Příčovy
08.03. 20:25 08.03.2019, 20:25 Genemusic
14 : 2 HC Votice
04.03. 20:25 04.03.2019, 20:25 HC Votice
2 : 11 River Boys Zvírotice
04.03. 18:30 04.03.2019, 18:30 Čerti Křepenice
1 : 9 Genemusic
03.03. 19:30 03.03.2019, 19:30 AHC Nový Knín
1 : 3 Slavoj Obecnice
02.03. 16:00 02.03.2019, 16:00 HC Kačeři Příčovy
3 : 1 Stará garda Štětkovice
27.02. 20:25 27.02.2019, 20:25 River Boys Zvírotice
9 : 0 Čerti Křepenice
25.02. 20:25 25.02.2019, 20:25 Stará garda Štětkovice
9 : 2 HC Votice
25.02. 18:30 25.02.2019, 18:30 Slavoj Obecnice
6 : 2 Bubák Chlum
24.02. 20:20 24.02.2019, 20:20 Genemusic
11 : 4 AHC Nový Knín
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim