Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 21 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
AHC Nový Knín
Bubák Chlum
DSK Daleké Dušníky
Genemusic
HC Kačeři Příčovy
HC Olbramovice
HC Votice
Huroni Vršovice
River Boys Zvírotice
Slavoj Obecnice
Stará garda Štětkovice
Čerti Křepenice
Žabáci Solopysky
- vše -
- Skupina B -
Domino
Draci
HC Hrádek
HC Kňovice
HC Miličín
Medvědi Sedlčany
Novit Neveklov
Rumola
Rybníkáři
Stará garda Štětkovice B
Tučňáci Kosova Hora
Ševci Nový Knín
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Tomáš Svejkovský (Novit Neveklov)
65
8
2.
Milan Malknecht (Genemusic)
55
18
3.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
54
13
4.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
48
11
5.
Jaroslav Šťastný (Tučňáci Kosova Hora)
47
8
6.
Jan Dvořák (Draci)
43
7
7.
Daniel Marvánek (HC Hrádek)
40
7
8.
Richard Mlejnek (Čerti Křepenice)
39
5
9.
Zdeněk Bláha (HC Olbramovice)
39
9
10.
Petr Juhász (Slavoj Obecnice)
38
19
11.
Lukáš Roubík (Rumola)
37
4
12.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
36
14
13.
Jan Kortan (Slavoj Obecnice)
36
19
14.
Jaroslav Střeska (Slavoj Obecnice)
35
7
15.
Radek Veselý (Rybníkáři)
33
6
16.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
32
3
17.
Petr Macek (HC Kačeři Příčovy)
32
11
18.
Tomáš Holeček (River Boys Zvírotice)
32
11
19.
Michal Grin (Stará garda Štětkovice)
30
11
20.
Martin Vylít (HC Miličín)
30
11
21.
Martin Hadrbolec (Rumola)
30
12
22.
Ondřej Kuneš (Žabáci Solopysky)
30
14
23.
David Kabyl (HC Kačeři Příčovy)
30
15
24.
Milan Podlipský (Žabáci Solopysky)
29
3
25.
Jan Pechač (Žabáci Solopysky)
29
4
26.
Tomáš Lukšan (HC Kačeři Příčovy)
29
4
27.
Václav Šrain (Tučňáci Kosova Hora)
28
6
28.
Roman Vlk (HC Hrádek)
28
13
29.
Maksim Dudukin (River Boys Zvírotice)
28
14
30.
Pavel Tomášek (HC Votice)
28
14
31.
Zdeněk Zavadil (Stará garda Štětkovice)
28
14
32.
Daniel Hamberger (Tučňáci Kosova Hora)
27
3
33.
Adam Dragoun (Domino)
26
9
34.
Milan Havlíček (Domino)
26
9
35.
Jiří Fišer (Domino)
26
9
36.
Roman Chwastek (HC Kačeři Příčovy)
26
13
37.
Michal Novák (Novit Neveklov)
26
13
38.
Ladislav Logaj (AHC Nový Knín)
26
13
39.
Václav Kladiva (HC Olbramovice)
26
13
40.
Miloš Voháňka (HC Kňovice)
26
14
41.
Jiří Slanec (Huroni Vršovice)
25
2
42.
Josef Dvořák (Žabáci Solopysky)
24
11
43.
Michal Vondra (Medvědi Sedlčany)
24
12
44.
Jan Řanda (River Boys Zvírotice)
24
12
45.
Martin Pudil (HC Kačeři Příčovy)
24
12
46.
Michal Štemberk (HC Hrádek)
24
13
47.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
22
7
48.
Robert Mlejnek (Čerti Křepenice)
22
7
49.
Petr Jindrák (Medvědi Sedlčany)
22
9
50.
Jan Šilha (Rybníkáři)
22
11
51.
Zdeněk Němec (Medvědi Sedlčany)
22
11
52.
Josef Čížek ml. (HC Kačeři Příčovy)
22
11
53.
Aleš Wachsmann (AHC Nový Knín)
22
11
54.
Jiří Habart (Žabáci Solopysky)
22
11
55.
Jan Kubista (Domino)
22
11
56.
Radek Vanta (Huroni Vršovice)
22
11
57.
Petr Švancara (Genemusic)
22
11
58.
Pavel Bartůšek (HC Olbramovice)
22
11
59.
Jan Krotil (HC Kňovice)
22
11
60.
Václav Horálek (Genemusic)
20
9
61.
Jakub Michálek (HC Kačeři Příčovy)
20
9
62.
Karel Hřídel (River Boys Zvírotice)
20
10
63.
Roman Pechač (Tučňáci Kosova Hora)
20
10
64.
Aleš Huml (River Boys Zvírotice)
20
10
65.
Radim Šetina (Domino)
20
10
66.
Radek Čermák (Huroni Vršovice)
20
10
67.
Josef Šimeček (Rumola)
20
10
68.
Martin Tesárek (Žabáci Solopysky)
20
11
69.
Radek Šťovíček (Medvědi Sedlčany)
20
12
70.
Petr Kladiva (HC Olbramovice)
18
5
71.
Stanislav Škvor (HC Votice)
18
6
72.
Jiří Moser (Slavoj Obecnice)
18
7
73.
Michal Mrázek (Medvědi Sedlčany)
18
8
74.
Miroslav Čejda (HC Kačeři Příčovy)
18
8
75.
Michal Kreps (Huroni Vršovice)
18
8
76.
Štěpán Wachsmann (AHC Nový Knín)
18
9
77.
Pavel Mošanský (Bubák Chlum)
18
9
78.
Lukáš Mašek (Draci)
18
9
79.
Jan Kovanda (Rumola)
18
9
80.
Václav Tengler (Čerti Křepenice)
18
9
81.
Jiří Budil (Medvědi Sedlčany)
18
9
82.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
18
9
83.
Vít Berka (Huroni Vršovice)
16
4
84.
František Vlas (Stará garda Štětkovice B)
16
5
85.
Radoslav Kubják (Slavoj Obecnice)
16
7
86.
Tomáš Jeništa (Genemusic)
16
8
87.
Radek Sosnovec (Bubák Chlum)
16
8
88.
Petr Hlinka (River Boys Zvírotice)
16
8
89.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
16
8
90.
Kamil Nevídal (AHC Nový Knín)
16
8
91.
Pavel Sosnovec (Bubák Chlum)
16
8
92.
Radek Válko (Stará garda Štětkovice)
16
8
93.
Lubor Křížek (Čerti Křepenice)
16
8
94.
Michal Bernard (HC Hrádek)
16
8
95.
Jakub Kelco (Čerti Křepenice)
16
8
96.
Marek Šabek (Žabáci Solopysky)
16
8
97.
Jan Švejnoha (Genemusic)
16
8
98.
Petr Švehla (Rumola)
16
8
99.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
16
9
100.
Stanislav Tichý (Žabáci Solopysky)
16
9
101.
Michal Šedivý (Čerti Křepenice)
14
3
102.
Petr Pšenička (Bubák Chlum)
14
6
103.
Daniel Svoboda (Genemusic)
14
6
104.
Aleš Poplštein (Tučňáci Kosova Hora)
14
7
105.
Filip Miňha (Rumola)
14
7
106.
Oldřich Kupa (Ševci Nový Knín)
14
7
107.
Dušan Svoboda (HC Kačeři Příčovy)
14
7
108.
Vladan Křenek (River Boys Zvírotice)
14
7
109.
Michal Vacek (Žabáci Solopysky)
14
7
110.
Přemysl Melša (Domino)
14
7
111.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
14
7
112.
Petr Herma (HC Kňovice)
14
7
113.
Jakub Vančura (Bubák Chlum)
14
7
114.
David Janoušek (HC Hrádek)
14
7
115.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
14
7
116.
Vladimír Ochtábec (HC Kňovice)
14
7
117.
Jan Semotán (Huroni Vršovice)
14
7
118.
Tomáš Lang (Huroni Vršovice)
14
9
119.
Michal Kascak (Čerti Křepenice)
12
5
120.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
12
6
121.
Tomáš Vávra (Stará garda Štětkovice B)
12
6
122.
Jan Kváča (Žabáci Solopysky)
12
6
123.
Robert Horák (HC Olbramovice)
12
6
124.
Zdeněk Hašek (Novit Neveklov)
12
6
125.
Petr Sekal (HC Miličín)
12
6
126.
Vladislav Pech (Bubák Chlum)
12
6
127.
Jiří Semerád (Novit Neveklov)
12
6
128.
Jiří Litoš (Stará garda Štětkovice)
12
6
129.
Dominik Hašek (Ševci Nový Knín)
12
6
130.
Jan Spilka (HC Kačeři Příčovy)
12
6
131.
Martin Vobecký (HC Miličín)
12
6
132.
Jan Šťovíček (Stará garda Štětkovice B)
12
6
133.
Jan Benda (HC Kňovice)
12
6
134.
Marek Pešata (Rybníkáři)
12
6
135.
Zbyněk Křivonoska (Ševci Nový Knín)
12
6
136.
Jan Mašek (Bubák Chlum)
12
6
137.
Radek Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
12
6
138.
Josef Král (Domino)
12
6
139.
Ondřej Marvan (HC Hrádek)
12
6
140.
Martin Lachout (Draci)
12
6
141.
Miloš Vančura (Bubák Chlum)
12
6
142.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
12
7
143.
František Větrovský (Slavoj Obecnice)
12
7
144.
Martin Mottl (Domino)
10
5
145.
František Pilík (HC Kačeři Příčovy)
10
5
146.
David Veselý (Slavoj Obecnice)
10
5
147.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
10
5
148.
Tomáš Chwastek (HC Hrádek)
10
5
149.
Michal Malík (HC Olbramovice)
10
5
150.
Josef Brotánek (Medvědi Sedlčany)
10
5
151.
Josef Kaňka (Genemusic)
10
5
152.
Radek Procházka (Genemusic)
10
5
153.
Lukáš Pejsar (Genemusic)
10
5
154.
Tomáš Neuberger (HC Kňovice)
10
5
155.
Bohumil Hanus (HC Hrádek)
10
5
156.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
10
5
157.
Petr Tylich (River Boys Zvírotice)
10
5
158.
Lukáš Kruchňa (HC Hrádek)
10
5
159.
Tomáš Bednář (Novit Neveklov)
10
5
160.
Petr Moulík (Stará garda Štětkovice B)
10
5
161.
Dušan Mlynarčík (Čerti Křepenice)
10
5
162.
Jakub Ploc (HC Miličín)
10
5
163.
Jaromír Majer (Žabáci Solopysky)
10
5
164.
Jakub Kachlík (HC Olbramovice)
10
5
165.
David Červenka (HC Miličín)
10
5
166.
Dušan Nikel (Slavoj Obecnice)
10
5
167.
Pavel Krampera (HC Votice)
10
5
168.
Patrik Eisenreich (River Boys Zvírotice)
10
5
169.
Lukáš Klaus (Genemusic)
10
5
170.
Robert Nečas (Stará garda Štětkovice B)
10
5
171.
Kamil Vančura (Bubák Chlum)
10
5
172.
Petr Vilímek (Huroni Vršovice)
10
5
173.
Tomáš Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
10
6
174.
Libor Procházka (HC Kňovice)
8
3
175.
Luděk Říha (HC Votice)
8
4
176.
Miroslav Klejna (Medvědi Sedlčany)
8
4
177.
Aleš Čermák (Novit Neveklov)
8
4
178.
Milan Jiráček (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
179.
Josef Kortan (Rumola)
8
4
180.
Luboš Hovorka (HC Olbramovice)
8
4
181.
Aleš Bindl (HC Votice)
8
4
182.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
8
4
183.
Roman Mařík (Rybníkáři)
8
4
184.
Jaroslav Hájek (Čerti Křepenice)
8
4
185.
Daniel Drábek (HC Votice)
8
4
186.
Tomáš Neuberg (HC Olbramovice)
8
4
187.
Miloslav Smrčina (HC Miličín)
8
4
188.
Jiří Čihák (Čerti Křepenice)
8
4
189.
Václav Vobrátil (HC Miličín)
8
4
190.
František Hron (Draci)
8
4
191.
Adam Mrázek (Slavoj Obecnice)
8
4
192.
Jakub Hozman (Stará garda Štětkovice)
8
4
193.
Luboš Viterna (Bubák Chlum)
8
4
194.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
8
4
195.
Jiří Chlasták (River Boys Zvírotice)
8
4
196.
Jiří Hnátek (Domino)
8
4
197.
Štěpán Pilecký (HC Hrádek)
8
4
198.
Pavel Vondrák (AHC Nový Knín)
8
4
199.
Petr Dvořák (Rybníkáři)
8
4
200.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
8
4
201.
Jiří Pašek (River Boys Zvírotice)
8
4
202.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
8
4
203.
Martin Macháček (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
204.
Jan Křížek (Draci)
8
4
205.
Jiří Nerad (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
206.
Josef Kubista (Slavoj Obecnice)
6
3
207.
Martin Kolář (HC Miličín)
6
3
208.
Jan Hradil (Draci)
6
3
209.
Tomáš Doskočil (HC Miličín)
6
3
210.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
6
3
211.
Martin Zbránek (Domino)
6
3
212.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
6
3
213.
Libor Vozdek (HC Hrádek)
6
3
214.
Josef Hejna (Medvědi Sedlčany)
6
3
215.
Václav Hotový (Stará garda Štětkovice B)
6
3
216.
Václav Herma (Stará garda Štětkovice)
6
3
217.
Karel Polesný (Stará garda Štětkovice B)
6
3
218.
Jindřich Havránek (HC Hrádek)
6
3
219.
Jiří Pechač (Žabáci Solopysky)
6
3
220.
Miroslav Müller (AHC Nový Knín)
6
3
221.
Jiří Kahoun (Stará garda Štětkovice)
6
3
222.
Lukáš Macháček (Domino)
6
3
223.
Martin Děd ml. (Stará garda Štětkovice B)
6
3
224.
Ladislav Šach (Medvědi Sedlčany)
6
3
225.
Pavel Dvořák (HC Olbramovice)
6
3
226.
Luděk Říha (Genemusic)
6
3
227.
Petr Skalický (Medvědi Sedlčany)
6
3
228.
Lukáš Lachout (HC Kačeři Příčovy)
6
3
229.
Stanislav Bumba (DSK Daleké Dušníky)
6
3
230.
Zbyněk Sýkora (AHC Nový Knín)
6
3
231.
Zdeněk Kálal (River Boys Zvírotice)
6
3
232.
Miroslav Šváb (HC Miličín)
6
3
233.
Pavel Špaček (Ševci Nový Knín)
6
3
234.
Petr Hořovský (Čerti Křepenice)
6
3
235.
Jaroslav Chlasták (Draci)
6
3
236.
Pavel Čanda (Draci)
6
3
237.
Vlastimil Ploc (HC Miličín)
6
3
238.
Martin Pejša (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
239.
Václav Bubník (Medvědi Sedlčany)
6
3
240.
Jiří Veřtat (Rumola)
6
3
241.
Roman Dvořák (Slavoj Obecnice)
6
3
242.
Zdeněk Liška (HC Kňovice)
6
3
243.
Petr Krol (Rybníkáři)
6
3
244.
Martin Hřebec (HC Olbramovice)
6
3
245.
Karel Pospíšil (Stará garda Štětkovice)
6
3
246.
Václav Novák (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
247.
Stanislav Červenka (HC Miličín)
6
3
248.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
6
3
249.
Jan Prášil (Genemusic)
6
3
250.
Ondřej Střihavka (Stará garda Štětkovice B)
6
3
251.
Pavel Tůma (Tučňáci Kosova Hora)
6
4
252.
Lukáš Hlaváček (Stará garda Štětkovice)
6
4
253.
Petr Kocek (Novit Neveklov)
4
1
254.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
4
2
255.
Dušan Šimeček (Rumola)
4
2
256.
Michal Vošmik (Stará garda Štětkovice)
4
2
257.
Josef Kopec (HC Hrádek)
4
2
258.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
4
2
259.
David Tureček (Medvědi Sedlčany)
4
2
260.
Tomáš Moravec (Genemusic)
4
2
261.
Milan Zeman (Medvědi Sedlčany)
4
2
262.
Pavel Pešta (Žabáci Solopysky)
4
2
263.
Zbyněk Pudil (Stará garda Štětkovice)
4
2
264.
Rostislav Růzha (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
265.
Libor Pudil (Stará garda Štětkovice)
4
2
266.
Michal Dudek (Žabáci Solopysky)
4
2
267.
Richard Ladislav (AHC Nový Knín)
4
2
268.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
4
2
269.
Libor Beran (HC Miličín)
4
2
270.
Radek Vrba (HC Hrádek)
4
2
271.
Ondřej Lišman (Draci)
4
2
272.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
4
2
273.
Stanislav Mašek (HC Kačeři Příčovy)
4
2
274.
Jan Brdek (HC Olbramovice)
4
2
275.
Václav Doležal (River Boys Zvírotice)
4
2
276.
František Rákosník (Stará garda Štětkovice)
4
2
277.
Miroslav Borkovec (Genemusic)
4
2
278.
Leoš Tůma (Bubák Chlum)
4
2
279.
Lubomír Vašek (Domino)
4
2
280.
Zdeněk Pechánek (Draci)
4
2
281.
Milan Kodet (Čerti Křepenice)
4
2
282.
Pavel Mol (Draci)
4
2
283.
Petr Čížek (HC Kňovice)
4
2
284.
Jan Kašpar (Huroni Vršovice)
4
2
285.
Pavel Cabala (Huroni Vršovice)
4
2
286.
Michal Neckář (AHC Nový Knín)
4
2
287.
Radim Kubeš (HC Votice)
4
2
288.
Vilém Hodouš (Draci)
4
2
289.
Jiří Kachlík (Rybníkáři)
4
2
290.
Marek Boháč (Domino)
4
2
291.
Pavel Šimeček (Rumola)
4
2
292.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
4
2
293.
Libor Froněk (Domino)
4
2
294.
Pavel Podrazil (Genemusic)
4
2
295.
Jiří Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
296.
Milan Hlaváček (Stará garda Štětkovice B)
4
2
297.
Libor Slavík (HC Votice)
4
2
298.
Petr Jungling (Rumola)
4
2
299.
David Třešňák (HC Kačeři Příčovy)
4
2
300.
Vojtěch Budil (HC Votice)
4
2
301.
Zdeněk Uzel (Slavoj Obecnice)
4
2
302.
Jiří Běžel (HC Hrádek)
4
2
303.
František Kadič (River Boys Zvírotice)
4
2
304.
Jan Děd (Stará garda Štětkovice B)
4
2
305.
Martin Sadecký (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
306.
Martin Rauš (Čerti Křepenice)
4
2
307.
Jiří Kukač (Rumola)
4
2
308.
Jaroslav Laštovička (Stará garda Štětkovice)
4
2
309.
Michal Beneš (River Boys Zvírotice)
4
3
310.
Petr Šerák (HC Olbramovice)
2
1
311.
Lukáš Plavec (Bubák Chlum)
2
1
312.
Zdeněk Malenda st. (Bubák Chlum)
2
1
313.
Kamil Hencl (Rybníkáři)
2
1
314.
Pavel Stibůrek (Genemusic)
2
1
315.
Martin Děd (Stará garda Štětkovice B)
2
1
316.
Vladislav Doležal (River Boys Zvírotice)
2
1
317.
Patrik Bednář (Novit Neveklov)
2
1
318.
Jan Markes (HC Votice)
2
1
319.
Jiří Nový (Huroni Vršovice)
2
1
320.
Petr Pešek (AHC Nový Knín)
2
1
321.
Petr Rada (Novit Neveklov)
2
1
322.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
2
1
323.
Jaroslav Herma (HC Kňovice)
2
1
324.
Pavel Hájek (Medvědi Sedlčany)
2
1
325.
Daniel Macák (Stará garda Štětkovice B)
2
1
326.
Jan Opička (Čerti Křepenice)
2
1
327.
Jiří Humhal (HC Kačeři Příčovy)
2
1
328.
Zdeněk Mašek (Žabáci Solopysky)
2
1
329.
Roman Šimeček (Rumola)
2
1
330.
Jiří Hradil (Draci)
2
1
331.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
2
1
332.
Miroslav Kodet (HC Kňovice)
2
1
333.
Jaroslav Vyhnal (River Boys Zvírotice)
2
1
334.
Milan Opička (HC Olbramovice)
2
1
335.
Jan Hyspecký (Slavoj Obecnice)
2
1
336.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
2
1
337.
Dušan Matějka (River Boys Zvírotice)
2
1
338.
Jakub Kadleček (Medvědi Sedlčany)
2
1
339.
Marek Jošt (HC Votice)
2
1
340.
Ondřej Páv (Huroni Vršovice)
2
1
341.
Bedřich Douda (Novit Neveklov)
2
1
342.
Karel Máša (Slavoj Obecnice)
2
1
343.
Pavel Hron (HC Kňovice)
2
1
344.
Kamil Nevařil (AHC Nový Knín)
2
1
345.
Jiří Čížek (HC Hrádek)
2
1
346.
Rostislav Hořejší (Rybníkáři)
2
1
347.
Miroslav Mašek (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
348.
Ondřej Žďánský (HC Kačeři Příčovy)
2
1
349.
Ladislav Chvalkovský (Huroni Vršovice)
2
1
350.
Marek Neckář (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
351.
Dušan Pudil (Huroni Vršovice)
2
1
352.
Radek Kutiš (River Boys Zvírotice)
2
1
353.
Jiří Barcal (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
354.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
355.
Pavel Pilousek (HC Kňovice)
2
1
356.
Jiří Kočí (Novit Neveklov)
2
1
357.
Martin Řezáč (HC Hrádek)
2
1
358.
Lukáš Růžička (Stará garda Štětkovice)
2
1
359.
Tomáš Chochola (Genemusic)
2
1
360.
Adam Lavička (Slavoj Obecnice)
2
1
361.
Karel Pohan (HC Votice)
2
1
362.
Radek Nehéz (Stará garda Štětkovice B)
2
1
363.
Jiří Sedláček (Medvědi Sedlčany)
2
1
364.
Milan Fiala (HC Hrádek)
2
1
365.
Jan Povolný (Huroni Vršovice)
2
1
366.
Zdeněk Tůma (HC Olbramovice)
2
1
367.
Jan Kamenný (AHC Nový Knín)
2
1
368.
Jiří Havlík (HC Olbramovice)
2
1
369.
Roman Horník (AHC Nový Knín)
2
1
370.
Antonín Verner (HC Hrádek)
2
1
371.
Jiří Matoušek (HC Miličín)
2
1
372.
Petr Ulbrich (Čerti Křepenice)
2
1
373.
Tomáš Sedláček (Rybníkáři)
2
1
374.
Jindřich Hájek (Draci)
2
1
375.
Jakub Šára (Rybníkáři)
2
1
376.
Zbyněk Keller (Huroni Vršovice)
2
1
377.
Jan Průša (HC Hrádek)
2
1
378.
Jakub Piskáček (Žabáci Solopysky)
2
1
379.
Marek Čejda (HC Kačeři Příčovy)
2
1
380.
Martin Urban (HC Votice)
2
1
381.
Libor Dostálek (AHC Nový Knín)
2
1
382.
Pavel Triner (Medvědi Sedlčany)
2
1
383.
Jakub Peterka (Domino)
2
1
384.
Jaroslav Spilka (HC Kačeři Příčovy)
2
1
385.
Lukáš Kohoutek (HC Olbramovice)
2
2
386.
Marek Hadrbolec (Rumola)
2
2
387.
Jiří Bursík (Draci)
2
2
388.
Pavel Kalaš (Domino)
2
2
389.
Jan Flachs (DSK Daleké Dušníky)
2
2
390.
Zdeněk Malenda ml. (Bubák Chlum)
2
2
391.
Martin Fiala (Stará garda Štětkovice B)
0
1
392.
Jiří Podlipský (Draci)
0
0
393.
Milan Vosátka (Huroni Vršovice)
0
0
394.
Karel Čeněk (HC Miličín)
0
0
395.
Jan Rollo (HC Olbramovice)
0
0
396.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
0
0
397.
Radek Musil (HC Kňovice)
0
0
398.
David Čítek (Stará garda Štětkovice)
0
0
399.
Jiří Humhal (Bubák Chlum)
0
0
400.
Jan Trefil (HC Miličín)
0
0
401.
Pavel Mikeš (Rumola)
0
0
402.
Martin Šmíd (Rybníkáři)
0
0
403.
Tomáš Slabý (Rybníkáři)
0
0
404.
Václav Červenka (River Boys Zvírotice)
0
0
405.
Lubomír Kafka (Stará garda Štětkovice)
0
0
406.
Vladimír Novotný (AHC Nový Knín)
0
0
407.
Michal Havlík (Domino)
0
0
408.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
0
0
409.
Šimon Kiš (Draci)
0
0
410.
Petr Fiala (HC Votice)
0
0
411.
Richard Fuxa (Rybníkáři)
0
0
412.
Tomáš Brotánek (Medvědi Sedlčany)
0
0
413.
Jiří Požárek (Stará garda Štětkovice B)
0
0
414.
Pavel Štemberk (Stará garda Štětkovice B)
0
0
415.
Jan Klomínek (Domino)
0
0
416.
Michal Hodouš (Draci)
0
0
417.
Milan Šedivý (HC Votice)
0
0
418.
Petr Pištěk (Huroni Vršovice)
0
0
419.
Milan Bartl (AHC Nový Knín)
0
0
420.
Pavel Dvořák (Genemusic)
0
0
421.
Jiří Vyhnal (Genemusic)
0
0
422.
Tomáš Brůček (Slavoj Obecnice)
0
0
423.
David Pacák (AHC Nový Knín)
0
0
424.
Jiří Krasl (Stará garda Štětkovice)
0
0
425.
Karel Benda (HC Miličín)
0
0
426.
Lukáš Fremut (Huroni Vršovice)
0
0
427.
Lukáš Mrázek (HC Votice)
0
0
428.
Ondřej Pavelek (Huroni Vršovice)
0
0
429.
Martin Mezera (AHC Nový Knín)
0
0
430.
Jiří Veselý (Domino)
0
0
431.
David Otava (Čerti Křepenice)
0
0
432.
Pavel Dvořák (HC Miličín)
0
0
433.
Jaroslav Černý (HC Votice)
0
0
434.
Jan Douša (HC Olbramovice)
0
0
435.
Stanislav Hanuš (HC Kňovice)
0
0
436.
Jiří Magnus (Bubák Chlum)
0
0
437.
Jaroslav Adam (HC Miličín)
0
0
438.
Pavel Podlipský (Rumola)
0
0
439.
Miroslav Šopík (Rybníkáři)
0
0
440.
Václav Hlavnička (Rybníkáři)
0
0
441.
Jan Svojtka (River Boys Zvírotice)
0
0
442.
Radek Nápravník (Bubák Chlum)
0
0
443.
Pavel Pečenka (HC Miličín)
0
0
444.
Libor Vondruška (Domino)
0
0
445.
Zdeněk Kalina (HC Hrádek)
0
0
446.
Václav Podlipský (Draci)
0
0
447.
Richard Bártl (HC Votice)
0
0
448.
Marcel Forejt (Slavoj Obecnice)
0
0
449.
Martin Micek (Genemusic)
0
0
450.
Martin Písařík (Novit Neveklov)
0
0
451.
Milan Petýrek (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
452.
Jan Chyle ml. (Draci)
0
0
453.
Michal Kuchta (HC Kačeři Příčovy)
0
0
454.
Michal Plicka (HC Votice)
0
0
455.
Stanislav Burda (Rumola)
0
0
456.
Martin Sedláček (Stará garda Štětkovice B)
0
0
457.
Roman Mošnička (Novit Neveklov)
0
0
458.
Petr Hnátek (Novit Neveklov)
0
0
459.
Jaroslav Burger (HC Kňovice)
0
0
460.
Jaroslav Vinduška (HC Votice)
0
0
461.
Karel Myslivec (Genemusic)
0
0
462.
Tomáš Homola (HC Miličín)
0
0
463.
Pavel Malypetr (HC Olbramovice)
0
0
464.
Jiří Půlpán (Genemusic)
0
0
465.
Matěj Kadlec (DSK Daleké Dušníky)
0
0
466.
Jan Halík (AHC Nový Knín)
0
0
467.
Michal Folk (Huroni Vršovice)
0
0
468.
Martin Lochman (AHC Nový Knín)
0
0
469.
David Štěpánek (HC Votice)
0
0
470.
Ivo Štemberk (Rumola)
0
0
471.
Pavel Hájek (Stará garda Štětkovice)
0
0
472.
David Kovář (Čerti Křepenice)
0
0
473.
Roman Žemlička (Ševci Nový Knín)
0
0
474.
Petr Šťastný (Žabáci Solopysky)
0
0
475.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
476.
Stanislav Herink (HC Kňovice)
0
0
477.
Petr Havel (Genemusic)
0
0
478.
Jiří Hrubant (HC Miličín)
0
0
479.
Pavel Vaniš (Rumola)
0
0
480.
Štěpán Švagr (Čerti Křepenice)
0
0
481.
David Moravec (Ševci Nový Knín)
0
0
482.
Petr Kadlec (DSK Daleké Dušníky)
0
0
483.
Vít Kalina (Genemusic)
0
0
484.
Jaroslav Holub (Rybníkáři)
0
0
485.
Michal Havlík (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
486.
Lukáš Burda (Domino)
0
0
487.
Josef Čížek st. (HC Kačeři Příčovy)
0
0
488.
Zdeněk Štůla (Medvědi Sedlčany)
0
0
489.
Milan Šimeček (Rumola)
0
0
490.
Karel Vančura (Stará garda Štětkovice B)
0
0
491.
Jiří Mrázek (HC Votice)
0
0
492.
Martin Micek (HC Kňovice)
0
0
493.
Marek Čeněk (HC Miličín)
0
0
494.
Václav Podlipský st. (Rumola)
0
0
495.
Jan Matějka (Slavoj Obecnice)
0
0
496.
Jiří Válek (HC Hrádek)
0
0
497.
Michal Šimůnek (River Boys Zvírotice)
0
0
498.
Luboš Kramář (Ševci Nový Knín)
0
0
499.
Kamil Saska (HC Kňovice)
0
0
500.
František Belej (River Boys Zvírotice)
0
0
501.
Patrik Vítovec (AHC Nový Knín)
0
0
502.
František Dvořák (Stará garda Štětkovice B)
0
0
503.
Pavel Zemánek (Rybníkáři)
0
0
504.
Lukáš Janata (HC Olbramovice)
0
0
505.
Ivan Bartůšek (HC Votice)
0
0
506.
Jaromír Dvořák (Medvědi Sedlčany)
0
0
507.
Pavel Hásek (Genemusic)
0
0
508.
Ondřej Liška (Novit Neveklov)
0
0
509.
Jakub Dobenčák (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
510.
Antonín Diviš (Genemusic)
0
0
511.
Aleš Hladký (Slavoj Obecnice)
0
0
512.
Petr Mičola (HC Miličín)
0
0
513.
Luboš Zeman (Rybníkáři)
0
0
514.
Pavel Podlipský (Domino)
0
0
515.
Jaroslav Hruška (HC Olbramovice)
0
0
516.
Tomáš Poslední (Ševci Nový Knín)
0
0
517.
Milan Hájek (River Boys Zvírotice)
0
0
518.
Petr Šejba (Rumola)
0
0
519.
Michal Jarůšek (Stará garda Štětkovice B)
0
0
520.
Luděk Tomášek (Medvědi Sedlčany)
0
0
521.
Vladislav Růžička (Stará garda Štětkovice B)
0
0
522.
Daniel Brožek (Novit Neveklov)
0
0
523.
Jan Řezníček (HC Votice)
0
0
524.
Tomáš Uzel (Slavoj Obecnice)
0
0
525.
Roman Vozdek (HC Hrádek)
0
0
526.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice B)
0
0
527.
David Kachlík (Rybníkáři)
0
0
528.
Radek Volf (Rumola)
0
0
529.
Karel Doubek (Novit Neveklov)
0
0
530.
Petr Janouch (HC Kačeři Příčovy)
0
0
531.
Petr Mašek (Bubák Chlum)
0
0
532.
Václav Podlipský ml. (Rumola)
0
0
533.
Luboš Bestahovský (Ševci Nový Knín)
0
0
534.
Libor Pudil (Žabáci Solopysky)
0
0
535.
František Kofroň (River Boys Zvírotice)
0
0
536.
Lukáš Turek (Rumola)
0
0
537.
Lukáš Mrázek (HC Kačeři Příčovy)
0
0
538.
Marek Laš (HC Olbramovice)
0
0
539.
Jakub Šára (HC Votice)
0
0
540.
Jiří Chýla (Domino)
0
0
541.
Miroslav Bžoch (DSK Daleké Dušníky)
0
0
542.
Jaroslav Masarik (Medvědi Sedlčany)
0
0
543.
Vojtěch Uher (HC Hrádek)
0
0
544.
Jiří Žák (Stará garda Štětkovice)
0
0
545.
Václav Křížek (Čerti Křepenice)
0
0
546.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
0
0
547.
Martin Ledinský (Draci)
0
0
548.
Martin Vilímek (HC Votice)
0
0
549.
Pavel Kargl (Huroni Vršovice)
0
0
550.
Vladimír Novotný (Stará garda Štětkovice)
0
0
551.
František Spěvák (Rybníkáři)
0
0
552.
Dušan Matějka (Slavoj Obecnice)
0
0
553.
Radim Vylít (HC Miličín)
0
0
554.
Jaromír Dvořák (HC Kačeři Příčovy)
0
0
555.
Josef Veselý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
556.
Jan Cicák (Stará garda Štětkovice)
0
0
557.
Martin Krampera (Draci)
0
0
558.
Martin Dvořák (Bubák Chlum)
0
0
559.
Petr Čihák (Rumola)
0
0
560.
Milan Pařenica (Huroni Vršovice)
0
0
561.
Martin Věžník (AHC Nový Knín)
0
0
562.
Lukáš Mošnička (Medvědi Sedlčany)
0
0
563.
Petr Smolka (Genemusic)
0
0
564.
Jiří Koreš (HC Miličín)
0
0
565.
Jiří Dvořák (Rybníkáři)
0
0
566.
Marek Janoušek (Domino)
0
0
567.
Jan Buriánek (HC Olbramovice)
0
0
568.
Ondřej Kváča (Žabáci Solopysky)
0
0
569.
David Otava (DSK Daleké Dušníky)
0
0
570.
Petr Doubek (HC Kňovice)
0
0
571.
Vít Schneider (River Boys Zvírotice)
0
0
572.
František Spěvák (HC Miličín)
0
0
573.
Pavel Martina (Rumola)
0
0
574.
Lukáš Mošnička (Stará garda Štětkovice B)
0
0
575.
Petr Peclínovský (Rybníkáři)
0
0
576.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
0
0
577.
Radek Čanda (HC Kačeři Příčovy)
0
0
578.
Miroslav Mašek (Domino)
0
0
579.
Lukáš Kozohorský (Slavoj Obecnice)
0
0
580.
Jan Třmínek (Medvědi Sedlčany)
0
0
581.
Roman Chyle (Draci)
0
0
582.
Petr Mrázek (HC Votice)
0
0
583.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
0
0
584.
Miloslav Pivoňka (Genemusic)
0
0
585.
Martin Slavek (Rumola)
0
0
586.
Jan Vasilev (HC Votice)
0
0
587.
Jiří Volánek (AHC Nový Knín)
0
0
588.
Pavel Hásek (DSK Daleké Dušníky)
0
0
589.
Vladislav Brož (Čerti Křepenice)
0
0
590.
Pavel Šaněk (Novit Neveklov)
0
0
591.
Lubomír Kramář (AHC Nový Knín)
0
0
592.
Jan Květ (Čerti Křepenice)
0
0
593.
Marek Novák (Slavoj Obecnice)
0
0
594.
Martin Slaba (Rybníkáři)
0
0
595.
Karel Jirec (HC Olbramovice)
0
0
596.
Zdeněk Kalina (Ševci Nový Knín)
0
0
597.
Tomáš Rozvoral (Žabáci Solopysky)
0
0
598.
Michala Spilková (Bubák Chlum)
0
0
599.
Jiří Červenka (HC Hrádek)
0
0
600.
Jiří Částka (HC Miličín)
0
0
601.
Jaroslav Dřízhal (Novit Neveklov)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže