Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Stará garda Štětkovice12120089:232492
2. HC Genemusic121101108:322286
3. HC River Boys Zvírotice1291276:4019138
4. HC Kačeři Příčovy1281390:3617118
5. AHC Nový Knín1270557:6314124
6. HC Čerti Křepenice1262475:5714108
7. HC Bubák Chlum1251644:4111127
8. TJ Slavoj Obecnice1251663:4611122
9. DSK Daleké Dušníky1240843:698126
10. HC Huroni Vršovice1230931:84668
11. HC Votice12201058:110484
12. HC Žabáci Solopysky12201022:874114
13. HC Miličín12101130:982132

Odehrané zápasy

30.11. 14:00 30.11.2019, 14:00 HC Huroni Vršovice
2 : 5 HC Kačeři Příčovy
30.11. 12:00 30.11.2019, 12:00 DSK Daleké Dušníky
3 : 10 Stará garda Štětkovice
30.11. 10:00 30.11.2019, 10:00 HC Miličín
5 : 18 HC Genemusic
29.11. 20:25 29.11.2019, 20:25 HC Votice
6 : 8 TJ Slavoj Obecnice
29.11. 18:30 29.11.2019, 18:30 HC Žabáci Solopysky
0 : 12 HC River Boys Zvírotice
27.11. 20:25 27.11.2019, 20:25 AHC Nový Knín
10 : 3 HC Čerti Křepenice
25.11. 20:25 25.11.2019, 20:25 Stará garda Štětkovice
15 : 4 HC Votice
24.11. 18:25 24.11.2019, 18:25 TJ Slavoj Obecnice
9 : 1 AHC Nový Knín
23.11. 16:00 23.11.2019, 16:00 HC Čerti Křepenice
5 : 1 HC Bubák Chlum
23.11. 14:00 23.11.2019, 14:00 HC River Boys Zvírotice
7 : 0 HC Huroni Vršovice
22.11. 20:25 22.11.2019, 20:25 HC Genemusic
7 : 4 HC Žabáci Solopysky
22.11. 18:30 22.11.2019, 18:30 HC Kačeři Příčovy
9 : 2 DSK Daleké Dušníky
20.11. 20:25 20.11.2019, 20:25 HC Huroni Vršovice
3 : 12 HC Genemusic
18.11. 20:25 18.11.2019, 20:25 HC Votice
3 : 17 HC Kačeři Příčovy
17.11. 16:30 17.11.2019, 16:30 HC Bubák Chlum
2 : 1 TJ Slavoj Obecnice
15.11. 18:30 15.11.2019, 18:30 HC Žabáci Solopysky
6 : 2 HC Miličín
11.11. 20:25 11.11.2019, 20:25 DSK Daleké Dušníky
0 : 6 HC River Boys Zvírotice
11.11. 18:30 11.11.2019, 18:30 AHC Nový Knín
1 : 6 Stará garda Štětkovice
09.11. 20:00 09.11.2019, 20:00 HC Genemusic
10 : 3 DSK Daleké Dušníky
09.11. 18:00 09.11.2019, 18:00 TJ Slavoj Obecnice
3 : 3 HC Čerti Křepenice
09.11. 16:00 09.11.2019, 16:00 HC Kačeři Příčovy
12 : 1 AHC Nový Knín
09.11. 14:00 09.11.2019, 14:00 Stará garda Štětkovice
3 : 1 HC Bubák Chlum
08.11. 20:25 08.11.2019, 20:25 HC River Boys Zvírotice
10 : 6 HC Votice
08.11. 18:30 08.11.2019, 18:30 HC Miličín
2 : 4 HC Huroni Vršovice
04.11. 20:25 04.11.2019, 20:25 AHC Nový Knín
1 : 6 HC River Boys Zvírotice
03.11. 20:20 03.11.2019, 20:20 HC Votice
3 : 16 HC Genemusic
03.11. 18:25 03.11.2019, 18:25 DSK Daleké Dušníky
6 : 3 HC Miličín
03.11. 16:30 03.11.2019, 16:30 HC Bubák Chlum
1 : 6 HC Kačeři Příčovy
02.11. 14:00 02.11.2019, 14:00 HC Čerti Křepenice
8 : 9 Stará garda Štětkovice
01.11. 20:25 01.11.2019, 20:25 HC Huroni Vršovice
3 : 1 HC Žabáci Solopysky
01.11. 18:30 01.11.2019, 18:30 DSK Daleké Dušníky
5 : 6 AHC Nový Knín
28.10. 20:25 28.10.2019, 20:25 HC River Boys Zvírotice
4 : 4 HC Bubák Chlum
27.10. 18:25 27.10.2019, 18:25 HC Miličín
5 : 4 HC Votice
26.10. 20:00 26.10.2019, 20:00 Stará garda Štětkovice
5 : 2 TJ Slavoj Obecnice
26.10. 18:00 26.10.2019, 18:00 HC Kačeři Příčovy
5 : 5 HC Čerti Křepenice
26.10. 16:00 26.10.2019, 16:00 HC Genemusic
5 : 0 k AHC Nový Knín
26.10. 14:00 26.10.2019, 14:00 HC Žabáci Solopysky
0 : 5 DSK Daleké Dušníky
21.10. 20:25 21.10.2019, 20:25 HC Čerti Křepenice
3 : 5 HC River Boys Zvírotice
20.10. 20:20 20.10.2019, 20:20 DSK Daleké Dušníky
2 : 5 HC Huroni Vršovice
20.10. 18:25 20.10.2019, 18:25 HC Votice
4 : 1 HC Žabáci Solopysky
20.10. 16:30 20.10.2019, 16:30 HC Bubák Chlum
2 : 10 HC Genemusic
19.10. 20:00 19.10.2019, 20:00 AHC Nový Knín
6 : 2 HC Miličín
19.10. 18:00 19.10.2019, 18:00 TJ Slavoj Obecnice
3 : 6 HC Kačeři Příčovy
18.10. 18:30 18.10.2019, 18:30 HC Genemusic
7 : 3 HC Čerti Křepenice
14.10. 20:25 14.10.2019, 20:25 HC River Boys Zvírotice
6 : 3 TJ Slavoj Obecnice
13.10. 20:20 13.10.2019, 20:20 HC Huroni Vršovice
5 : 10 HC Votice
13.10. 18:25 13.10.2019, 18:25 HC Kačeři Příčovy
2 : 5 Stará garda Štětkovice
12.10. 14:00 12.10.2019, 14:00 HC Žabáci Solopysky
2 : 7 AHC Nový Knín
11.10. 18:30 11.10.2019, 18:30 HC Miličín
1 : 7 HC Bubák Chlum
07.10. 20:25 07.10.2019, 20:25 Stará garda Štětkovice
6 : 0 HC River Boys Zvírotice
06.10. 18:25 06.10.2019, 18:25 HC Čerti Křepenice
7 : 2 HC Miličín
06.10. 16:30 06.10.2019, 16:30 TJ Slavoj Obecnice
2 : 7 HC Genemusic
05.10. 20:00 05.10.2019, 20:00 AHC Nový Knín
10 : 3 HC Huroni Vršovice
05.10. 18:00 05.10.2019, 18:00 HC Bubák Chlum
1 : 2 HC Žabáci Solopysky
04.10. 20:25 04.10.2019, 20:25 HC Genemusic
2 : 3 Stará garda Štětkovice
29.09. 18:25 29.09.2019, 18:25 HC River Boys Zvírotice
8 : 2 HC Kačeři Příčovy
29.09. 16:30 29.09.2019, 16:30 HC Žabáci Solopysky
2 : 15 HC Čerti Křepenice
28.09. 14:00 28.09.2019, 14:00 HC Miličín
3 : 8 TJ Slavoj Obecnice
28.09. 12:00 28.09.2019, 12:00 HC Huroni Vršovice
3 : 10 HC Bubák Chlum
27.09. 20:25 27.09.2019, 20:25 DSK Daleké Dušníky
6 : 5 HC Votice
22.09. 18:25 22.09.2019, 18:25 AHC Nový Knín
10 : 7 HC Votice
22.09. 16:30 22.09.2019, 16:30 Stará garda Štětkovice
12 : 0 HC Miličín
21.09. 20:00 21.09.2019, 20:00 HC Čerti Křepenice
5 : 3 HC Huroni Vršovice
21.09. 18:00 21.09.2019, 18:00 HC Bubák Chlum
7 : 2 DSK Daleké Dušníky
21.09. 16:00 21.09.2019, 16:00 TJ Slavoj Obecnice
12 : 2 HC Žabáci Solopysky
21.09. 14:00 21.09.2019, 14:00 HC Kačeři Příčovy
2 : 4 HC Genemusic
16.09. 20:25 16.09.2019, 20:25 HC Genemusic
10 : 2 HC River Boys Zvírotice
15.09. 18:25 15.09.2019, 18:25 HC Miličín
0 : 10 HC Kačeři Příčovy
15.09. 16:30 15.09.2019, 16:30 HC Votice
0 : 5 k HC Bubák Chlum
14.09. 14:00 14.09.2019, 14:00 DSK Daleké Dušníky
4 : 6 HC Čerti Křepenice
14.09. 12:00 14.09.2019, 12:00 HC Žabáci Solopysky
0 : 5 k Stará garda Štětkovice
13.09. 20:25 13.09.2019, 20:25 HC Huroni Vršovice
0 : 10 TJ Slavoj Obecnice
11.09. 18:30 11.09.2019, 18:30 HC Kačeři Příčovy
14 : 2 HC Žabáci Solopysky
09.09. 18:30 09.09.2019, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
2 : 5 DSK Daleké Dušníky
08.09. 18:25 08.09.2019, 18:25 HC Čerti Křepenice
12 : 6 HC Votice
08.09. 16:30 08.09.2019, 16:30 HC Bubák Chlum
3 : 4 AHC Nový Knín
07.09. 16:00 07.09.2019, 16:00 Stará garda Štětkovice
10 : 0 HC Huroni Vršovice
07.09. 14:00 07.09.2019, 14:00 HC River Boys Zvírotice
10 : 5 HC Miličín
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim