Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Ševci Nový Knín11100188:292098
2. HC Kabaret Sázava1190295:4018156
3. HC Domino1180359:4216215
4. Stará garda Štětkovice B1170456:3314147
5. HC Medvědi Sedlčany1160557:6612134
6. HC Hrádek1151565:541194
7. Rumola1150650:5010126
8. HC Kňovice1141650:62994
9. Novit Neveklov1131755:937136
10. HC Tučňáci Kosova Hora1131735:527170
11. HC Olbramovice1121825:59584
12. Rybníkáři1111935:903104

Odehrané zápasy

27.11. 18:30 27.11.2019, 18:30 Rybníkáři
3 : 8 HC Domino
25.11. 18:30 25.11.2019, 18:30 HC Medvědi Sedlčany
7 : 2 HC Olbramovice
24.11. 20:20 24.11.2019, 20:20 HC Tučňáci Kosova Hora
4 : 6 HC Kňovice
24.11. 16:30 24.11.2019, 16:30 Novit Neveklov
2 : 16 HC Kabaret Sázava
23.11. 20:00 23.11.2019, 20:00 Rumola
3 : 5 Stará garda Štětkovice B
23.11. 18:00 23.11.2019, 18:00 HC Hrádek
7 : 8 Ševci Nový Knín
20.11. 18:30 20.11.2019, 18:30 Rybníkáři
4 : 5 HC Medvědi Sedlčany
18.11. 18:30 18.11.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice B
4 : 5 HC Hrádek
17.11. 20:20 17.11.2019, 20:20 HC Kabaret Sázava
15 : 7 HC Medvědi Sedlčany
17.11. 18:25 17.11.2019, 18:25 HC Olbramovice
5 : 3 Rybníkáři
16.11. 14:00 16.11.2019, 14:00 Ševci Nový Knín
17 : 1 Novit Neveklov
16.11. 12:10 16.11.2019, 12:10 HC Kňovice
3 : 8 Rumola
15.11. 20:25 15.11.2019, 20:25 HC Domino
2 : 0 HC Tučňáci Kosova Hora
13.11. 20:25 13.11.2019, 20:25 Rumola
2 : 4 HC Medvědi Sedlčany
13.11. 18:30 13.11.2019, 18:30 HC Tučňáci Kosova Hora
2 : 4 HC Olbramovice
10.11. 20:20 10.11.2019, 20:20 Rumola
4 : 9 HC Domino
10.11. 18:25 10.11.2019, 18:25 HC Hrádek
9 : 4 HC Kňovice
10.11. 16:30 10.11.2019, 16:30 Novit Neveklov
0 : 14 Stará garda Štětkovice B
04.11. 18:30 04.11.2019, 18:30 Ševci Nový Knín
3 : 7 HC Kabaret Sázava
02.11. 12:00 02.11.2019, 12:00 Stará garda Štětkovice B
3 : 7 Ševci Nový Knín
30.10. 20:25 30.10.2019, 20:25 HC Kňovice
8 : 4 Novit Neveklov
30.10. 18:30 30.10.2019, 18:30 HC Domino
4 : 3 HC Hrádek
28.10. 18:30 28.10.2019, 18:30 HC Olbramovice
1 : 4 Rumola
27.10. 20:20 27.10.2019, 20:20 HC Medvědi Sedlčany
3 : 6 HC Tučňáci Kosova Hora
27.10. 16:30 27.10.2019, 16:30 HC Kabaret Sázava
14 : 4 Rybníkáři
25.10. 20:25 25.10.2019, 20:25 HC Hrádek
8 : 3 HC Olbramovice
25.10. 18:30 25.10.2019, 18:30 HC Tučňáci Kosova Hora
2 : 3 Rybníkáři
23.10. 20:25 23.10.2019, 20:25 Novit Neveklov
2 : 9 HC Domino
23.10. 18:30 23.10.2019, 18:30 Ševci Nový Knín
10 : 2 HC Kňovice
21.10. 18:30 21.10.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice B
3 : 1 HC Kabaret Sázava
19.10. 16:00 19.10.2019, 16:00 HC Kňovice
8 : 1 Stará garda Štětkovice B
19.10. 14:00 19.10.2019, 14:00 HC Domino
2 : 8 Ševci Nový Knín
18.10. 20:25 18.10.2019, 20:25 HC Olbramovice
2 : 2 Novit Neveklov
16.10. 20:25 16.10.2019, 20:25 HC Medvědi Sedlčany
6 : 3 HC Hrádek
16.10. 18:30 16.10.2019, 18:30 Rybníkáři
4 : 13 Rumola
14.10. 18:30 14.10.2019, 18:30 HC Kabaret Sázava
6 : 2 HC Tučňáci Kosova Hora
13.10. 16:30 13.10.2019, 16:30 Stará garda Štětkovice B
5 : 2 HC Domino
12.10. 12:00 12.10.2019, 12:00 Rumola
2 : 4 HC Tučňáci Kosova Hora
11.10. 20:25 11.10.2019, 20:25 HC Hrádek
9 : 3 Rybníkáři
09.10. 20:25 09.10.2019, 20:25 Novit Neveklov
11 : 7 HC Medvědi Sedlčany
09.10. 18:30 09.10.2019, 18:30 Ševci Nový Knín
6 : 0 HC Olbramovice
07.10. 18:30 07.10.2019, 18:30 HC Kňovice
4 : 9 HC Kabaret Sázava
05.10. 16:00 05.10.2019, 16:00 HC Domino
6 : 2 HC Kňovice
05.10. 14:00 05.10.2019, 14:00 HC Olbramovice
0 : 5 k Stará garda Štětkovice B
04.10. 18:30 04.10.2019, 18:30 Rybníkáři
4 : 15 Novit Neveklov
30.09. 20:25 30.09.2019, 20:25 HC Tučňáci Kosova Hora
5 : 5 HC Hrádek
30.09. 18:30 30.09.2019, 18:30 HC Medvědi Sedlčany
3 : 8 Ševci Nový Knín
29.09. 20:20 29.09.2019, 20:20 HC Kabaret Sázava
6 : 3 Rumola
27.09. 18:30 27.09.2019, 18:30 Novit Neveklov
10 : 5 HC Tučňáci Kosova Hora
25.09. 20:25 25.09.2019, 20:25 HC Hrádek
4 : 5 Rumola
25.09. 18:30 25.09.2019, 18:30 Ševci Nový Knín
7 : 2 Rybníkáři
23.09. 20:25 23.09.2019, 20:25 HC Domino
4 : 3 HC Kabaret Sázava
23.09. 18:30 23.09.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice B
5 : 2 HC Medvědi Sedlčany
22.09. 20:20 22.09.2019, 20:20 HC Kňovice
5 : 2 HC Olbramovice
20.09. 20:25 20.09.2019, 20:25 HC Olbramovice
4 : 7 HC Domino
20.09. 18:30 20.09.2019, 18:30 HC Tučňáci Kosova Hora
1 : 8 Ševci Nový Knín
18.09. 20:25 18.09.2019, 20:25 HC Medvědi Sedlčany
5 : 4 HC Kňovice
18.09. 18:30 18.09.2019, 18:30 Rumola
5 : 4 Novit Neveklov
16.09. 18:30 16.09.2019, 18:30 Rybníkáři
1 : 8 Stará garda Štětkovice B
15.09. 20:20 15.09.2019, 20:20 HC Kabaret Sázava
8 : 6 HC Hrádek
13.09. 18:30 13.09.2019, 18:30 Ševci Nový Knín
6 : 1 Rumola
11.09. 20:25 11.09.2019, 20:25 Novit Neveklov
4 : 6 HC Hrádek
09.09. 20:25 09.09.2019, 20:25 HC Domino
6 : 8 HC Medvědi Sedlčany
08.09. 20:20 08.09.2019, 20:20 Stará garda Štětkovice B
3 : 4 HC Tučňáci Kosova Hora
07.09. 20:00 07.09.2019, 20:00 HC Olbramovice
2 : 10 HC Kabaret Sázava
07.09. 18:00 07.09.2019, 18:00 HC Kňovice
4 : 4 Rybníkáři
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim