Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Stará garda Štětkovice13101263:302192
2. TJ Slavoj Obecnice1491455:4719122
3. HC Kačeři Příčovy1481565:4517118
4. HC Genemusic1380592:631686
5. HC River Boys Zvírotice1480683:5516138
6. HC Bubák Chlum1340941:638127
7. HC Čerti Křepenice1423953:967108
8. AHC Nový Knín13121035:884124

Odehrané zápasy

11.03. 20:25 11.03.2020, 20:25 HC River Boys Zvírotice
14 : 2 HC Čerti Křepenice
11.03. 18:30 11.03.2020, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
2 : 6 HC Kačeři Příčovy
04.03. 20:25 04.03.2020, 20:25 HC Kačeři Příčovy
4 : 2 HC River Boys Zvírotice
02.03. 20:25 02.03.2020, 20:25 HC Čerti Křepenice
6 : 16 HC Genemusic
29.02. 12:00 29.02.2020, 12:00 HC Bubák Chlum
1 : 7 TJ Slavoj Obecnice
24.02. 20:25 24.02.2020, 20:25 TJ Slavoj Obecnice
3 : 2 HC River Boys Zvírotice
23.02. 19:30 23.02.2020, 19:30 HC Bubák Chlum
5 : 0 k AHC Nový Knín
22.02. 20:00 22.02.2020, 20:00 Stará garda Štětkovice
0 : 5 k HC Čerti Křepenice
22.02. 14:00 22.02.2020, 14:00 HC Genemusic
5 : 8 HC Kačeři Příčovy
17.02. 20:25 17.02.2020, 20:25 HC River Boys Zvírotice
6 : 13 HC Genemusic
17.02. 18:30 17.02.2020, 18:30 HC Kačeři Příčovy
6 : 3 Stará garda Štětkovice
16.02. 18:25 16.02.2020, 18:25 HC Čerti Křepenice
7 : 3 HC Bubák Chlum
16.02. 16:30 16.02.2020, 16:30 AHC Nový Knín
3 : 7 TJ Slavoj Obecnice
14.02. 20:25 14.02.2020, 20:25 HC Kačeři Příčovy
9 : 2 AHC Nový Knín
12.02. 20:25 12.02.2020, 20:25 AHC Nový Knín
7 : 3 HC Čerti Křepenice
10.02. 20:25 10.02.2020, 20:25 Stará garda Štětkovice
4 : 1 HC River Boys Zvírotice
10.02. 18:30 10.02.2020, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
4 : 1 HC Genemusic
08.02. 16:00 08.02.2020, 16:00 HC Bubák Chlum
6 : 3 HC Kačeři Příčovy
08.02. 12:00 08.02.2020, 12:00 HC Genemusic
3 : 5 Stará garda Štětkovice
05.02. 18:30 05.02.2020, 18:30 HC Čerti Křepenice
3 : 4 TJ Slavoj Obecnice
03.02. 20:25 03.02.2020, 20:25 HC River Boys Zvírotice
5 : 4 HC Bubák Chlum
31.01. 18:30 31.01.2020, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
0 : 8 Stará garda Štětkovice
29.01. 20:25 29.01.2020, 20:25 AHC Nový Knín
4 : 11 HC River Boys Zvírotice
29.01. 18:30 29.01.2020, 18:30 HC Čerti Křepenice
3 : 3 HC Kačeři Příčovy
27.01. 20:25 27.01.2020, 20:25 HC Bubák Chlum
2 : 8 HC Genemusic
22.01. 20:25 22.01.2020, 20:25 HC Čerti Křepenice
2 : 12 HC River Boys Zvírotice
22.01. 18:30 22.01.2020, 18:30 AHC Nový Knín
3 : 9 HC Genemusic
20.01. 20:25 20.01.2020, 20:25 HC Bubák Chlum
3 : 10 Stará garda Štětkovice
18.01. 14:00 18.01.2020, 14:00 HC Kačeři Příčovy
0 : 2 TJ Slavoj Obecnice
17.01. 18:30 17.01.2020, 18:30 HC Genemusic
8 : 4 HC Čerti Křepenice
15.01. 20:25 15.01.2020, 20:25 AHC Nový Knín
2 : 8 Stará garda Štětkovice
15.01. 18:30 15.01.2020, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
4 : 3 HC Bubák Chlum
13.01. 20:25 13.01.2020, 20:25 HC River Boys Zvírotice
5 : 3 HC Kačeři Příčovy
11.01. 14:00 11.01.2020, 14:00 AHC Nový Knín
3 : 5 HC Bubák Chlum
11.01. 12:00 11.01.2020, 12:00 HC Kačeři Příčovy
4 : 8 HC Genemusic
06.01. 20:25 06.01.2020, 20:25 HC River Boys Zvírotice
5 : 2 TJ Slavoj Obecnice
06.01. 18:30 06.01.2020, 18:30 HC Čerti Křepenice
0 : 4 Stará garda Štětkovice
03.01. 20:25 03.01.2020, 20:25 HC Bubák Chlum
4 : 3 HC Čerti Křepenice
03.01. 18:30 03.01.2020, 18:30 HC River Boys Zvírotice
1 : 3 Stará garda Štětkovice
30.12. 20:25 30.12.2019, 20:25 HC Genemusic
9 : 6 HC River Boys Zvírotice
29.12. 18:30 29.12.2019, 18:30 HC Kačeři Příčovy
1 : 0 HC Bubák Chlum
27.12. 20:25 27.12.2019, 20:25 Stará garda Štětkovice
3 : 2 HC Kačeři Příčovy
27.12. 18:30 27.12.2019, 18:30 HC Bubák Chlum
1 : 4 HC River Boys Zvírotice
23.12. 20:25 23.12.2019, 20:25 HC Genemusic
2 : 4 TJ Slavoj Obecnice
21.12. 14:00 21.12.2019, 14:00 TJ Slavoj Obecnice
6 : 0 AHC Nový Knín
18.12. 20:25 18.12.2019, 20:25 HC Čerti Křepenice
7 : 7 AHC Nový Knín
16.12. 18:30 16.12.2019, 18:30 Stará garda Štětkovice
7 : 2 HC Genemusic
15.12. 18:25 15.12.2019, 18:25 AHC Nový Knín
2 : 8 HC Kačeři Příčovy
15.12. 16:30 15.12.2019, 16:30 TJ Slavoj Obecnice
6 : 6 HC Čerti Křepenice
14.12. 14:00 14.12.2019, 14:00 Stará garda Štětkovice
1 : 1 AHC Nový Knín
09.12. 20:25 09.12.2019, 20:25 HC Kačeři Příčovy
8 : 2 HC Čerti Křepenice
09.12. 18:30 09.12.2019, 18:30 HC Genemusic
8 : 4 HC Bubák Chlum
07.12. 19:15 07.12.2019, 19:15 HC River Boys Zvírotice
9 : 1 AHC Nový Knín
07.12. 17:15 07.12.2019, 17:15 Stará garda Štětkovice
7 : 4 TJ Slavoj Obecnice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim