Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 27 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
AHC Nový Knín
DSK Daleké Dušníky
HC Bubák Chlum
HC Genemusic
HC Huroni Vršovice
HC Kačeři Příčovy
HC Miličín
HC River Boys Zvírotice
HC Votice
HC Čerti Křepenice
HC Žabáci Solopysky
Stará garda Štětkovice
TJ Slavoj Obecnice
- vše -
- Skupina B -
HC Domino
HC Hrádek
HC Kabaret Sázava
HC Kňovice
HC Medvědi Sedlčany
HC Olbramovice
HC Tučňáci Kosova Hora
Novit Neveklov
Rumola
Rybníkáři
Stará garda Štětkovice B
Ševci Nový Knín
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Přemysl Melša (HC Domino)
63
13
2.
František Vlas (Stará garda Štětkovice B)
55
12
3.
David Košata (HC Kabaret Sázava)
38
6
4.
Libor Pinka (HC Domino)
34
17
5.
Josef Dlouhý (Rumola)
33
6
6.
Radek Sosnovec (HC Bubák Chlum)
33
6
7.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
31
4
8.
Josef Šimeček (Rumola)
31
5
9.
Petr Jindrák (HC Medvědi Sedlčany)
30
16
10.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
29
4
11.
Petr Noháč (HC Kabaret Sázava)
28
14
12.
Michal Novák (Novit Neveklov)
28
15
13.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
27
3
14.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
27
4
15.
Lubor Křížek (HC Čerti Křepenice)
26
9
16.
Michal Štemberk (HC Hrádek)
26
13
17.
Martin Tesárek (HC Žabáci Solopysky)
24
8
18.
Radek Vlk (HC Tučňáci Kosova Hora)
24
8
19.
Jan Řanda (HC River Boys Zvírotice)
24
8
20.
David Červenka (HC Miličín)
24
13
21.
Jaroslav Šťastný (HC Tučňáci Kosova Hora)
22
7
22.
Tomáš Holeček (HC River Boys Zvírotice)
22
10
23.
Jan Kubista (HC Domino)
22
11
24.
Martin Hadrbolec (Rumola)
22
11
25.
David Kabyl (HC Kačeři Příčovy)
22
11
26.
Martin Vylít (HC Miličín)
22
11
27.
Michal Vondra (HC Medvědi Sedlčany)
22
12
28.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
20
6
29.
Roman Pechač (HC Tučňáci Kosova Hora)
20
6
30.
Ladislav Logaj (AHC Nový Knín)
20
10
31.
Josef Čížek ml. (HC Kačeři Příčovy)
20
10
32.
Michal Malík (HC Olbramovice)
20
10
33.
Zdeněk Gonda (HC Kabaret Sázava)
20
10
34.
Jiří Moser (TJ Slavoj Obecnice)
18
5
35.
Miloš Vančura (HC Bubák Chlum)
18
8
36.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
18
8
37.
Petr Juhász (TJ Slavoj Obecnice)
18
9
38.
Petr Hanuš (HC Kabaret Sázava)
18
9
39.
Petr Balínek (HC Tučňáci Kosova Hora)
18
9
40.
Martin Vobecký (HC Miličín)
18
10
41.
Václav Šrain (HC Tučňáci Kosova Hora)
16
3
42.
Aleš Wachsmann (AHC Nový Knín)
16
8
43.
Michal Grin (Stará garda Štětkovice)
16
8
44.
Radek Musil (HC Kňovice)
16
8
45.
Aleš Poplštein (HC Tučňáci Kosova Hora)
16
8
46.
Pavel Tomášek (HC Votice)
16
8
47.
Štěpán Wachsmann (AHC Nový Knín)
16
8
48.
Aleš Čermák (Novit Neveklov)
16
8
49.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
16
8
50.
Ondřej Kuneš (HC Žabáci Solopysky)
16
8
51.
Kamil Vančura (HC Bubák Chlum)
16
8
52.
Milan Havlíček (HC Domino)
14
3
53.
Michal Šedivý (HC Čerti Křepenice)
14
6
54.
Dušan Nikel (TJ Slavoj Obecnice)
14
7
55.
Zbyněk Pudil (Stará garda Štětkovice)
14
7
56.
Jan Prášil (HC Genemusic)
14
7
57.
Alexandr Bozsoki (HC Čerti Křepenice)
14
7
58.
Adam Mrázek (TJ Slavoj Obecnice)
14
7
59.
Marek Jošt (HC Votice)
14
7
60.
Vladan Křenek (HC River Boys Zvírotice)
14
7
61.
Josef Draštík (Ševci Nový Knín)
14
7
62.
Radek Šťovíček (HC Medvědi Sedlčany)
14
7
63.
Michal Sosnovec (HC Bubák Chlum)
14
7
64.
Jan Průša (HC Hrádek)
14
7
65.
Petr Macek (HC Kačeři Příčovy)
14
8
66.
Stanislav Škvor (HC Votice)
12
2
67.
Lukáš Lener (HC Domino)
12
4
68.
Radoslav Kubják (TJ Slavoj Obecnice)
12
5
69.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
12
5
70.
Jakub Peterka (HC Domino)
12
6
71.
Milan Fiala (HC Hrádek)
12
6
72.
Kamil Nevídal (AHC Nový Knín)
12
6
73.
Ladislav Šach (HC Medvědi Sedlčany)
12
6
74.
Roman Mařík (Rybníkáři)
12
6
75.
Martin Mottl (HC Domino)
12
6
76.
Petr Skalický (HC Medvědi Sedlčany)
12
6
77.
Milan Jiráček (HC Tučňáci Kosova Hora)
12
6
78.
Jiří Fišer (HC Domino)
12
6
79.
Jan Švejnoha (HC Genemusic)
12
6
80.
Stanislav Hejhal (HC Kňovice)
12
6
81.
Bohumil Hanus (HC Hrádek)
12
7
82.
Marek Weber (Rybníkáři)
10
1
83.
Adam Lavička (TJ Slavoj Obecnice)
10
1
84.
Tomáš Sýkora (HC Žabáci Solopysky)
10
4
85.
Jan Šilha (Rybníkáři)
10
5
86.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
10
5
87.
Kamil Saska (HC Kňovice)
10
5
88.
Robert Horák (HC Olbramovice)
10
5
89.
Vlastimil Ploc (HC Miličín)
10
5
90.
Luboš Viterna (HC Bubák Chlum)
10
5
91.
Dušan Svoboda (HC Kačeři Příčovy)
10
5
92.
Petr Hořovský (HC Čerti Křepenice)
10
5
93.
Tomáš Neuberg (HC Olbramovice)
10
5
94.
Karel Hřídel (HC River Boys Zvírotice)
10
5
95.
Lukáš Hnátek (HC Votice)
10
5
96.
Martin Lachout (Stará garda Štětkovice B)
10
5
97.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
10
5
98.
Michal Vacek (HC Žabáci Solopysky)
10
5
99.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
10
5
100.
Jakub Kelco (HC Čerti Křepenice)
10
5
101.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
10
5
102.
Jan Šťovíček (Stará garda Štětkovice B)
10
5
103.
Jakub Ploc (HC Miličín)
10
5
104.
Aleš Huml (HC River Boys Zvírotice)
10
5
105.
Miloš Voháňka (HC Kňovice)
10
5
106.
Robert Nečas (Stará garda Štětkovice B)
10
5
107.
Adam Dušek (HC Kabaret Sázava)
10
5
108.
Radim Šetina (HC Domino)
10
5
109.
Zdeněk Němec (HC Medvědi Sedlčany)
10
6
110.
František Rákosník (Stará garda Štětkovice)
10
6
111.
Pavel Bránský (HC Kabaret Sázava)
10
6
112.
Jan Krotil (HC Kňovice)
10
7
113.
Daniel Macák (Stará garda Štětkovice B)
8
4
114.
Karel Pospíšil (Stará garda Štětkovice)
8
4
115.
Radek Procházka (HC Genemusic)
8
4
116.
Martin Fiala (Stará garda Štětkovice B)
8
4
117.
Martin Kolář (HC Miličín)
8
4
118.
Jan Semotán (HC Huroni Vršovice)
8
4
119.
František Větrovský (TJ Slavoj Obecnice)
8
4
120.
Dušan Šimeček (Rumola)
8
4
121.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
8
4
122.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
8
4
123.
Lukáš Pejsar (HC Genemusic)
8
4
124.
Dušan Mlynarčík (HC Čerti Křepenice)
8
4
125.
Jiří Habart (HC Žabáci Solopysky)
8
4
126.
Jan Mašek (HC Bubák Chlum)
8
4
127.
Josef Kubista (TJ Slavoj Obecnice)
8
4
128.
Jiří Gomola (Novit Neveklov)
8
4
129.
Marek Pešata (Rybníkáři)
8
4
130.
Martin Pudil (HC Medvědi Sedlčany)
8
4
131.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
8
4
132.
Vladislav Pech (HC Bubák Chlum)
8
4
133.
Jan Kašpar (HC Huroni Vršovice)
8
4
134.
Ondřej Marvan (HC Hrádek)
8
4
135.
Josef Kaňka (HC Genemusic)
8
4
136.
Josef Dvořák (HC Žabáci Solopysky)
8
4
137.
Václav Kladiva (HC Olbramovice)
8
4
138.
Jiří Nový (HC Huroni Vršovice)
8
4
139.
Maksim Dudukin (HC River Boys Zvírotice)
8
4
140.
Jan Kváča (HC Žabáci Solopysky)
8
4
141.
Petr Mrázek (HC Votice)
8
4
142.
Petr Herma (HC Kňovice)
8
4
143.
Petr Tylich (HC River Boys Zvírotice)
8
4
144.
Michal Bernard (HC Hrádek)
8
4
145.
Jiří Koreš (HC Miličín)
8
4
146.
Jan Spilka (HC Kačeři Příčovy)
8
4
147.
Jiří Litoš (Stará garda Štětkovice)
8
4
148.
Petr Krol (Rybníkáři)
8
4
149.
Petr Pešek (AHC Nový Knín)
8
4
150.
Jan Trefil (HC Miličín)
8
4
151.
Marek Šabek (HC Žabáci Solopysky)
8
4
152.
Jakub Hozman (Stará garda Štětkovice)
8
4
153.
Martin Děd (Stará garda Štětkovice B)
8
4
154.
Michal Kascak (HC Čerti Křepenice)
8
4
155.
Tomáš Vávra (Stará garda Štětkovice B)
8
4
156.
Martin Pejša (HC Tučňáci Kosova Hora)
8
4
157.
Lukáš Kohoutek (HC Olbramovice)
8
5
158.
Petr Švancara (HC Genemusic)
8
5
159.
Marek Janoušek (HC Domino)
6
2
160.
Kamil Nevařil (AHC Nový Knín)
6
3
161.
Leoš Tůma (HC Bubák Chlum)
6
3
162.
František Belej (HC River Boys Zvírotice)
6
3
163.
David Třešňák (HC Kačeři Příčovy)
6
3
164.
Petr Pantoflíček (HC Kabaret Sázava)
6
3
165.
Jaromír Majer (HC Kňovice)
6
3
166.
Jaroslav Střeska (TJ Slavoj Obecnice)
6
3
167.
Václav Hotový (Stará garda Štětkovice B)
6
3
168.
Martin Macháček (HC Tučňáci Kosova Hora)
6
3
169.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
6
3
170.
Martin Děd ml. (Stará garda Štětkovice B)
6
3
171.
Roman Chochole (HC Miličín)
6
3
172.
Marek Čejda (HC Kačeři Příčovy)
6
3
173.
Filip Miňha (Rumola)
6
3
174.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
6
3
175.
Zdeněk Zavadil (Stará garda Štětkovice B)
6
3
176.
Jakub Piskáček (HC Žabáci Solopysky)
6
3
177.
Václav Doležal (HC River Boys Zvírotice)
6
3
178.
Tomáš Moravec (HC Genemusic)
6
3
179.
Pavel Zemánek (Rybníkáři)
6
3
180.
Milan Zeman (HC Medvědi Sedlčany)
6
3
181.
Karel Máša (TJ Slavoj Obecnice)
6
3
182.
Jiří Nerad (HC Tučňáci Kosova Hora)
6
3
183.
Jiří Hnátek (HC Domino)
6
3
184.
Lukáš Růžička (Stará garda Štětkovice)
6
3
185.
Jaroslav Vyhnal (HC Žabáci Solopysky)
6
3
186.
Jiří Kahoun (Stará garda Štětkovice)
6
3
187.
Václav Herma (Stará garda Štětkovice)
6
3
188.
Karel Jirec (HC Olbramovice)
6
3
189.
Miroslav Koval (Ševci Nový Knín)
6
3
190.
Vít Berka (HC Huroni Vršovice)
6
3
191.
Roman Vlk (HC Hrádek)
6
3
192.
Petr Vilímek (HC Huroni Vršovice)
6
3
193.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
6
3
194.
Michal Mrázek (HC Votice)
6
3
195.
Ladislav Chvalkovský (HC Huroni Vršovice)
6
3
196.
Tomáš Bauer (HC Tučňáci Kosova Hora)
6
3
197.
Luboš Hovorka (HC Olbramovice)
6
3
198.
Radek Kutiš (HC River Boys Zvírotice)
6
3
199.
Vladimír Ochtábec (HC Kňovice)
6
3
200.
Petr Šerák (HC Olbramovice)
6
3
201.
Lukáš Lachout (HC Kačeři Příčovy)
6
3
202.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
6
4
203.
Pavel Mošanský (HC Bubák Chlum)
6
4
204.
Radek Vanta (HC Huroni Vršovice)
6
4
205.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
6
4
206.
Marek Krejbich (HC Kabaret Sázava)
6
4
207.
Miroslav Šváb (HC Miličín)
6
4
208.
Pavel Pešta (HC Žabáci Solopysky)
4
2
209.
Milan Opička (HC Olbramovice)
4
2
210.
Radek Veselý (Rybníkáři)
4
2
211.
Lukáš Klaus (HC Genemusic)
4
2
212.
Ondřej Žďánský (HC Kačeři Příčovy)
4
2
213.
Jiří Pantoflíček (HC Kabaret Sázava)
4
2
214.
David Tureček (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
215.
Miroslav Müller (AHC Nový Knín)
4
2
216.
Aleš Bindl (HC Votice)
4
2
217.
Tomáš Sedláček (Rybníkáři)
4
2
218.
Jan Kaucký (HC Huroni Vršovice)
4
2
219.
Petr Švehla (Rumola)
4
2
220.
Patrik Bednář (Novit Neveklov)
4
2
221.
Tomáš Lukšan (HC Kačeři Příčovy)
4
2
222.
Pavel Dvořák (HC Olbramovice)
4
2
223.
Jaroslav Spilka (HC Kačeři Příčovy)
4
2
224.
Michal Vojtíšek (HC Votice)
4
2
225.
Jaroslav Hájek (HC Votice)
4
2
226.
Lukáš Sýkora (AHC Nový Knín)
4
2
227.
Pavel Hájek (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
228.
Jaroslav Laštovička (Stará garda Štětkovice)
4
2
229.
Pavel Gistinger (HC Kabaret Sázava)
4
2
230.
Josef Kortan (Rumola)
4
2
231.
Patrik Eisenreich (HC River Boys Zvírotice)
4
2
232.
Jan Benda (HC Kňovice)
4
2
233.
Jaroslav Holub (Rybníkáři)
4
2
234.
František Kadič (HC River Boys Zvírotice)
4
2
235.
Václav Křížek (HC Čerti Křepenice)
4
2
236.
Pavel Pilousek (HC Kňovice)
4
2
237.
Lukáš Kruchňa (HC Hrádek)
4
2
238.
Libor Procházka (TJ Slavoj Obecnice)
4
2
239.
Ivo Štemberk (Rumola)
4
2
240.
Jiří Kachlík (Rybníkáři)
4
2
241.
Oldřich Kupa (Ševci Nový Knín)
4
2
242.
Daniel Hamberger (HC Tučňáci Kosova Hora)
4
2
243.
Jan Kamený (AHC Nový Knín)
4
2
244.
Tomáš Chochola (HC Genemusic)
4
2
245.
Jakub Michálek (HC Kačeři Příčovy)
4
2
246.
Jiří Kočí (HC Kabaret Sázava)
4
2
247.
Pavel Triner (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
248.
Petr Dvořák (Rybníkáři)
4
2
249.
Lukáš Mašek (HC Žabáci Solopysky)
4
2
250.
Daniel Svoboda (HC Genemusic)
4
2
251.
Libor Froněk (HC Domino)
4
2
252.
Rostislav Hořejší (Rybníkáři)
4
2
253.
Jiří Pechač (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
254.
Jiří Dvořák (Rybníkáři)
4
2
255.
Jan Děd (Stará garda Štětkovice B)
4
2
256.
Dušan Pudil (HC Huroni Vršovice)
4
2
257.
Martin Zbránek (HC Domino)
4
2
258.
Roman Chwastek (HC Kačeři Příčovy)
4
2
259.
Rostislav Růzha (HC Tučňáci Kosova Hora)
4
2
260.
Miroslav Čejda (HC Kačeři Příčovy)
4
2
261.
Dominik Hašek (Ševci Nový Knín)
4
2
262.
Martin Urban (HC Votice)
4
2
263.
Zbyněk Keller (HC Huroni Vršovice)
4
2
264.
Jiří Veřtat (Rumola)
4
2
265.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
4
2
266.
Jiří Kukač (Rumola)
4
3
267.
Lukáš Hlaváček (Stará garda Štětkovice)
4
3
268.
Václav Horálek (HC Genemusic)
4
3
269.
Zdeněk Kálal (HC River Boys Zvírotice)
2
1
270.
Ondřej Střihavka (Stará garda Štětkovice B)
2
1
271.
Václav Hanus (HC Hrádek)
2
1
272.
Jiří Chlasták (HC River Boys Zvírotice)
2
1
273.
Lukáš Macháček (HC Domino)
2
1
274.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
2
1
275.
Jan Cicák (Stará garda Štětkovice)
2
1
276.
Jiří Kudrna (HC Kňovice)
2
1
277.
Petr Mičola (HC Miličín)
2
1
278.
Josef Kopec (HC Hrádek)
2
1
279.
Zdeněk Liška (HC Kňovice)
2
1
280.
Jan Kubele (HC Kabaret Sázava)
2
1
281.
Jakub Vančura (HC Bubák Chlum)
2
1
282.
Pavel Stibůrek (HC Genemusic)
2
1
283.
Petr Kocek (Novit Neveklov)
2
1
284.
Tomáš Svoboda (Novit Neveklov)
2
1
285.
Petr Jelínek (Rybníkáři)
2
1
286.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
2
1
287.
Petr Picek (HC Kabaret Sázava)
2
1
288.
Jiří Čihák (HC Čerti Křepenice)
2
1
289.
Jiří Barcal (HC Tučňáci Kosova Hora)
2
1
290.
Jiří Pašek (HC River Boys Zvírotice)
2
1
291.
Josef Brotánek (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
292.
Richard Ladislav (AHC Nový Knín)
2
1
293.
Michal Kreps (HC Huroni Vršovice)
2
1
294.
Vojtěch Jelínek (AHC Nový Knín)
2
1
295.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
2
1
296.
Václav Tengler (HC Čerti Křepenice)
2
1
297.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
2
1
298.
Zdeněk Hašek (HC Kabaret Sázava)
2
1
299.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
300.
Tomáš Bednář (Novit Neveklov)
2
1
301.
Petr Jursa (HC Čerti Křepenice)
2
1
302.
Ondřej Liška (HC Votice)
2
1
303.
Vladislav Růžička (Stará garda Štětkovice B)
2
1
304.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
2
1
305.
Pavel Cabala (HC Huroni Vršovice)
2
1
306.
Jiří Vyterna (HC Tučňáci Kosova Hora)
2
1
307.
Libor Beran (HC Miličín)
2
1
308.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
2
1
309.
Pavel Sosnovec (HC Bubák Chlum)
2
1
310.
Pavel Bartůšek (HC Olbramovice)
2
1
311.
Jiří Humhal (HC Kačeři Příčovy)
2
1
312.
Josef Hejna (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
313.
Jiří Matoušek (HC Miličín)
2
1
314.
Pavel Vondrák (AHC Nový Knín)
2
1
315.
Jiří Humhal (HC Bubák Chlum)
2
1
316.
Petr Novotný (Novit Neveklov)
2
1
317.
Petr Ulbrich (HC Čerti Křepenice)
2
1
318.
Jaroslav Dřízhal (Novit Neveklov)
2
1
319.
Zdeněk Malenda ml. (HC Bubák Chlum)
2
1
320.
Petr Hlinka (HC River Boys Zvírotice)
2
1
321.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice B)
2
1
322.
Martin Rauš (HC Čerti Křepenice)
2
1
323.
Radek Nehéz (Stará garda Štětkovice B)
2
1
324.
Tomáš Kadeřábek (HC Žabáci Solopysky)
2
1
325.
Pavel Vaniš (Rumola)
2
1
326.
Milan Pařenica (HC Huroni Vršovice)
2
1
327.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
2
1
328.
Ondřej Vaverka (Rybníkáři)
2
1
329.
Roman Šimeček (Rumola)
2
1
330.
Radek Pohan (Rybníkáři)
2
1
331.
Pavel Sedláček (HC River Boys Zvírotice)
2
1
332.
Roman Dvořák (TJ Slavoj Obecnice)
2
1
333.
Pavel Dvořák (HC Miličín)
2
1
334.
Jiří Semerád (Novit Neveklov)
2
1
335.
Petr Kozohorský (AHC Nový Knín)
2
1
336.
Jaroslav Herma (HC Kňovice)
2
1
337.
Marek Neckář (HC Tučňáci Kosova Hora)
2
1
338.
Stanislav Bumba (DSK Daleké Dušníky)
2
1
339.
Ladislav Lešták (HC Kabaret Sázava)
2
1
340.
Jan Opička (HC Čerti Křepenice)
2
1
341.
Vladislav Doležal (HC River Boys Zvírotice)
2
1
342.
Zdeněk Uzel (TJ Slavoj Obecnice)
2
1
343.
Lubomír Vašek (HC Domino)
2
1
344.
Libor Slavík (Rybníkáři)
2
1
345.
Dušan Matějka (HC River Boys Zvírotice)
2
1
346.
Karel Šimek (HC Genemusic)
2
1
347.
Robert Mlejnek (HC Čerti Křepenice)
2
1
348.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
2
1
349.
Milan Petýrek (HC Tučňáci Kosova Hora)
2
1
350.
Petr Sekal (HC Miličín)
2
1
351.
David Triner (HC Kňovice)
2
1
352.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
2
1
353.
Zbyněk Sýkora (AHC Nový Knín)
2
1
354.
Pavel Špaček (Ševci Nový Knín)
2
1
355.
Jan Povolný (HC Huroni Vršovice)
2
1
356.
Marek Hadrbolec (Rumola)
2
2
357.
Karel Myslivec (HC Genemusic)
2
2
358.
Tomáš Doskočil (HC Miličín)
2
2
359.
Michal Beneš (HC River Boys Zvírotice)
2
2
360.
Miroslav Mašek (HC Tučňáci Kosova Hora)
0
1
361.
Jakub Kachlík (HC Olbramovice)
0
1
362.
Pavel Malypetr (HC Olbramovice)
0
1
363.
Jaroslav Hájek (HC Čerti Křepenice)
0
0
364.
Jan Markes (HC Votice)
0
0
365.
Miroslav Mašek (HC Domino)
0
0
366.
Ondřej Pavelek (HC Huroni Vršovice)
0
0
367.
Karel Benda (HC Miličín)
0
0
368.
Tomáš Brotánek (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
369.
Fermin Lopez (HC River Boys Zvírotice)
0
0
370.
Vít Kalina (HC Genemusic)
0
0
371.
David Svoboda (HC Genemusic)
0
0
372.
Jaromír Dvořák (HC Kačeři Příčovy)
0
0
373.
Radim Kubeš (HC Votice)
0
0
374.
Petr Vaniš (Rumola)
0
0
375.
Petr Čížek (HC Kňovice)
0
0
376.
Jiří Sedláček (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
377.
Václav Vobrátil (HC Miličín)
0
0
378.
Jiří Tesař (HC Kabaret Sázava)
0
0
379.
Lukáš Fremut (HC Huroni Vršovice)
0
0
380.
Václav Podlipský st. (Rumola)
0
0
381.
Jaroslav Adam (HC Miličín)
0
0
382.
Tomáš Rozvoral (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
383.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
0
0
384.
Štěpán Švagr (HC Čerti Křepenice)
0
0
385.
Tomáš Buriánek (HC Kabaret Sázava)
0
0
386.
Zdeněk Štůla (Rybníkáři)
0
0
387.
Karel Doubek (Novit Neveklov)
0
0
388.
Zdeněk Kalina (Ševci Nový Knín)
0
0
389.
David Lisý (HC River Boys Zvírotice)
0
0
390.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
391.
Jan Brdek (HC Olbramovice)
0
0
392.
Milan Kodet (HC Čerti Křepenice)
0
0
393.
Štěpán Pilecký (HC Hrádek)
0
0
394.
Luděk Říha (HC Votice)
0
0
395.
Radek Čermák (HC Huroni Vršovice)
0
0
396.
Roman Hrubý (HC Votice)
0
0
397.
Jindřich Havránek (HC Hrádek)
0
0
398.
Karel Polesný (Stará garda Štětkovice B)
0
0
399.
Michal Havlík (HC Domino)
0
0
400.
Lukáš Mrázek (HC Kačeři Příčovy)
0
0
401.
Martina Zedníková (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
402.
Jan Řezníček (HC Votice)
0
0
403.
Pavel Štemberk (Stará garda Štětkovice B)
0
0
404.
Ondřej Páv (HC Huroni Vršovice)
0
0
405.
Petr Kadlec (DSK Daleké Dušníky)
0
0
406.
Karel Čeněk (HC Miličín)
0
0
407.
Václav Bubník (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
408.
Petr Šťastný (HC Žabáci Solopysky)
0
0
409.
Antonín Verner (HC Hrádek)
0
0
410.
Libor Pudil (Stará garda Štětkovice)
0
0
411.
Milan Sýkora (HC Kabaret Sázava)
0
0
412.
Marek Boháč (HC Domino)
0
0
413.
Petr Janouch (HC Kačeři Příčovy)
0
0
414.
Václav Podlipský ml. (Rumola)
0
0
415.
Pavel Podrazil (HC Genemusic)
0
0
416.
Jiří Hrubant (HC Miličín)
0
0
417.
Michal Dudek (HC Žabáci Solopysky)
0
0
418.
Jiří Kozohorský (DSK Daleké Dušníky)
0
0
419.
Lukáš Janata (HC Olbramovice)
0
0
420.
František Kofroň (HC River Boys Zvírotice)
0
0
421.
David Mareš (Novit Neveklov)
0
0
422.
Ondřej Kolín (HC Votice)
0
0
423.
Martin Slavek (Rumola)
0
0
424.
Pavel Hron (HC Kňovice)
0
0
425.
Jakub Kadleček (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
426.
Jan Hradil (HC Tučňáci Kosova Hora)
0
0
427.
Václav Zlatník (AHC Nový Knín)
0
0
428.
Jiří Vyhnal (HC Genemusic)
0
0
429.
Radim Vylít (HC Miličín)
0
0
430.
Libor Vozdek (HC Hrádek)
0
0
431.
Daniel Drábek (HC Votice)
0
0
432.
Václav Červenka (HC River Boys Zvírotice)
0
0
433.
Tomáš Slabý (Rybníkáři)
0
0
434.
Pavel Hásek (HC Genemusic)
0
0
435.
Jaroslav Hruška (HC Olbramovice)
0
0
436.
Tomáš Chwastek (HC Hrádek)
0
0
437.
Tomáš Horčic (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
438.
Martin Mezera (AHC Nový Knín)
0
0
439.
Jiří Čížek (HC Hrádek)
0
0
440.
Karel Vančura (Stará garda Štětkovice B)
0
0
441.
Libor Vondruška (HC Domino)
0
0
442.
Petr Jüngling (Rumola)
0
0
443.
Pavel Hájek (Stará garda Štětkovice)
0
0
444.
Pavel Malypetr (HC Bubák Chlum)
0
0
445.
Martin Micek (HC Genemusic)
0
0
446.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
0
0
447.
Jan Kortan (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
448.
Roman Vaněk (Novit Neveklov)
0
0
449.
Jaroslav Černý (HC Votice)
0
0
450.
Miloslav Pivoňka (HC Genemusic)
0
0
451.
David Drýk (HC Žabáci Solopysky)
0
0
452.
Stanislav Tichý (HC Žabáci Solopysky)
0
0
453.
Jan Klomínek (HC Domino)
0
0
454.
Pavel Podlipský (Rumola)
0
0
455.
Petr Skuhrovec (HC Kňovice)
0
0
456.
Stanislav Hanuš (HC Kňovice)
0
0
457.
Tomáš Kruchňa (HC Hrádek)
0
0
458.
Tomáš Jeništa (HC Genemusic)
0
0
459.
Michal Folk (HC Huroni Vršovice)
0
0
460.
Miroslav Bžoch (DSK Daleké Dušníky)
0
0
461.
Lukáš Plavec (HC Bubák Chlum)
0
0
462.
Marek Laš (HC Olbramovice)
0
0
463.
Jakub Horálek (HC Kabaret Sázava)
0
0
464.
František Pilík (HC Kačeři Příčovy)
0
0
465.
Jiří Krasl (Stará garda Štětkovice)
0
0
466.
Petr Hlína (HC Kabaret Sázava)
0
0
467.
Petr Šejba ml. (Rumola)
0
0
468.
Stanislav Červenka (HC Miličín)
0
0
469.
Jakub Kubík (HC Kabaret Sázava)
0
0
470.
Radek Volf (Rumola)
0
0
471.
Radek Válko (Stará garda Štětkovice)
0
0
472.
Miloslav Zoubek (Novit Neveklov)
0
0
473.
Josef Veselý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
474.
František Spěvák (HC Miličín)
0
0
475.
Petr Suchan (Rybníkáři)
0
0
476.
Jindřich Hájek (HC Tučňáci Kosova Hora)
0
0
477.
Jiří Havlík (HC Olbramovice)
0
0
478.
Přemysl Mlčoch (HC River Boys Zvírotice)
0
0
479.
Vojtěch Uher (HC Hrádek)
0
0
480.
David Čítek (Stará garda Štětkovice)
0
0
481.
Martin Micek (HC Kňovice)
0
0
482.
Tomáš Lang (HC Huroni Vršovice)
0
0
483.
Mario Pištora (HC Miličín)
0
0
484.
Martin Lochman (AHC Nový Knín)
0
0
485.
Antonín Diviš (HC Genemusic)
0
0
486.
Pavel Pečenka (HC Miličín)
0
0
487.
Jiří Válek (HC Hrádek)
0
0
488.
Pavel Podlipský (HC Domino)
0
0
489.
Vít Hanus (HC Hrádek)
0
0
490.
Milan Malknecht (HC Genemusic)
0
0
491.
Jan Buriánek (HC Olbramovice)
0
0
492.
Pavel Šaněk (Novit Neveklov)
0
0
493.
Miloš Křivonoska (Ševci Nový Knín)
0
0
494.
Vladimír Procházka (HC Kabaret Sázava)
0
0
495.
Radek Vrba (HC Hrádek)
0
0
496.
Jiří Mrázek (HC Votice)
0
0
497.
Pavel Kalaš (HC Domino)
0
0
498.
Pavel Kargl (HC Huroni Vršovice)
0
0
499.
Libor Dostálek (AHC Nový Knín)
0
0
500.
Jan Flachs (DSK Daleké Dušníky)
0
0
501.
Šimon Kiš (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
502.
Zdeněk Štůla (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
503.
Petr Pšenička (HC Bubák Chlum)
0
0
504.
Daniel Marvánek (HC Hrádek)
0
0
505.
Vojtěch Budil (HC Votice)
0
0
506.
David Otava (DSK Daleké Dušníky)
0
0
507.
Stanislav Herink (HC Kňovice)
0
0
508.
Jan Květ (HC Čerti Křepenice)
0
0
509.
Martin Řezáč (HC Hrádek)
0
0
510.
Jakub Šára (HC Votice)
0
0
511.
Ondřej Lukáč (HC Genemusic)
0
0
512.
Radek Čanda (HC Kačeři Příčovy)
0
0
513.
František Spěvák (Rybníkáři)
0
0
514.
Pavel Hásek (DSK Daleké Dušníky)
0
0
515.
Jiří Částka (HC Miličín)
0
0
516.
Martin Hřebec (HC Olbramovice)
0
0
517.
Tomáš Brůček (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
518.
Vladislav Brož (HC Čerti Křepenice)
0
0
519.
Jakub Dobenčák (Rumola)
0
0
520.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
0
0
521.
Martin Písařík (Novit Neveklov)
0
0
522.
Ladisav Neuberg (HC Votice)
0
0
523.
Lukáš Toula (HC Huroni Vršovice)
0
0
524.
Jiří Slanec (HC Huroni Vršovice)
0
0
525.
Michal Šťastný (HC Huroni Vršovice)
0
0
526.
Libor Pudil (HC Žabáci Solopysky)
0
0
527.
Jiří Magnus (HC Bubák Chlum)
0
0
528.
Richard Mlejnek (HC Čerti Křepenice)
0
0
529.
Zdeněk Kalina (HC Hrádek)
0
0
530.
Martin Vilímek (HC Votice)
0
0
531.
Tomáš Rada (HC Votice)
0
0
532.
David Stříbrný (Novit Neveklov)
0
0
533.
Michal Neckář (AHC Nový Knín)
0
0
534.
Tomáš Poslední (Ševci Nový Knín)
0
0
535.
Lukáš Rataj (HC Genemusic)
0
0
536.
Zdeněk Malenda st. (HC Bubák Chlum)
0
0
537.
Jiří Běžel (HC Hrádek)
0
0
538.
Zdeněk Tůma (HC Olbramovice)
0
0
539.
Lukáš Mošnička (Stará garda Štětkovice B)
0
0
540.
Michal Kuchta (HC Kačeři Příčovy)
0
0
541.
Vladimír Novotný (AHC Nový Knín)
0
0
542.
Michal Hodouš (HC Tučňáci Kosova Hora)
0
0
543.
Jan Rollo (HC Olbramovice)
0
0
544.
Petr Rada (Novit Neveklov)
0
0
545.
Karel Pohan (HC Votice)
0
0
546.
Jan Kovanda (Rumola)
0
0
547.
Lubomír Kramář (AHC Nový Knín)
0
0
548.
Petr Mašek (HC Bubák Chlum)
0
0
549.
David Janoušek (HC Hrádek)
0
0
550.
Petr Kladiva (HC Olbramovice)
0
0
551.
Josef Čížek st. (HC Kačeři Příčovy)
0
0
552.
Petr Šejba (Rumola)
0
0
553.
Tomáš Neuberger (HC Kňovice)
0
0
554.
Josef Jeníček (HC Kňovice)
0
0
555.
Lukáš Janata (HC Kabaret Sázava)
0
0
556.
Milan Hlaváček (Stará garda Štětkovice B)
0
0
557.
Milan Vosátka (HC Huroni Vršovice)
0
0
558.
Jakub Šára (Rybníkáři)
0
0
559.
Jakub Dobenčák (HC Tučňáci Kosova Hora)
0
0
560.
Jiří Volánek (AHC Nový Knín)
0
0
561.
Jakub Lisý (HC River Boys Zvírotice)
0
0
562.
Michaela Spilková (HC Bubák Chlum)
0
0
563.
Jan Svojtka (HC River Boys Zvírotice)
0
0
564.
David Sosnovec (HC Genemusic)
0
0
565.
Pavel Šimeček (Rumola)
0
0
566.
Petr Doubek (HC Kňovice)
0
0
567.
Jiří Budil (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
568.
Luděk Říha (HC Genemusic)
0
0
569.
Tomáš Homola (HC Miličín)
0
0
570.
Dušan Matějka (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
571.
Zdeněk Kalina (HC Domino)
0
0
572.
Stanislav Burda (Rumola)
0
0
573.
Pavel Racz (HC Kňovice)
0
0
574.
Ladislav Vorel (Novit Neveklov)
0
0
575.
Marcel Forejt (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
576.
Lukáš Turek (Rumola)
0
0
577.
Michal Markovič (HC Kabaret Sázava)
0
0
578.
Miroslav Kodet (HC Kňovice)
0
0
579.
Milan Bartl (AHC Nový Knín)
0
0
580.
Zbyněk Křivonoska (Ševci Nový Knín)
0
0
581.
David Otava (HC Čerti Křepenice)
0
0
582.
Jiří Červenka (HC Hrádek)
0
0
583.
Zdeněk Bláha (HC Olbramovice)
0
0
584.
Lukáš Mošnička (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
585.
Jan Douša (HC Olbramovice)
0
0
586.
Petr Hnátek (Novit Neveklov)
0
0
587.
David Aubrecht (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
588.
Karel Konečný (HC Hrádek)
0
0
589.
Josef Milata (HC Kabaret Sázava)
0
0
590.
Jaroslav Burger (HC Kňovice)
0
0
591.
Petr Pištěk (HC Huroni Vršovice)
0
0
592.
Kamil Hencl (Rybníkáři)
0
0
593.
Martin Věžník (AHC Nový Knín)
0
0
594.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
595.
Libor Studnička (HC Votice)
0
0
596.
Tomáš Košatka (HC Kabaret Sázava)
0
0
597.
Michal Šimůnek (HC River Boys Zvírotice)
0
0
598.
Jiří Požárek (Stará garda Štětkovice B)
0
0
599.
Marcel Forejt (HC Domino)
0
0
600.
Jakub Matouš (Rumola)
0
0
601.
Michal Vošmik (Stará garda Štětkovice)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže