Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Genemusic541046:15924
2. HC River Boys Zvírotice540131:9830
3. Stará garda Štětkovice431014:5742
4. HC Kabaret Sázava330027:468
5. AHC Nový Knín330015:7618
6. TJ Slavoj Obecnice420216:9427
7. HC Kačeři Příčovy420217:15419
8. HC Domino520315:18420
9. DSK Daleké Dušníky520324:30414
10. HC Huroni Vršovice510421:3524
11. HC Bubák Chlum510413:27214
12. Ševci Nový Knín510411:45218
13. HC Čerti Křepenice500512:43022

Odehrané zápasy

04.10. 16:30 04.10.2020, 16:30 HC Kabaret Sázava
5 : 0 k HC Domino
03.10. 19:30 03.10.2020, 19:30 AHC Nový Knín
5 : 3 DSK Daleké Dušníky
03.10. 14:00 03.10.2020, 14:00 HC Čerti Křepenice
2 : 10 HC Huroni Vršovice
03.10. 12:00 03.10.2020, 12:00 HC Bubák Chlum
3 : 4 Ševci Nový Knín
02.10. 20:25 02.10.2020, 20:25 HC River Boys Zvírotice
1 : 4 Stará garda Štětkovice
02.10. 18:30 02.10.2020, 18:30 HC Genemusic
4 : 2 TJ Slavoj Obecnice
27.09. 16:30 27.09.2020, 16:30 Stará garda Štětkovice
2 : 2 HC Genemusic
26.09. 19:30 26.09.2020, 19:30 TJ Slavoj Obecnice
4 : 2 HC Kačeři Příčovy
26.09. 14:00 26.09.2020, 14:00 Ševci Nový Knín
2 : 10 HC River Boys Zvírotice
26.09. 12:00 26.09.2020, 12:00 HC Huroni Vršovice
3 : 5 HC Bubák Chlum
25.09. 20:25 25.09.2020, 20:25 HC Domino
2 : 6 AHC Nový Knín
25.09. 18:30 25.09.2020, 18:30 DSK Daleké Dušníky
7 : 5 HC Čerti Křepenice
20.09. 18:25 20.09.2020, 18:25 HC Bubák Chlum
3 : 7 DSK Daleké Dušníky
20.09. 16:30 20.09.2020, 16:30 HC Čerti Křepenice
1 : 9 HC Domino
19.09. 16:00 19.09.2020, 16:00 HC River Boys Zvírotice
5 : 0 k HC Huroni Vršovice
19.09. 14:00 19.09.2020, 14:00 HC Genemusic
18 : 3 Ševci Nový Knín
18.09. 18:30 18.09.2020, 18:30 HC Kačeři Příčovy
0 : 5 k Stará garda Štětkovice
13.09. 18:25 13.09.2020, 18:25 Stará garda Štětkovice
3 : 2 TJ Slavoj Obecnice
13.09. 16:30 13.09.2020, 16:30 HC Domino
4 : 0 HC Bubák Chlum
12.09. 19:30 12.09.2020, 19:30 HC Huroni Vršovice
4 : 14 HC Genemusic
12.09. 14:00 12.09.2020, 14:00 DSK Daleké Dušníky
3 : 9 HC River Boys Zvírotice
12.09. 12:00 12.09.2020, 12:00 Ševci Nový Knín
2 : 6 HC Kačeři Příčovy
09.09. 20:25 09.09.2020, 20:25 HC Kabaret Sázava
13 : 2 HC Čerti Křepenice
06.09. 18:25 06.09.2020, 18:25 HC Čerti Křepenice
2 : 4 AHC Nový Knín
06.09. 16:30 06.09.2020, 16:30 HC Bubák Chlum
2 : 9 HC Kabaret Sázava
05.09. 20:00 05.09.2020, 20:00 HC River Boys Zvírotice
6 : 0 HC Domino
05.09. 18:00 05.09.2020, 18:00 HC Genemusic
8 : 4 DSK Daleké Dušníky
05.09. 16:00 05.09.2020, 16:00 HC Kačeři Příčovy
9 : 4 HC Huroni Vršovice
05.09. 14:00 05.09.2020, 14:00 TJ Slavoj Obecnice
8 : 0 Ševci Nový Knín
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim