Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Hrádek550042:91014
2. Stará garda Štětkovice B440019:586
3. HC Kňovice430131:10610
4. HC Medvědi Sedlčany430121:20630
5. HC Žabáci Solopysky521212:22534
6. HC Miličín520319:17447
7. HC Votice420214:19410
8. Rumola41129:15310
9. HC Olbramovice41039:1224
10. Rybníkáři510416:2428
11. Novit Neveklov410321:41220
12. HC Tučňáci Kosova Hora400410:29022

Odehrané zápasy

04.10. 20:20 04.10.2020, 20:20 HC Hrádek
4 : 1 HC Miličín
04.10. 18:25 04.10.2020, 18:25 HC Žabáci Solopysky
4 : 3 Rybníkáři
30.09. 20:25 30.09.2020, 20:25 HC Tučňáci Kosova Hora
1 : 14 HC Hrádek
30.09. 18:30 30.09.2020, 18:30 Rumola
0 : 5 HC Kňovice
28.09. 20:25 28.09.2020, 20:25 HC Miličín
2 : 4 HC Votice
28.09. 18:30 28.09.2020, 18:30 Stará garda Štětkovice B
5 : 0 HC Žabáci Solopysky
27.09. 20:20 27.09.2020, 20:20 Novit Neveklov
5 : 7 HC Medvědi Sedlčany
27.09. 18:25 27.09.2020, 18:25 Rybníkáři
0 : 5 k HC Olbramovice
23.09. 20:25 23.09.2020, 20:25 HC Medvědi Sedlčany
4 : 3 HC Olbramovice
23.09. 18:30 23.09.2020, 18:30 HC Kňovice
17 : 4 Novit Neveklov
21.09. 20:25 21.09.2020, 20:25 HC Votice
6 : 4 HC Tučňáci Kosova Hora
21.09. 18:30 21.09.2020, 18:30 Stará garda Štětkovice B
6 : 1 Rybníkáři
20.09. 20:20 20.09.2020, 20:20 HC Hrádek
7 : 2 Rumola
19.09. 18:00 19.09.2020, 18:00 HC Žabáci Solopysky
2 : 10 HC Miličín
18.09. 20:25 18.09.2020, 20:25 HC Olbramovice
0 : 5 k HC Kňovice
16.09. 20:25 16.09.2020, 20:25 Rumola
5 : 1 HC Votice
16.09. 18:30 16.09.2020, 18:30 Novit Neveklov
4 : 14 HC Hrádek
14.09. 20:25 14.09.2020, 20:25 HC Miličín
1 : 3 Stará garda Štětkovice B
14.09. 18:30 14.09.2020, 18:30 Rybníkáři
8 : 4 HC Medvědi Sedlčany
13.09. 20:20 13.09.2020, 20:20 HC Tučňáci Kosova Hora
2 : 4 HC Žabáci Solopysky
11.09. 20:25 11.09.2020, 20:25 HC Votice
3 : 8 Novit Neveklov
11.09. 18:30 11.09.2020, 18:30 HC Hrádek
3 : 1 HC Olbramovice
09.09. 18:30 09.09.2020, 18:30 HC Kňovice
4 : 6 HC Medvědi Sedlčany
07.09. 20:25 07.09.2020, 20:25 HC Žabáci Solopysky
2 : 2 Rumola
07.09. 18:30 07.09.2020, 18:30 Stará garda Štětkovice B
5 : 3 HC Tučňáci Kosova Hora
06.09. 20:20 06.09.2020, 20:20 HC Miličín
5 : 4 Rybníkáři
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim