Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Rebel Sázava11101099:4121170
2. Stará garda Štětkovice1180366:4316125
3. HC Kačeři Příčovy1171379:4315120
4. HC River Boys Zvírotice1171358:3015187
5. TJ Slavoj Obecnice1171361:4515172
6. HC Genemusic1160578:591266
7. HC Bubák Chlum1160532:361270
8. HC Huroni Vršovice1150638:571062
9. HC Čerti Křepenice1121835:70597
10. AHC Nový Knín1121831:745122
11. HC Domino1120936:724144
12. DSK Daleké Dušníky11101023:66258

Odehrané zápasy

15.11. 18:30 15.11.2021, 18:30 HC Genemusic
5 : 8 TJ Slavoj Obecnice
14.11. 20:20 14.11.2021, 20:20 HC Čerti Křepenice
5 : 10 Stará garda Štětkovice
14.11. 18:25 14.11.2021, 18:25 AHC Nový Knín
4 : 8 HC Kačeři Příčovy
13.11. 20:00 13.11.2021, 20:00 DSK Daleké Dušníky
6 : 3 HC Domino
12.11. 20:25 12.11.2021, 20:25 HC River Boys Zvírotice
9 : 3 HC Huroni Vršovice
12.11. 18:30 12.11.2021, 18:30 HC Rebel Sázava
9 : 2 HC Bubák Chlum
07.11. 18:25 07.11.2021, 18:25 HC Huroni Vršovice
4 : 2 DSK Daleké Dušníky
06.11. 18:00 06.11.2021, 18:00 HC Domino
4 : 9 HC Genemusic
06.11. 16:00 06.11.2021, 16:00 HC Kačeři Příčovy
8 : 3 HC Čerti Křepenice
06.11. 14:00 06.11.2021, 14:00 HC Bubák Chlum
4 : 2 HC River Boys Zvírotice
05.11. 20:25 05.11.2021, 20:25 TJ Slavoj Obecnice
5 : 3 AHC Nový Knín
05.11. 18:30 05.11.2021, 18:30 Stará garda Štětkovice
5 : 6 HC Rebel Sázava
01.11. 18:30 01.11.2021, 18:30 DSK Daleké Dušníky
3 : 7 HC Kačeři Příčovy
30.10. 19:30 30.10.2021, 19:30 Stará garda Štětkovice
7 : 5 HC Bubák Chlum
30.10. 14:00 30.10.2021, 14:00 DSK Daleké Dušníky
0 : 5 k HC River Boys Zvírotice
30.10. 12:00 30.10.2021, 12:00 HC Rebel Sázava
8 : 6 HC Kačeři Příčovy
29.10. 20:25 29.10.2021, 20:25 HC Čerti Křepenice
3 : 7 TJ Slavoj Obecnice
29.10. 18:30 29.10.2021, 18:30 HC Genemusic
0 : 5 k HC Huroni Vršovice
25.10. 20:25 25.10.2021, 20:25 AHC Nový Knín
6 : 5 HC Domino
23.10. 19:30 23.10.2021, 19:30 HC Bubák Chlum
2 : 1 DSK Daleké Dušníky
23.10. 14:00 23.10.2021, 14:00 TJ Slavoj Obecnice
6 : 7 HC Rebel Sázava
22.10. 20:25 22.10.2021, 20:25 HC Domino
4 : 3 HC Čerti Křepenice
22.10. 18:30 22.10.2021, 18:30 HC Kačeři Příčovy
5 : 7 Stará garda Štětkovice
20.10. 20:25 20.10.2021, 20:25 HC Huroni Vršovice
5 : 0 k AHC Nový Knín
18.10. 20:25 18.10.2021, 20:25 HC River Boys Zvírotice
4 : 6 HC Genemusic
17.10. 16:30 17.10.2021, 16:30 Stará garda Štětkovice
6 : 1 TJ Slavoj Obecnice
15.10. 20:25 15.10.2021, 20:25 HC Genemusic
12 : 0 DSK Daleké Dušníky
15.10. 18:30 15.10.2021, 18:30 HC Čerti Křepenice
6 : 1 HC Huroni Vršovice
13.10. 20:25 13.10.2021, 20:25 AHC Nový Knín
1 : 8 HC River Boys Zvírotice
13.10. 18:30 13.10.2021, 18:30 HC Kačeři Příčovy
3 : 1 HC Bubák Chlum
11.10. 20:25 11.10.2021, 20:25 HC Rebel Sázava
9 : 3 HC Domino
09.10. 18:00 09.10.2021, 18:00 DSK Daleké Dušníky
3 : 8 AHC Nový Knín
09.10. 16:00 09.10.2021, 16:00 HC Bubák Chlum
0 : 5 HC Genemusic
09.10. 14:00 09.10.2021, 14:00 HC Domino
5 : 0 k Stará garda Štětkovice
08.10. 20:25 08.10.2021, 20:25 TJ Slavoj Obecnice
4 : 4 HC Kačeři Příčovy
06.10. 20:25 06.10.2021, 20:25 HC River Boys Zvírotice
5 : 0 k HC Čerti Křepenice
06.10. 18:30 06.10.2021, 18:30 HC Huroni Vršovice
3 : 12 HC Rebel Sázava
02.10. 20:00 02.10.2021, 20:00 AHC Nový Knín
6 : 10 HC Genemusic
02.10. 18:00 02.10.2021, 18:00 TJ Slavoj Obecnice
3 : 5 HC Bubák Chlum
02.10. 16:00 02.10.2021, 16:00 HC Kačeři Příčovy
12 : 2 HC Domino
01.10. 20:25 01.10.2021, 20:25 HC Rebel Sázava
4 : 4 HC River Boys Zvírotice
01.10. 18:30 01.10.2021, 18:30 Stará garda Štětkovice
9 : 6 HC Huroni Vršovice
29.09. 18:30 29.09.2021, 18:30 HC Domino
3 : 10 TJ Slavoj Obecnice
27.09. 20:25 27.09.2021, 20:25 HC River Boys Zvírotice
5 : 2 Stará garda Štětkovice
25.09. 12:00 25.09.2021, 12:00 HC Bubák Chlum
3 : 2 HC Čerti Křepenice
24.09. 20:25 24.09.2021, 20:25 HC River Boys Zvírotice
3 : 5 TJ Slavoj Obecnice
24.09. 18:30 24.09.2021, 18:30 HC Huroni Vršovice
2 : 13 HC Kačeři Příčovy
24.09. 14:00 24.09.2021, 14:00 HC Bubák Chlum
5 : 0 k AHC Nový Knín
24.09. 12:00 24.09.2021, 12:00 DSK Daleké Dušníky
0 : 5 k HC Čerti Křepenice
22.09. 20:25 22.09.2021, 20:25 HC Genemusic
17 : 3 HC Čerti Křepenice
22.09. 18:30 22.09.2021, 18:30 DSK Daleké Dušníky
2 : 5 HC Rebel Sázava
20.09. 20:25 20.09.2021, 20:25 TJ Slavoj Obecnice
3 : 2 HC Huroni Vršovice
18.09. 20:00 18.09.2021, 20:00 HC Domino
1 : 4 HC Bubák Chlum
18.09. 18:00 18.09.2021, 18:00 HC Kačeři Příčovy
1 : 4 HC River Boys Zvírotice
18.09. 16:00 18.09.2021, 16:00 TJ Slavoj Obecnice
9 : 4 DSK Daleké Dušníky
17.09. 20:25 17.09.2021, 20:25 HC Čerti Křepenice
2 : 2 AHC Nový Knín
15.09. 20:25 15.09.2021, 20:25 HC Rebel Sázava
9 : 6 HC Genemusic
15.09. 18:30 15.09.2021, 18:30 Stará garda Štětkovice
6 : 2 DSK Daleké Dušníky
13.09. 20:25 13.09.2021, 20:25 AHC Nový Knín
1 : 17 HC Rebel Sázava
11.09. 20:00 11.09.2021, 20:00 HC Genemusic
3 : 8 Stará garda Štětkovice
10.09. 20:25 10.09.2021, 20:25 HC Huroni Vršovice
4 : 2 HC Domino
08.09. 20:25 08.09.2021, 20:25 HC Huroni Vršovice
3 : 1 HC Bubák Chlum
08.09. 18:30 08.09.2021, 18:30 Stará garda Štětkovice
6 : 0 AHC Nový Knín
06.09. 20:25 06.09.2021, 20:25 HC Domino
4 : 9 HC River Boys Zvírotice
04.09. 18:00 04.09.2021, 18:00 HC Kačeři Příčovy
12 : 5 HC Genemusic
04.09. 14:00 04.09.2021, 14:00 HC Rebel Sázava
13 : 3 HC Čerti Křepenice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim