Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 25 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
Bubák Chlum
Citroën Drásov
DSK Daleké Dušníky
Domino
Genemusic
Huroni Vršovice
Kačeři Příčovy
Kňovice
Olbramovice
River Boys Zvírotice
Rožmitál pod Třemšínem
SK Votice
STROS
Stars (odstoupili)
Stará garda Štětkovice
Žabáci Solopysky
- vše -
- Skupina B -
AHC Nový Knín
Bomba Rovina
Draci
Dublovice
Hrádek
Medvědi
Miličín
Novit Neveklov
Rumola
Rybníkáři
Stará garda Štětkovice B
Tučňáci Kosova Hora
Čerti Křepenice
Čerti Votice
Ševci Nový Knín
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Tomáš Svejkovský (Novit Neveklov)
82
24
2.
Maksim Dudukin (River Boys Zvírotice)
82
20
3.
Roman Chwastek (Kačeři Příčovy)
57
19
4.
Pavel Tomášek (Čerti Votice)
40
19
5.
Jiří Weidenthaler (Bubák Chlum)
36
18
6.
Milan Hlaváček (Stará garda Štětkovice B)
32
16
7.
Petr Jindrák (Medvědi)
38
15
8.
Michal Novák (Novit Neveklov)
28
15
9.
Radek Hlaváček (Rožmitál pod Třemšínem)
51
14
10.
Ondřej Kuneš (Žabáci Solopysky)
49
14
11.
Jan Dvořák (Dublovice)
34
14
12.
Petr Štefan (Citroën Drásov)
30
14
13.
Michal Vondra (Kačeři Příčovy)
30
14
14.
Radek Šťovíček (Huroni Vršovice)
30
14
15.
Zdeněk Zavadil (Stará garda Štětkovice)
30
14
16.
Václav Skalický (Bomba Rovina)
28
14
17.
František Belej (River Boys Zvírotice)
28
14
18.
Jan Kortan (Dublovice)
28
14
19.
Vladimír Ochtábec (Rožmitál pod Třemšínem)
28
13
20.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
28
13
21.
Robert Srdínko (SK Votice)
26
13
22.
Karel Šimek (Genemusic)
26
13
23.
Milan Žid (AHC Nový Knín)
26
13
24.
Robert Mlejnek (Čerti Křepenice)
24
13
25.
Lubomír Pitra (Kačeři Příčovy)
53
12
26.
Marek Čunat (Čerti Votice)
32
12
27.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
24
12
28.
Jakub Hozman (Stará garda Štětkovice)
24
12
29.
Roman Matoušek (Čerti Votice)
24
12
30.
Marek Jošt (SK Votice)
22
12
31.
Tomáš Bednář (Genemusic)
22
11
32.
Lukáš Pejsar (Rožmitál pod Třemšínem)
22
11
33.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
22
11
34.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
22
11
35.
Lukáš Kohoutek (Rybníkáři)
22
11
36.
Josef Kadlec (AHC Nový Knín)
22
11
37.
Martin Hlaváček (STROS)
20
11
38.
Jan Štefan (Citroën Drásov)
54
10
39.
Petr Šťastný (Žabáci Solopysky)
41
10
40.
Josef Poplštejn (Citroën Drásov)
41
10
41.
Roman Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
41
10
42.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
22
10
43.
Martin Tesárek (Žabáci Solopysky)
22
10
44.
Daniel Bek (Kňovice)
20
10
45.
Jiří Půlpán (Kňovice)
20
10
46.
Radek Benda (Kňovice)
20
10
47.
Petr Ulbrich (STROS)
44
9
48.
Pavel Krampera (Čerti Votice)
34
9
49.
Libor Bezděka (Domino)
20
9
50.
Václav Novák (Citroën Drásov)
18
9
51.
Radek Pechač (Žabáci Solopysky)
18
9
52.
Radek Čanda (Kačeři Příčovy)
18
9
53.
Jiří Podlipský (Draci)
18
9
54.
Tomáš Holeček (River Boys Zvírotice)
18
9
55.
Jan Ryšánek (Rožmitál pod Třemšínem)
18
9
56.
Michal Malík (Olbramovice)
18
9
57.
Petr Dvořák (Bomba Rovina)
42
8
58.
Miroslav Čejda (Dublovice)
24
8
59.
Marek Zárybnický (Rožmitál pod Třemšínem)
22
8
60.
Václav Hotový (Stará garda Štětkovice B)
16
8
61.
Miloš Vančura (Bubák Chlum)
16
8
62.
Josef Král (Domino)
16
8
63.
Petr Mrázek (SK Votice)
16
8
64.
Pavel Šaněk (Genemusic)
16
8
65.
Pavel Tardovský (Čerti Votice)
16
8
66.
Milan Javorský (Rožmitál pod Třemšínem)
16
8
67.
Richard Mlejnek (Čerti Křepenice)
16
8
68.
Martin Pilecký (Hrádek)
16
8
69.
Jaroslav Šťastný (Domino)
16
8
70.
Martin Pudil (Kačeři Příčovy)
16
8
71.
David Kabyl (Kačeři Příčovy)
16
8
72.
Matouš Kutík (Citroën Drásov)
16
8
73.
Tomáš Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
14
8
74.
Daniel Drábek (SK Votice)
40
7
75.
Michal Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
35
7
76.
Aleš Huml (River Boys Zvírotice)
35
7
77.
Václav Horálek (STROS)
35
7
78.
Petr Moulík (Stará garda Štětkovice B)
24
7
79.
Jaroslav Černý (AHC Nový Knín)
16
7
80.
Martin Lachout (Stará garda Štětkovice B)
14
7
81.
Marek Neckář (Tučňáci Kosova Hora)
14
7
82.
Jakub Kelco (Čerti Křepenice)
14
7
83.
Pavel Stibůrek (Genemusic)
14
7
84.
Martin Vobecký (Miličín)
14
7
85.
Radek Válko (Stará garda Štětkovice)
14
7
86.
Aleš Poplštejn (Citroën Drásov)
14
7
87.
Miroslav Herda (Stará garda Štětkovice)
14
7
88.
Jiří Žák (STROS)
14
7
89.
Ivan Bartůšek (SK Votice)
14
7
90.
Roman Braun (Rožmitál pod Třemšínem)
14
7
91.
Tomáš Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
14
7
92.
Jan Buriánek (Olbramovice)
14
7
93.
Pavel Mošanský (Bubák Chlum)
14
7
94.
Jiří Čihák (Čerti Křepenice)
12
7
95.
Zdeněk Němec (Medvědi)
20
6
96.
Jan Švejnoha (Genemusic)
20
6
97.
Radek Pohan (Čerti Votice)
20
6
98.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
14
6
99.
Daniel Adamec (AHC Nový Knín)
14
6
100.
Jan Prášil (Genemusic)
14
6
101.
Tomáš Hořčic (Citroën Drásov)
14
6
102.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
12
6
103.
Daniel Macák (STROS)
12
6
104.
Jiří Budil (Domino)
12
6
105.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
12
6
106.
Jiří Veřtat (Rumola)
12
6
107.
Michal Jarůšek (Stará garda Štětkovice B)
12
6
108.
Jaroslav Laštovička (Draci)
12
6
109.
Radek Baťha (SK Votice)
12
6
110.
Petr Lukáš (AHC Nový Knín)
12
6
111.
Zdeněk Bláha (Olbramovice)
12
6
112.
Pavel Sosnovec (Bubák Chlum)
12
6
113.
Michal Doležal (Čerti Votice)
12
6
114.
Radek Voháňka (Kňovice)
12
6
115.
Petr Sekal (Miličín)
12
6
116.
Josef Šimeček (Rumola)
12
6
117.
David Svoboda (Genemusic)
12
6
118.
Milan Šedivý (SK Votice)
12
6
119.
Stanislav Tichý (Huroni Vršovice)
12
6
120.
Petr Hnátek (Novit Neveklov)
12
6
121.
Libor Beran (Miličín)
12
6
122.
Jan Průša (Hrádek)
12
6
123.
Jaromír Macháček (Bomba Rovina)
12
6
124.
Jiří Pech (Draci)
12
6
125.
Petr Šejba (Rumola)
12
6
126.
Dušan Mlynarčík (STROS)
12
6
127.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
59
5
128.
Miloš Křivonoska (Ševci Nový Knín)
18
5
129.
Ondřej Kváča (Žabáci Solopysky)
12
5
130.
Stanislav Šikola (Citroën Drásov)
10
5
131.
Vladimír Novotný (Stará garda Štětkovice)
10
5
132.
Petr Procházka (Novit Neveklov)
10
5
133.
Josef Čížek (Hrádek)
10
5
134.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
10
5
135.
Tomáš Vávra (Stará garda Štětkovice B)
10
5
136.
Tomáš Neuberg (Rybníkáři)
10
5
137.
Petr Hlinka (River Boys Zvírotice)
10
5
138.
Martin Šal (STROS)
10
5
139.
Martin Pejša (Bomba Rovina)
10
5
140.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
10
5
141.
Luděk Tomášek (Medvědi)
10
5
142.
Jakub Kadleček (Medvědi)
10
5
143.
Zbyněk Křivonoska (Ševci Nový Knín)
10
5
144.
Radek Sosnovec (Bubák Chlum)
10
5
145.
David Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
10
5
146.
Pavel Štemberk (Stará garda Štětkovice B)
10
5
147.
Milan Jiráček (Dublovice)
10
5
148.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
10
5
149.
Dušan Pudil (Huroni Vršovice)
10
5
150.
Václav Pohnán (Tučňáci Kosova Hora)
10
5
151.
Ondřej Koreš (Miličín)
10
5
152.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
10
5
153.
Lukáš Růžička (Stará garda Štětkovice)
10
5
154.
Jan Kolbaba (Dublovice)
10
5
155.
Petr Klouda (STROS)
10
5
156.
Daniel Brožek (Novit Neveklov)
10
5
157.
Karel Pospíšil (STROS)
10
5
158.
Josef Matys (Huroni Vršovice)
10
5
159.
Milan Opička (Olbramovice)
10
5
160.
Vladimír Pitel (Genemusic)
10
5
161.
Jaroslav Machovský (STROS)
10
5
162.
Jan Křížek (Draci)
10
5
163.
Rastislav Jacko (Bomba Rovina)
10
5
164.
Miroslav Bžoch (DSK Daleké Dušníky)
10
5
165.
Jan Kovanda (Rumola)
10
5
166.
Zdeněk Kálal (Žabáci Solopysky)
10
5
167.
Jan Šilha (Čerti Votice)
10
5
168.
Štěpán Pilecký (Hrádek)
10
5
169.
Jindřich Hájek (Bomba Rovina)
10
5
170.
Stanislav Burda (Rumola)
8
5
171.
Radek Sirotek (Tučňáci Kosova Hora)
8
5
172.
Milan Fiala (Hrádek)
8
5
173.
Jan Grusa (Čerti Votice)
8
5
174.
Radek Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
8
5
175.
Juraj Borovka (Citroën Drásov)
57
4
176.
Zdeněk Felt (Domino)
16
4
177.
Daniel Svoboda (Genemusic)
16
4
178.
Pavel Čanda (Draci)
16
4
179.
Ondřej Bláha (Čerti Votice)
10
4
180.
Josef Kubista (Domino)
8
4
181.
Jiří Hrubant (Miličín)
8
4
182.
Miroslav Horníček (Genemusic)
8
4
183.
Tomáš Hrubý (AHC Nový Knín)
8
4
184.
Petr Rada (Novit Neveklov)
8
4
185.
Dušan Šimeček (Rumola)
8
4
186.
Michal Šedivý (Čerti Křepenice)
8
4
187.
Luděk Říha (Genemusic)
8
4
188.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
8
4
189.
Marek Tatek (Dublovice)
8
4
190.
Lukáš Mašek (Draci)
8
4
191.
František Trčka (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
192.
Iannis Dalas (Kačeři Příčovy)
8
4
193.
Zdeněk Pechánek (Bomba Rovina)
8
4
194.
Radek Vyskočil (Novit Neveklov)
8
4
195.
Roman Mařík (Rybníkáři)
8
4
196.
David Nesvorný (STROS)
8
4
197.
Martin Vylít (Miličín)
8
4
198.
Pavel Pilousek (Čerti Křepenice)
8
4
199.
Martin Dvořák (Bubák Chlum)
8
4
200.
Marek Trefný (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
201.
Michal Vošmik (Stará garda Štětkovice)
8
4
202.
Petr Fiala (Čerti Votice)
8
4
203.
Aleš Kolář (Stará garda Štětkovice B)
8
4
204.
Josef Dvořák (Žabáci Solopysky)
8
4
205.
Petr Svoboda (Čerti Křepenice)
8
4
206.
Pavel Soukup (Stará garda Štětkovice)
8
4
207.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
8
4
208.
Milan Šimeček (Rumola)
8
4
209.
Jiří Hnátek (Domino)
8
4
210.
Jiří Panák (Hrádek)
8
4
211.
Jan Rollo (Olbramovice)
8
4
212.
Jiří Fulín (SK Votice)
8
4
213.
Martin Kněnický (Rybníkáři)
8
4
214.
Roman Hrubý (AHC Nový Knín)
8
4
215.
Tomáš Fiala (Ševci Nový Knín)
8
4
216.
Marek Čeněk (Miličín)
8
4
217.
Ladislav Hanáček (Kačeři Příčovy)
8
4
218.
Jakub Pazourek (Genemusic)
8
4
219.
Martin Hřebec (Olbramovice)
8
4
220.
Jiří Nový (Huroni Vršovice)
8
4
221.
Vladislav Růžička (Stará garda Štětkovice B)
8
4
222.
Václav Kladiva (Olbramovice)
8
4
223.
Ondřej Lišman (Draci)
6
4
224.
Tomáš Chwastek (Bomba Rovina)
6
4
225.
Jiří Ivančo (Čerti Votice)
14
3
226.
Jiří Peclinovský (Rybníkáři)
6
3
227.
Dušan Polívka (Hrádek)
6
3
228.
Patrik Eisenreich (River Boys Zvírotice)
6
3
229.
Jiří Bursík (Bomba Rovina)
6
3
230.
Pavel Pešta (Žabáci Solopysky)
6
3
231.
Radek Čermák (Huroni Vršovice)
6
3
232.
Miroslav Nevlida (Kačeři Příčovy)
6
3
233.
Petr Pšenička (Bubák Chlum)
6
3
234.
Ondřej Mošna (STROS)
6
3
235.
František Rákosník (Stará garda Štětkovice)
6
3
236.
Pavel Mašek (Dublovice)
6
3
237.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
6
3
238.
Robert Nečas (Stará garda Štětkovice B)
6
3
239.
Petr Mašek (Bubák Chlum)
6
3
240.
Martin Děd ml. (Stará garda Štětkovice)
6
3
241.
Josef Poslušný (Dublovice)
6
3
242.
Radek Nehéz (Stará garda Štětkovice B)
6
3
243.
Martin Sadecký (STROS)
6
3
244.
Jiří Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
245.
Petr Vaniš (Domino)
6
3
246.
Stanislav Červenka (Miličín)
6
3
247.
Michal Vacek (Žabáci Solopysky)
6
3
248.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
6
3
249.
Dušan Svoboda (Domino)
6
3
250.
Aleš Chod (Genemusic)
6
3
251.
Pavel Karda (Kňovice)
6
3
252.
Miloslav Chott (AHC Nový Knín)
6
3
253.
Jan Šťovíček (Stará garda Štětkovice B)
6
3
254.
Tomáš Kadlec (AHC Nový Knín)
6
3
255.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
6
3
256.
Zdeněk Malenda ml. (Bubák Chlum)
6
3
257.
Jiří Koreš (Miličín)
6
3
258.
Vojtěch Budil (SK Votice)
6
3
259.
Radek Hedvík (Čerti Votice)
6
3
260.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
6
3
261.
Petr Balínek (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
262.
Pavel Krotil (Citroën Drásov)
6
3
263.
Jan Řanda (River Boys Zvírotice)
6
3
264.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
6
3
265.
Pavel Bartůšek (Olbramovice)
6
3
266.
Rostislav Růzha (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
267.
Martin Slavek (Rumola)
6
3
268.
Jiří Volánek (AHC Nový Knín)
6
3
269.
Josef Brotánek (Medvědi)
6
3
270.
Pavel Kalaš (Domino)
6
3
271.
Luboš Viterna (Bubák Chlum)
6
3
272.
Jiří Barcal (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
273.
Martin Děd st. (Stará garda Štětkovice B)
6
3
274.
Pavel Tůma (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
275.
Bořek Štefan (Medvědi)
6
3
276.
Vladislav Pech (Čerti Votice)
6
3
277.
Jiří Skalický (Bomba Rovina)
6
3
278.
Tomáš Bauer (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
279.
Lubor Křížek (Čerti Křepenice)
6
3
280.
František Hron (Draci)
6
3
281.
Pavel Škuta (Citroën Drásov)
6
3
282.
Jiří Chlasták (River Boys Zvírotice)
6
3
283.
Miroslav Šváb (Miličín)
6
3
284.
Milan Kodet (Čerti Křepenice)
6
3
285.
Ladislav Dalibába (Novit Neveklov)
6
3
286.
Stanislav Hanuš (Kňovice)
6
3
287.
Josef Kortan (Rumola)
6
3
288.
Stanislav Škvor (Genemusic)
6
3
289.
Zbyněk Keller (Huroni Vršovice)
4
3
290.
Marek Čejda (Kačeři Příčovy)
25
2
291.
Michal Dudek (Žabáci Solopysky)
20
2
292.
Štěpán Šykíř (DSK Daleké Dušníky)
12
2
293.
Jan Pechač (Žabáci Solopysky)
12
2
294.
Jiří Vlček (Citroën Drásov)
4
2
295.
Lukáš Mrázek (STROS)
4
2
296.
Jakub Krejčí (Novit Neveklov)
4
2
297.
Petr Čihák (STROS)
4
2
298.
Václav Šrain (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
299.
Jaroslav Spilka (Kačeři Příčovy)
4
2
300.
Jiří Čižek (Hrádek)
4
2
301.
Petr Mlčák (Bomba Rovina)
4
2
302.
Jiří Sirotek (Žabáci Solopysky)
4
2
303.
Jaroslav Jedlan (Olbramovice)
4
2
304.
Martin Rožec (Hrádek)
4
2
305.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
4
2
306.
Josef Kostelecký (Dublovice)
4
2
307.
Vladimír Dvořák (Bomba Rovina)
4
2
308.
Miloš Voháňka (Kňovice)
4
2
309.
Jiří Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
310.
Jaroslav Chlasták (Draci)
4
2
311.
Stanislav Hejhal (Citroën Drásov)
4
2
312.
Pavel Sedláček (Kňovice)
4
2
313.
Milan Zeman (Medvědi)
4
2
314.
Petr Kukačka (Čerti Votice)
4
2
315.
Jan Semotán (Huroni Vršovice)
4
2
316.
Jan Hejhal (Bomba Rovina)
4
2
317.
Luboš Bestahovský (Dublovice)
4
2
318.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
4
2
319.
Milan Pařenica (Huroni Vršovice)
4
2
320.
Libor Mrázek (Stará garda Štětkovice B)
4
2
321.
David Tureček (Medvědi)
4
2
322.
Richard Bártl (STROS)
4
2
323.
Marek Kudelka (Dublovice)
4
2
324.
Lukáš Hlaváček (Stará garda Štětkovice)
4
2
325.
Milan Hájek (River Boys Zvírotice)
4
2
326.
Michal Kreps (Huroni Vršovice)
4
2
327.
Lukáš Kruchňa (STROS)
4
2
328.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
4
2
329.
Pavel Dvořák (Miličín)
4
2
330.
Steve Larose (Medvědi)
4
2
331.
Petr Kladiva (Olbramovice)
4
2
332.
Jiří Kšána (DSK Daleké Dušníky)
4
2
333.
Jaroslav Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
334.
Pavel Triner (Bomba Rovina)
4
2
335.
Tomáš Brotánek (Medvědi)
4
2
336.
Petr Hořovský (Čerti Křepenice)
4
2
337.
Matouš Hubený (Hrádek)
4
2
338.
Libor Sýkora (STROS)
4
2
339.
Jiří Hradil (Draci)
4
2
340.
Pavel Šiňor (River Boys Zvírotice)
4
2
341.
Tomáš Doskočil (Miličín)
4
2
342.
Milan Podlipský (Žabáci Solopysky)
4
2
343.
Pavel Vaniš (Rumola)
4
2
344.
Roman Žemlička (Ševci Nový Knín)
4
2
345.
Martin Macháček (Domino)
4
2
346.
Tomáš Uzel (Citroën Drásov)
4
2
347.
Emil Bumbálek (Novit Neveklov)
4
2
348.
Petr Peclinovský (Rybníkáři)
4
2
349.
Jaroslav Vyhnal (River Boys Zvírotice)
4
2
350.
Martin Krampera (Bomba Rovina)
4
2
351.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
4
2
352.
Libor Pudil (Stará garda Štětkovice)
4
2
353.
Petr Janouch (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
354.
David Kachlík (Rybníkáři)
4
2
355.
Michal Štemberk (Rumola)
4
2
356.
Vladislav Brož (Čerti Křepenice)
4
2
357.
Aleš Dvořák (Dublovice)
4
2
358.
Jan Douša (Rybníkáři)
4
2
359.
Michal Bernard (Hrádek)
4
2
360.
Martin Mottl (Domino)
4
2
361.
Zdeněk Pilecký (AHC Nový Knín)
4
2
362.
Libor Slavík (Čerti Votice)
4
2
363.
Aleš Bindl (SK Votice)
4
2
364.
Jan Cicák (Stará garda Štětkovice)
4
2
365.
Jakub Mašek (Novit Neveklov)
4
2
366.
Radek Musil (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
367.
Luboš Hovorka (Olbramovice)
2
2
368.
Pavel Hájek (Stará garda Štětkovice)
2
2
369.
Lukáš Hartman (Čerti Votice)
10
1
370.
Petr Hečko (Domino)
4
1
371.
Martin Kubásek (Žabáci Solopysky)
4
1
372.
Jindřich Havránek (Kňovice)
2
1
373.
Václav Podlipský st. (Rumola)
2
1
374.
Jan Hradil (Draci)
2
1
375.
Zdenek Dvořák (Citroën Drásov)
2
1
376.
Tomáš Bil (Domino)
2
1
377.
Tomáš Rada (SK Votice)
2
1
378.
Marek Boháč (Domino)
2
1
379.
František Krotil (Draci)
2
1
380.
Jiří Kukač (Rumola)
2
1
381.
Lukáš Dastlík (River Boys Zvírotice)
2
1
382.
Pavel Šimeček (Rumola)
2
1
383.
Martin Řezáč (Hrádek)
2
1
384.
Václav Herma (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
385.
Václav Červenka (River Boys Zvírotice)
2
1
386.
Marek Janoušek (Domino)
2
1
387.
Pavel Cabala (Huroni Vršovice)
2
1
388.
Josef Hejna (Medvědi)
2
1
389.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
390.
Viktor Myslil (Domino)
2
1
391.
Vít Budka (Rybníkáři)
2
1
392.
Karel Stibůrek (Hrádek)
2
1
393.
Pavel Dvořák (Olbramovice)
2
1
394.
Karel Myslivec (Genemusic)
2
1
395.
František Dvořák (Bomba Rovina)
2
1
396.
Jiří Magnus (Bubák Chlum)
2
1
397.
David Fröhlich (Kačeři Příčovy)
2
1
398.
Stanislav Křesina (Bubák Chlum)
2
1
399.
Ivo Štemberk (Rumola)
2
1
400.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
2
1
401.
Milan Junek (Ševci Nový Knín)
2
1
402.
Radek Kutiš (River Boys Zvírotice)
2
1
403.
Pavel Štika (Olbramovice)
2
1
404.
Lukáš Chvátal (Žabáci Solopysky)
2
1
405.
Roman Šimeček (Rumola)
2
1
406.
Ladislav Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
407.
Petr Susko (Novit Neveklov)
2
1
408.
Roman Chyle (Draci)
2
1
409.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
2
1
410.
Marián Jakubík (Hrádek)
2
1
411.
Aleš Hůla (Citroën Drásov)
2
1
412.
Miroslav Procházka (Dublovice)
2
1
413.
Milan Bartl (AHC Nový Knín)
2
1
414.
Tomáš Moravec (Genemusic)
2
1
415.
Petr Vilímek (Huroni Vršovice)
2
1
416.
Ondřej Žďánský (Kačeři Příčovy)
2
1
417.
Marek Pešata (Rybníkáři)
2
1
418.
Zdeněk Mašek (Domino)
2
1
419.
Milan Andreas (Čerti Votice)
2
1
420.
Jiří Kahoun (Stará garda Štětkovice)
2
1
421.
Josef Veselý (DSK Daleké Dušníky)
2
1
422.
Miloš Pavlas (Rybníkáři)
2
1
423.
Karel Benda (Miličín)
2
1
424.
Pavel Kargl (Huroni Vršovice)
2
1
425.
Libor Vozdek (Hrádek)
2
1
426.
Petr Hlína (River Boys Zvírotice)
2
1
427.
Pavel Hásek (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
428.
Martin Ledinský (Draci)
2
1
429.
Lukáš Lachout (Bomba Rovina)
2
1
430.
Ladislav Šach (Medvědi)
2
1
431.
Jan Hubička (Citroën Drásov)
2
1
432.
Karel Bursík (SK Votice)
2
1
433.
Jiří Mrázek (Čerti Votice)
2
1
434.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
2
1
435.
Pavel Šobra (Miličín)
2
1
436.
Jan Květ (Čerti Křepenice)
2
1
437.
Martin Stolař (Čerti Votice)
2
1
438.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
2
1
439.
František Pilík (Kačeři Příčovy)
2
1
440.
Jaroslav Herma (Kňovice)
2
1
441.
Libor Malý (Dublovice)
2
1
442.
Pavel Metlička (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
443.
Ondřej Střihavka (Stará garda Štětkovice B)
2
1
444.
Jan Kváča (Žabáci Solopysky)
2
1
445.
Pavel Janoušek (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
446.
Vilém Kos (Domino)
2
1
447.
Jakub Pařízek (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
448.
Václav Jareš (Citroën Drásov)
2
1
449.
Stanislav Hejhal (Dublovice)
2
1
450.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
2
1
451.
Leoš Tůma (Bubák Chlum)
2
1
452.
Tomáš Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
453.
Jiří Požárek (Stará garda Štětkovice)
2
1
454.
Tomáš Poslední (Ševci Nový Knín)
2
1
455.
Pavel Sova (Rybníkáři)
2
1
456.
Petr Tylich (River Boys Zvírotice)
2
1
457.
Vít Kalina (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
458.
Václav Řezáč (Hrádek)
2
1
459.
Roman Mošnička (Novit Neveklov)
2
1
460.
Roman Pechač (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
461.
David Mázik (Rybníkáři)
2
1
462.
Dušan Kozelka (River Boys Zvírotice)
2
1
463.
Pavel Mol (Draci)
2
1
464.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
2
1
465.
Jaromír Dvořák (Medvědi)
0
1
466.
Ondřej Štěrba (Rožmitál pod Třemšínem)
0
1
467.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice B)
0
1
468.
Marek Pilecký (Ševci Nový Knín)
0
1
469.
Petr Doubek (Kňovice)
0
1
470.
Jan Matějka (DSK Daleké Dušníky)
0
1
471.
Václav Podlipský ml. (Rumola)
0
0
472.
Vladimír Jaroš (STROS)
0
0
473.
Lukáš Kukačka (Kačeři Příčovy)
0
0
474.
Karel Jirec (Olbramovice)
0
0
475.
Miroslav Borkovec (Genemusic)
0
0
476.
Filip Zeman (Stará garda Štětkovice)
0
0
477.
Jiří Hrdina (SK Votice)
0
0
478.
Petr Čepek (Rybníkáři)
0
0
479.
Lukáš Plavec (Bomba Rovina)
0
0
480.
Jakub Dobenčák (Draci)
0
0
481.
Marek Pilecký (AHC Nový Knín)
0
0
482.
Josef Červinka (Medvědi)
0
0
483.
Luboš Kramář (Ševci Nový Knín)
0
0
484.
Zdeněk Litoš (Olbramovice)
0
0
485.
Ondřej Machač (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
486.
Martin Rauš (Čerti Křepenice)
0
0
487.
Michal Plicka (Čerti Votice)
0
0
488.
Martin Sládek (SK Votice)
0
0
489.
Daniel Pučan (Ševci Nový Knín)
0
0
490.
Karel Pšenička (Bubák Chlum)
0
0
491.
Ctirad Barták (Bomba Rovina)
0
0
492.
Pavel Čeněk (Miličín)
0
0
493.
Karel Krejčík (Žabáci Solopysky)
0
0
494.
David Sedláček (Kňovice)
0
0
495.
Tomáš Doležal (Čerti Votice)
0
0
496.
Luboš Hroš (Čerti Křepenice)
0
0
497.
Daniel Friedrich (Huroni Vršovice)
0
0
498.
Marek Hulan (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
499.
Pavel Pečenka (Miličín)
0
0
500.
Michal Pokorný (Čerti Votice)
0
0
501.
Adam Lavička (Dublovice)
0
0
502.
Jaroslav Adam (Miličín)
0
0
503.
Petr Pudil (Kňovice)
0
0
504.
Josef Čihák (Rumola)
0
0
505.
Peter Lálik (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
506.
Zdeněk Štůla (Žabáci Solopysky)
0
0
507.
Jan Chyle ml. (Draci)
0
0
508.
Marek Laš (Olbramovice)
0
0
509.
Roman Vrba (River Boys Zvírotice)
0
0
510.
Jan Moravec (Medvědi)
0
0
511.
Jiří Vladyka (Žabáci Solopysky)
0
0
512.
Tomáš Pitra (Kačeři Příčovy)
0
0
513.
František Žampach (Stará garda Štětkovice B)
0
0
514.
Jaroslav Masarik (Medvědi)
0
0
515.
Zdeněk Tůma (Rybníkáři)
0
0
516.
Petr Zelený (Bubák Chlum)
0
0
517.
Petra Jelenecká (Miličín)
0
0
518.
Ladislav Pokorný (STROS)
0
0
519.
Petr Pištěk (Huroni Vršovice)
0
0
520.
Jakub Kachlík (Rybníkáři)
0
0
521.
Miroslav Hájek (Hrádek)
0
0
522.
Jiři Mrázek (SK Votice)
0
0
523.
Radek Svoboda (AHC Nový Knín)
0
0
524.
Miloslav Pešta (Žabáci Solopysky)
0
0
525.
Jan Tůma (Olbramovice)
0
0
526.
Václav Vobrátil (Miličín)
0
0
527.
Arnošt Rampfel (Čerti Křepenice)
0
0
528.
Jakub Sládek (Citroën Drásov)
0
0
529.
Ondřej Vaverka (Rybníkáři)
0
0
530.
František Kofroň (River Boys Zvírotice)
0
0
531.
Jiří Cmunt (River Boys Zvírotice)
0
0
532.
Štěpán Švagr (Čerti Křepenice)
0
0
533.
Michal Huja (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
534.
Vratislav Říha (Miličín)
0
0
535.
Martin Pisařík (Novit Neveklov)
0
0
536.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
537.
Zdeněk Uzel (Citroën Drásov)
0
0
538.
Aleš Barták (Žabáci Solopysky)
0
0
539.
Tomáš Kouba (Huroni Vršovice)
0
0
540.
Dan Ellschlöger (Rybníkáři)
0
0
541.
Jaroslav Hájek (Hrádek)
0
0
542.
Jan Benda (Miličín)
0
0
543.
Martin Spilka (Dublovice)
0
0
544.
Jan Třmínek (Čerti Křepenice)
0
0
545.
Zdeněk Štůla (Dublovice)
0
0
546.
Petr Jirgl (Stará garda Štětkovice)
0
0
547.
Jiří Humhal (Kačeři Příčovy)
0
0
548.
Antonín Tesař (Medvědi)
0
0
549.
Tomáš Herma (Bomba Rovina)
0
0
550.
Ladislav Dvořák (Rumola)
0
0
551.
Petr Janda (Rumola)
0
0
552.
Antonín Diviš (Genemusic)
0
0
553.
Luboš Bestahovský (Citroën Drásov)
0
0
554.
Karel Pohan (SK Votice)
0
0
555.
Jaroslav Pátek (Novit Neveklov)
0
0
556.
Zdeněk Tůma (Olbramovice)
0
0
557.
Aleš Barták (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
558.
Jiří Lípa (Bomba Rovina)
0
0
559.
Milan Vosátka (Huroni Vršovice)
0
0
560.
Dušan Matějka (River Boys Zvírotice)
0
0
561.
Vlastimil Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
0
0
562.
Jaroslav Hruška (Olbramovice)
0
0
563.
Jiří Krasl (Stará garda Štětkovice)
0
0
564.
Josef Chlasták (Draci)
0
0
565.
Daniel Malý (Žabáci Solopysky)
0
0
566.
Jiří Pechač (Žabáci Solopysky)
0
0
567.
Jan Kabát (Bomba Rovina)
0
0
568.
Leoš Liščák (Novit Neveklov)
0
0
569.
Miroslav Kodet (Kňovice)
0
0
570.
Petr Čihák (Rumola)
0
0
571.
Martin Slavík (Dublovice)
0
0
572.
Václav Tengler (Čerti Křepenice)
0
0
573.
Jan Šmejkal (Novit Neveklov)
0
0
574.
David Otava (DSK Daleké Dušníky)
0
0
575.
Jan Chyle st. (Draci)
0
0
576.
Stanislav Kubeš (Rumola)
0
0
577.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
0
0
578.
Jiří Humhal (Bubák Chlum)
0
0
579.
Jiří Havlík (Olbramovice)
0
0
580.
Petr Herma (Kňovice)
0
0
581.
Jan Pešička (Draci)
0
0
582.
Jaroslav Hájek (Čerti Křepenice)
0
0
583.
David Valerián (Novit Neveklov)
0
0
584.
Lukáš Janata (Genemusic)
0
0
585.
Václav Podlipský (Draci)
0
0
586.
Radim Kubeš (SK Votice)
0
0
587.
Milan Velebil (AHC Nový Knín)
0
0
588.
Luděk Říha - pytlák (Genemusic)
0
0
589.
Lukáš Barda (Domino)
0
0
590.
Jiří Nerad (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
591.
Martin Micek (Genemusic)
0
0
592.
Zdeněk Jiráček (Stará garda Štětkovice B)
0
0
593.
Slávek ? Turnovec (Huroni Vršovice)
0
0
594.
Petr Kocian (Ševci Nový Knín)
0
0
595.
Zdeněk Malenda st. (Bubák Chlum)
0
0
596.
Pavel Malypetr (Bubák Chlum)
0
0
597.
Michal Dudek (Dublovice)
0
0
598.
Jaromír Dvořák (Kačeři Příčovy)
0
0
599.
Václav Terš (River Boys Zvírotice)
0
0
600.
Pavel Tůma (Olbramovice)
0
0
601.
Pavel Hron (Kňovice)
0
0
602.
Radim Vylít (Miličín)
0
0
603.
Miroslav Barek (Genemusic)
0
0
604.
Pavel Beran (STROS)
0
0
605.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
0
0
606.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
0
0
607.
Jiří Zdeněk (Bomba Rovina)
0
0
608.
Jaroslav Burger (Kňovice)
0
0
609.
Václav Křížek ml. (Čerti Křepenice)
0
0
610.
Richard Ladislav (AHC Nový Knín)
0
0
611.
Petr Votruba (Olbramovice)
0
0
612.
Radek Nápravník (Bubák Chlum)
0
0
613.
Radovan Noga (Stará garda Štětkovice)
0
0
614.
Daniel Pilecký (Ševci Nový Knín)
0
0
615.
Jiří Čížek (Bubák Chlum)
0
0
616.
Ladislav Zoula (Olbramovice)
0
0
617.
Petr Dlabal (Novit Neveklov)
0
0
618.
David Otava (Čerti Křepenice)
0
0
619.
Martin Bezkočka (Dublovice)
0
0
620.
Ladislav Chvalkovský (Huroni Vršovice)
0
0
621.
Zdeněk Slanina (Draci)
0
0
622.
Jiří Matoušek (Miličín)
0
0
623.
Václav Šobíšek (Novit Neveklov)
0
0
624.
Milan Petýrek (Dublovice)
0
0
625.
František Ambroz (Citroën Drásov)
0
0
626.
Milan Čejka (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
627.
Zdeněk Špánek (Medvědi)
0
0
628.
Petr Korbel (Olbramovice)
0
0
629.
Libor Procházka (Kňovice)
0
0
630.
Radek Vrba (Rumola)
0
0
631.
Bedřich Pešan (Genemusic)
0
0
632.
Jakub Šefčík (Domino)
0
0
633.
Lukáš Mošnička (Stará garda Štětkovice B)
0
0
634.
Roman Vozdek (Hrádek)
0
0
635.
Libor Šedivý (SK Votice)
0
0
636.
Václav Křížek st. (Čerti Křepenice)
0
0
637.
Pavel Spilka (Kačeři Příčovy)
0
0
638.
Karel Polesný (Stará garda Štětkovice B)
0
0
639.
Miloš Krátký (Medvědi)
0
0
640.
Václav Novák (Genemusic)
0
0
641.
Jiří Beran (STROS)
0
0
642.
Jaroslav Jiráček (Kačeři Příčovy)
0
0
643.
Tomáš Pjaták (Ševci Nový Knín)
0
0
644.
Miroslav Pác (Rybníkáři)
0
0
645.
Martin Havlín (Bomba Rovina)
0
0
646.
Miloš Homola (Miličín)
0
0
647.
Vladimír Kalivoda (Genemusic)
0
0
648.
Luboš Mošnička (Novit Neveklov)
0
0
649.
Pavel Martina (Rumola)
0
0
650.
Radim Šetina (Domino)
0
0
651.
Petr Čepek (Čerti Votice)
0
0
652.
Jan Krotil (Draci)
0
0
653.
Pavel Bláha (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
654.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
0
0
655.
David Kukačka (Kačeři Příčovy)
0
0
656.
Zdeněk Kalina (Bubák Chlum)
0
0
657.
Petr Król (Olbramovice)
0
0
658.
Michal Pudil (Kňovice)
0
0
659.
Pavel Jantač (Čerti Votice)
0
0
660.
Ondřej Pavelek (Huroni Vršovice)
0
0
661.
Václav Cibulka (Hrádek)
0
0
662.
Miroslav Mašek (Domino)
0
0
663.
Milan Novotný (Miličín)
0
0
664.
František Kožený (Dublovice)
0
0
665.
Pavel Hájek (Stará garda Štětkovice B)
0
0
666.
Lukáš Mošnička (Medvědi)
0
0
667.
Tomáš Herma (Domino)
0
0
668.
Tomáš Olbert (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
669.
Pavel Řeznák (Domino)
0
0
670.
Pavel Zemánek (Hrádek)
0
0
671.
Martin Vilímek (SK Votice)
0
0
672.
Lubomír Kramář (AHC Nový Knín)
0
0
673.
Roman Rozvoral (Medvědi)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže