Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 21 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
Bubák Chlum
DSK Daleké Dušníky
Genemusic
Huroni Vršovice
Kačeři Příčovy
Kňovice
Olbramovice
River Boys Zvírotice
Rožmitál pod Třemšínem
SK Votice
STROS
Stará garda Štětkovice
Čerti Křepenice
Žabáci Solopysky
- vše -
- Skupina B -
AHC Nový Knín
Citroën Drásov
Domino
Draci
Dublovice
Hrádek
Medvědi Sedlčany
Miličín
Novit Neveklov
Rumola
Rybníkáři
Stará garda Štětkovice B
Tučňáci Kosova Hora
Ševci Nový Knín
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Jan Pechač (Žabáci Solopysky)
71
12
2.
Zdeněk Hašek (Novit Neveklov)
69
10
3.
Lukáš Klaus (Rožmitál pod Třemšínem)
66
13
4.
Michal Vondra (Kačeři Příčovy)
65
18
5.
Michal Štemberk (Rumola)
65
20
6.
Petr Jindrák (Medvědi Sedlčany)
59
20
7.
Jiří Půlpán (Kňovice)
58
25
8.
Roman Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
56
11
9.
Libor Bezděka (Domino)
52
24
10.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
51
14
11.
Petr Štefan (Citroën Drásov)
51
15
12.
David Kabyl (Kačeři Příčovy)
46
18
13.
Tomáš Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
45
12
14.
Radek Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
45
12
15.
Michal Novák (Novit Neveklov)
44
22
16.
Richard Mlejnek (Čerti Křepenice)
42
7
17.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
42
22
18.
Miloš Voháňka (Kňovice)
41
6
19.
Miroslav Procházka (Dublovice)
40
7
20.
Josef Poplštejn (Citroën Drásov)
40
17
21.
František Belej (River Boys Zvírotice)
39
9
22.
Milan Zeman (Medvědi Sedlčany)
38
7
23.
Tomáš Svejkovský (Novit Neveklov)
38
17
24.
Václav Kladiva (Olbramovice)
38
19
25.
Maksim Dudukin (River Boys Zvírotice)
37
8
26.
Jan Sýkora (River Boys Zvírotice)
37
8
27.
Pavel Sedláček (Kňovice)
36
10
28.
Miroslav Bžoch (DSK Daleké Dušníky)
36
10
29.
Radek Baťha (SK Votice)
35
7
30.
Daniel Brožek (Novit Neveklov)
35
7
31.
Jan Křížek (Draci)
35
8
32.
Ondřej Kuneš (Žabáci Solopysky)
34
17
33.
Jiří Podlipský (Draci)
32
12
34.
Zdeněk Němec (Medvědi Sedlčany)
32
17
35.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
32
17
36.
Vladislav Pech (Bubák Chlum)
31
5
37.
Pavel Dvořák (Olbramovice)
31
5
38.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
31
5
39.
Václav Šrain (Tučňáci Kosova Hora)
30
8
40.
Petr Hnátek (Novit Neveklov)
30
11
41.
Lukáš Mašek (Draci)
30
13
42.
Radovan Hlaváček (Rožmitál pod Třemšínem)
30
15
43.
Martin Vobecký (Miličín)
30
16
44.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
30
17
45.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
28
13
46.
Jan Řanda (River Boys Zvírotice)
26
9
47.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
26
10
48.
Radek Voháňka (Kňovice)
26
13
49.
Pavel Kalaš (Domino)
26
14
50.
Jakub Pazourek (Genemusic)
24
8
51.
Václav Novák (Citroën Drásov)
24
8
52.
Pavel Sosnovec (Bubák Chlum)
24
11
53.
Jaroslav Šťastný (Tučňáci Kosova Hora)
24
11
54.
Roman Valta (Rožmitál pod Třemšínem)
24
11
55.
Petr Šťastný (Žabáci Solopysky)
24
11
56.
Martin Hlaváček (STROS)
24
12
57.
Josef Veselý (DSK Daleké Dušníky)
24
12
58.
Pavel Pešta (Žabáci Solopysky)
24
12
59.
Miroslav Čejda (Dublovice)
24
12
60.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
22
7
61.
Pavel Pilousek (Čerti Křepenice)
22
10
62.
Roman Chwastek (Kačeři Příčovy)
22
10
63.
Milan Hlaváček (Stará garda Štětkovice B)
22
11
64.
Roman Mařík (Rybníkáři)
22
11
65.
Jan Prášil (Genemusic)
20
6
66.
Luboš Viterna (Bubák Chlum)
20
9
67.
Michal Malík (Olbramovice)
20
9
68.
Jan Dvořák (Draci)
20
9
69.
Petr Mrázek (SK Votice)
20
10
70.
Milan Jiráček (Dublovice)
20
10
71.
Josef Šimeček (Rumola)
20
10
72.
Jiří Peclinovský (Rybníkáři)
20
10
73.
Martin Vylít (Miličín)
20
10
74.
Josef Král (Domino)
20
10
75.
Štěpán Wachsmann (Žabáci Solopysky)
20
10
76.
Zbyněk Pudil (Stará garda Štětkovice B)
20
11
77.
Jiří Chlasták (River Boys Zvírotice)
18
5
78.
Josef Kadlec (Genemusic)
18
5
79.
Libor Beran (Miličín)
18
8
80.
Matouš Kutík (Citroën Drásov)
18
8
81.
Jiří Fulín (SK Votice)
18
9
82.
Robert Horák (Olbramovice)
18
9
83.
Jan Flachs (Citroën Drásov)
18
9
84.
Tomáš Neuberg (Rybníkáři)
18
9
85.
Miloš Vančura (Bubák Chlum)
18
9
86.
Radek Šťovíček (Huroni Vršovice)
18
9
87.
Dušan Pudil (Huroni Vršovice)
18
10
88.
Jakub Kadleček (Medvědi Sedlčany)
16
4
89.
Josef Kostelecký (Dublovice)
16
4
90.
David Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
16
8
91.
Tomáš Vávra (Stará garda Štětkovice B)
16
8
92.
Petr Pšenička (Bubák Chlum)
16
8
93.
Martin Pudil (Kačeři Příčovy)
16
8
94.
Michal Bernard (Hrádek)
16
8
95.
Milan Žid (AHC Nový Knín)
16
8
96.
Jiří Weidenthaler (Bubák Chlum)
16
8
97.
Jakub Hozman (Stará garda Štětkovice)
16
8
98.
Pavel Mošanský (Bubák Chlum)
16
8
99.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
16
8
100.
Karel Šimek (Genemusic)
16
9
101.
Martin Sadecký (STROS)
14
6
102.
Jakub Kelco (Čerti Křepenice)
14
7
103.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
14
7
104.
Vladimír Ochtábec (Rožmitál pod Třemšínem)
14
7
105.
Martin Tesárek (Žabáci Solopysky)
14
7
106.
Michal Kreps (Huroni Vršovice)
14
7
107.
Radek Nápravník (Bubák Chlum)
14
7
108.
Ondřej Koreš (Miličín)
14
7
109.
Pavel Zemánek (Rybníkáři)
14
7
110.
Luděk Říha (Genemusic)
14
7
111.
Jan Vasilev (SK Votice)
14
7
112.
Jiří Hrubant (Miličín)
14
7
113.
Radek Čanda (Kačeři Příčovy)
14
7
114.
Tomáš Bauer (Tučňáci Kosova Hora)
14
7
115.
Václav Tengler (Čerti Křepenice)
14
7
116.
Jan Šťovíček (Stará garda Štětkovice B)
14
7
117.
Luděk Tomášek (Medvědi Sedlčany)
14
7
118.
Ondřej Vaverka (Rybníkáři)
14
7
119.
Patrik Eisenreich (River Boys Zvírotice)
14
7
120.
Petr Čihák (STROS)
14
7
121.
David Janoušek (Hrádek)
14
7
122.
Zdeněk Mašek (Domino)
14
7
123.
Libor Froněk (Rybníkáři)
14
7
124.
Kamil Nevařil (AHC Nový Knín)
14
9
125.
Marek Trefný (Rožmitál pod Třemšínem)
12
2
126.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
12
2
127.
Michal Dudek (Žabáci Solopysky)
12
3
128.
Milan Javorský (Rožmitál pod Třemšínem)
12
5
129.
František Pilík (Kačeři Příčovy)
12
5
130.
Marek Čunát (Novit Neveklov)
12
5
131.
Radek Sosnovec (Bubák Chlum)
12
6
132.
Jan Cicák (Stará garda Štětkovice)
12
6
133.
Stanislav Hanzl (STROS)
12
6
134.
David Svoboda (Genemusic)
12
6
135.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
12
6
136.
Petr Rada (Novit Neveklov)
12
6
137.
Petr Vilímek (Huroni Vršovice)
12
6
138.
Tomáš Hrubý (AHC Nový Knín)
12
6
139.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
12
6
140.
Pavel Novák (Domino)
12
6
141.
Martin Macháček (STROS)
12
6
142.
David Čítek (Stará garda Štětkovice)
12
6
143.
Václav Hotový (Stará garda Štětkovice B)
12
6
144.
Pavel Dvořák (Miličín)
12
6
145.
Jaroslav Černý (AHC Nový Knín)
12
6
146.
Pavel Bartůšek (Olbramovice)
12
6
147.
František Hron (Draci)
12
6
148.
Radek Benda (Kňovice)
12
6
149.
Daniel Drábek (SK Votice)
12
6
150.
Vladimír Pitel (Genemusic)
12
6
151.
Petr Mašek (Bubák Chlum)
12
6
152.
Matej Ferančik (Genemusic)
12
6
153.
Aleš Poplštejn (Citroën Drásov)
12
6
154.
Ivan Bartůšek (SK Votice)
12
6
155.
Martin Lachout (Draci)
12
6
156.
Michal Jarůšek (Stará garda Štětkovice B)
12
7
157.
Zdeněk Zavadil (Stará garda Štětkovice)
12
7
158.
Jan Švejnoha (Genemusic)
12
7
159.
Michal Šedivý (Čerti Křepenice)
12
7
160.
Lubor Křížek (Čerti Křepenice)
12
7
161.
Zdeněk Bláha (Olbramovice)
10
5
162.
Jan Kváča (Žabáci Solopysky)
10
5
163.
Tomáš Bednář (Genemusic)
10
5
164.
Petr Kladiva (Olbramovice)
10
5
165.
Vladislav Brož (Čerti Křepenice)
10
5
166.
Jan Hradil (Draci)
10
5
167.
Josef Kortan (Rumola)
10
5
168.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
10
5
169.
Robert Mlejnek (Čerti Křepenice)
10
5
170.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
10
5
171.
Michal Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
10
5
172.
Ladislav Šach (Medvědi Sedlčany)
10
5
173.
Adam Lavička (Dublovice)
10
5
174.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
10
5
175.
Václav Červenka (River Boys Zvírotice)
10
5
176.
Lukáš Kohoutek (Rybníkáři)
10
5
177.
Libor Malý (Dublovice)
10
5
178.
Pavel Čanda (Draci)
10
5
179.
Milan Fiala (Hrádek)
10
5
180.
Vlastimil Ploc (Miličín)
10
5
181.
Lukáš Hlaváček (Stará garda Štětkovice)
10
6
182.
Marek Jošt (SK Votice)
10
6
183.
Josef Poslušný (Dublovice)
10
6
184.
Jan Kovanda (Rumola)
10
6
185.
Milan Šedivý (SK Votice)
10
6
186.
Jiří Hradil (Draci)
8
3
187.
Daniel Macák (STROS)
8
4
188.
Roman Pechač (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
189.
Radek Nehéz (Stará garda Štětkovice B)
8
4
190.
Jaroslav Laštovička (Draci)
8
4
191.
Daniel Svoboda (Genemusic)
8
4
192.
Pavel Hásek (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
193.
Josef Kubista (Domino)
8
4
194.
Jakub Kachlík (Rybníkáři)
8
4
195.
Iannis Dalas (Kačeři Příčovy)
8
4
196.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
8
4
197.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
8
4
198.
Dušan Polívka (Hrádek)
8
4
199.
Roman Braun (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
200.
Jakub Pařízek (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
201.
Stanislav Tichý (Huroni Vršovice)
8
4
202.
Marek Tatek (Dublovice)
8
4
203.
Petr Šejba (Rumola)
8
4
204.
Jan Průša (Hrádek)
8
4
205.
Ondřej Kváča (Žabáci Solopysky)
8
4
206.
Milan Pařenica (Huroni Vršovice)
8
4
207.
Stanislav Sedláček (Rumola)
8
4
208.
Marek Kudelka (Dublovice)
8
4
209.
Ondřej Lišman (Draci)
8
4
210.
Štěpán Pilecký (Hrádek)
8
4
211.
Petr Vaniš (Domino)
8
4
212.
Martin Hřebec (Olbramovice)
8
4
213.
Jiří Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
214.
Jaroslav Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
215.
Ivo Štemberk (Rumola)
8
4
216.
Martin Vilímek (SK Votice)
8
4
217.
Libor Pudil (Stará garda Štětkovice)
8
4
218.
Michal Vacek (Žabáci Solopysky)
8
4
219.
Jiří Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
220.
Tomáš Fiala (Ševci Nový Knín)
8
4
221.
Jindřich Havránek (Kňovice)
8
4
222.
Milan Kodet (Čerti Křepenice)
8
4
223.
Tomáš Brotánek (Medvědi Sedlčany)
8
4
224.
Vít Kalina (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
225.
Jiří Veřtat (Rumola)
8
5
226.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
8
5
227.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
8
5
228.
Stanislav Červenka (Miličín)
8
5
229.
Stanislav Burda (Rumola)
8
5
230.
Pavel Šobra (Miličín)
6
3
231.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
6
3
232.
Roman Vojtíšek (Čerti Křepenice)
6
3
233.
Stanislav Škvor (SK Votice)
6
3
234.
Ondřej Liška (Novit Neveklov)
6
3
235.
Karel Pospíšil (STROS)
6
3
236.
Daniel Bek (Kňovice)
6
3
237.
David Tureček (Medvědi Sedlčany)
6
3
238.
Jan Benda (Kňovice)
6
3
239.
Jiří Kahoun (Genemusic)
6
3
240.
Tomáš Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
6
3
241.
Josef Jeníček (Rožmitál pod Třemšínem)
6
3
242.
Daniel Pučan (Ševci Nový Knín)
6
3
243.
Miloš Krátký (Medvědi Sedlčany)
6
3
244.
Vladimír Novotný (Stará garda Štětkovice)
6
3
245.
Marek Čejda (Kačeři Příčovy)
6
3
246.
Dušan Mlynarčík (STROS)
6
3
247.
Michal Vošmik (Stará garda Štětkovice)
6
3
248.
Jiří Sirotek (Žabáci Solopysky)
6
3
249.
Marek Boháč (Domino)
6
3
250.
Ondřej Střihavka (Stará garda Štětkovice B)
6
3
251.
Jan Semotán (Huroni Vršovice)
6
3
252.
Ondřej Mošna (STROS)
6
3
253.
Jaroslav Spilka (Kačeři Příčovy)
6
3
254.
Libor Sýkora (STROS)
6
3
255.
Milan Šimeček (Rumola)
6
3
256.
Radek Hedvik (Rybníkáři)
6
3
257.
Pavel Stibůrek (Genemusic)
6
3
258.
Petr Šťovíček (Hrádek)
6
3
259.
Jan Matějka (DSK Daleké Dušníky)
6
3
260.
Jiří Koreš (Miličín)
6
3
261.
Pavel Hájek (Stará garda Štětkovice)
6
3
262.
Jiří Nový (Huroni Vršovice)
6
3
263.
Jiří Havlík (Olbramovice)
6
3
264.
Jaroslav Jonák (Hrádek)
6
3
265.
Jiří Hnátek (Domino)
6
3
266.
Pavel Šaněk (Genemusic)
6
3
267.
Radek Čermák (Huroni Vršovice)
6
3
268.
Zdeněk Malenda ml. (Bubák Chlum)
6
3
269.
Ondřej Pavelek (Huroni Vršovice)
6
3
270.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
6
3
271.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
6
3
272.
Ladislav Dalibába (Novit Neveklov)
6
3
273.
Pavel Janoušek (Rožmitál pod Třemšínem)
6
3
274.
Josef Matys (Huroni Vršovice)
6
3
275.
Lukáš Růžička (Stará garda Štětkovice)
6
3
276.
Jan Krotil (Draci)
6
3
277.
Jiří Požárek (Stará garda Štětkovice B)
6
3
278.
Martin Šal (STROS)
6
3
279.
Jan Rollo (Olbramovice)
6
3
280.
Jaroslav Vyhnal (River Boys Zvírotice)
6
3
281.
Tomáš Holeček (River Boys Zvírotice)
6
3
282.
Vojtěch Budil (SK Votice)
6
3
283.
Radek Válko (Stará garda Štětkovice)
6
3
284.
Josef Brotánek (Medvědi Sedlčany)
6
4
285.
Robert Nečas (Stará garda Štětkovice B)
6
4
286.
Jakub Vančura (Bubák Chlum)
6
4
287.
Marek Janoušek (Domino)
6
4
288.
Ladislav Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
6
4
289.
Petr Moulík (Stará garda Štětkovice B)
4
1
290.
Lukáš Lachout (Kačeři Příčovy)
4
2
291.
Ladislav Chvalkovský (Huroni Vršovice)
4
2
292.
Lukáš Kruchňa (Hrádek)
4
2
293.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
4
2
294.
Roman Chyle (Draci)
4
2
295.
Petr Janouch (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
296.
Petr Hořovský (Čerti Křepenice)
4
2
297.
Petr Peclinovský (Rybníkáři)
4
2
298.
Stanislav Hejhal (Dublovice)
4
2
299.
Karel Pšenička (Bubák Chlum)
4
2
300.
František Arbes (Citroën Drásov)
4
2
301.
Jiří Vylít (Miličín)
4
2
302.
Petr Fiala (Novit Neveklov)
4
2
303.
František Kožený (Dublovice)
4
2
304.
Miloš Křivonoska (Ševci Nový Knín)
4
2
305.
Jiří Kukač (Rumola)
4
2
306.
Petr Sekal (Miličín)
4
2
307.
Karel Myslivec (Genemusic)
4
2
308.
Rostislav Růzha (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
309.
Martin Děd ml. (Stará garda Štětkovice)
4
2
310.
Pavel Karda (Kňovice)
4
2
311.
Martin Pilecký (Hrádek)
4
2
312.
Radek Musil (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
313.
Jan Douša (Rybníkáři)
4
2
314.
Martin Ledinský (Draci)
4
2
315.
Stanislav Hanuš (Kňovice)
4
2
316.
Martin Krampera (Hrádek)
4
2
317.
Roman Žemlička (Ševci Nový Knín)
4
2
318.
Zdeněk Uzel (Citroën Drásov)
4
2
319.
Tomáš Bil (Domino)
4
2
320.
Marek Čeněk (Miličín)
4
2
321.
Stanislav Hejhal (Citroën Drásov)
4
2
322.
Tomáš Doskočil (Miličín)
4
2
323.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
4
2
324.
Ondřej Marvan (Hrádek)
4
2
325.
Richard Bártl (STROS)
4
2
326.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
4
2
327.
Juraj Borovka (Citroën Drásov)
4
2
328.
Petr Čihák (Rumola)
4
2
329.
Dušan Šimeček (Rumola)
4
2
330.
Tomáš Poslední (Ševci Nový Knín)
4
2
331.
Jaroslav Herma (Kňovice)
4
2
332.
David Kukačka (Kačeři Příčovy)
4
2
333.
Viktor Myslil (Domino)
4
2
334.
Petr Tylich (River Boys Zvírotice)
4
2
335.
Aleš Huml (River Boys Zvírotice)
4
2
336.
Radim Vylít (Miličín)
4
2
337.
Tomáš Hořčic (Čerti Křepenice)
4
2
338.
Milan Hájek (River Boys Zvírotice)
4
2
339.
Zbyněk Keller (Huroni Vršovice)
4
2
340.
Josef Dvořák (Žabáci Solopysky)
4
2
341.
Pavel Tůma (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
342.
František Rákosník (Stará garda Štětkovice)
4
2
343.
Tomáš Uzel (Citroën Drásov)
4
2
344.
Tomáš Rada (SK Votice)
4
2
345.
Martin Mottl (Domino)
4
2
346.
Zdeněk Kálal (River Boys Zvírotice)
4
2
347.
Lukáš Pejsar (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
348.
Milan Velebil (AHC Nový Knín)
4
2
349.
Jiří Magnus (Bubák Chlum)
4
2
350.
Milan Podlipský (Žabáci Solopysky)
4
2
351.
Jan Kortan (Dublovice)
4
2
352.
Jiří Nerad (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
353.
Marek Neckář (Tučňáci Kosova Hora)
4
3
354.
Václav Horálek (STROS)
4
3
355.
Milan Junek (Ševci Nový Knín)
2
1
356.
Jiří Bábek (River Boys Zvírotice)
2
1
357.
Petr Hlína (Dublovice)
2
1
358.
Petr Bednář (Citroën Drásov)
2
1
359.
Miroslav Mašek (Domino)
2
1
360.
Šimon Kiš (Medvědi Sedlčany)
2
1
361.
Jan Benda (Miličín)
2
1
362.
Jaroslav Toula (Rybníkáři)
2
1
363.
Stanislav Kubeš (Rumola)
2
1
364.
Petr Šerák (Olbramovice)
2
1
365.
Jiří Žák (STROS)
2
1
366.
Marek Pešata (Rybníkáři)
2
1
367.
Miroslav Šváb (Miličín)
2
1
368.
Bořek Štefan (Medvědi Sedlčany)
2
1
369.
Jan Tůma (Olbramovice)
2
1
370.
Josef Čížek (Hrádek)
2
1
371.
Milan Petýrek (Citroën Drásov)
2
1
372.
Zdeněk Felt (Domino)
2
1
373.
Dušan Svoboda (Domino)
2
1
374.
Ondřej Žďánský (Kačeři Příčovy)
2
1
375.
Karel Vančura (Stará garda Štětkovice B)
2
1
376.
Pavel Kargl (Huroni Vršovice)
2
1
377.
Aleš Hůla (Citroën Drásov)
2
1
378.
David Nesvorný (STROS)
2
1
379.
Pavel Šiňor (River Boys Zvírotice)
2
1
380.
Ondřej Bláha (Novit Neveklov)
2
1
381.
Michal Dudek (Dublovice)
2
1
382.
Václav Podlipský st. (Rumola)
2
1
383.
Petr Štěrba (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
384.
Tomáš Moravec (Genemusic)
2
1
385.
Libor Procházka (Kňovice)
2
1
386.
Daniel Adamec (AHC Nový Knín)
2
1
387.
Miroslav Borkovec (Genemusic)
2
1
388.
Jan Kolbaba (Dublovice)
2
1
389.
Petr Hlinka (River Boys Zvírotice)
2
1
390.
Pavel Řeznák (Domino)
2
1
391.
Jiří Barcal (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
392.
Aleš Kolář (Stará garda Štětkovice B)
2
1
393.
Pavel Čeněk (Miličín)
2
1
394.
Jiří Budil (Domino)
2
1
395.
Lukáš Mošnička (Stará garda Štětkovice B)
2
1
396.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
2
1
397.
Lukáš Báča (Kňovice)
2
1
398.
Martin Rauš (Čerti Křepenice)
2
1
399.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
2
1
400.
František Kofroň (River Boys Zvírotice)
2
1
401.
Jaroslav Machovský (STROS)
2
1
402.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
2
1
403.
Jiří Čihák (Čerti Křepenice)
2
1
404.
Aleš Bindl (SK Votice)
2
1
405.
Petr Herma (Kňovice)
2
1
406.
Pavel Štemberk (Stará garda Štětkovice B)
2
1
407.
Lukáš Chvátal (Žabáci Solopysky)
2
1
408.
Roman Šimeček (Rumola)
2
1
409.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
410.
Zdeněk Pechánek (Bubák Chlum)
2
1
411.
Jan Buriánek (Olbramovice)
2
1
412.
Petr Procházka (Novit Neveklov)
2
1
413.
David Fröhlich (Kačeři Příčovy)
2
1
414.
Zdeněk Malenda (Domino)
2
1
415.
Martin Micek (Genemusic)
2
1
416.
Václav Herma (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
417.
Zdeněk Tůma (Olbramovice)
2
1
418.
Štěpán Šykíř (DSK Daleké Dušníky)
2
1
419.
Marián Jakubík (Hrádek)
2
1
420.
Jiří Humhal (Kačeři Příčovy)
2
1
421.
Radek Hůla (Citroën Drásov)
2
1
422.
Ondřej Štěrba (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
423.
Tomáš Lukšan (Kačeři Příčovy)
2
1
424.
Jan Hubička (Citroën Drásov)
2
1
425.
Martin Kolář (Miličín)
2
1
426.
Jiří Kšána (DSK Daleké Dušníky)
2
1
427.
Pavel Mašek (Dublovice)
2
1
428.
Miroslav Horníček (Genemusic)
2
1
429.
Jan Šobíšek (Novit Neveklov)
2
1
430.
Pavel Cabala (Huroni Vršovice)
2
1
431.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
2
2
432.
Luboš Hovorka (Olbramovice)
2
2
433.
Štěpán Klamt (Rybníkáři)
2
2
434.
Petr Ulbrich (STROS)
0
1
435.
Martin Sládek (SK Votice)
0
1
436.
Karel Palda (STROS)
0
1
437.
Dušan Matějka (River Boys Zvírotice)
0
1
438.
Hynek Polidar (Stará garda Štětkovice)
0
0
439.
David Otava (DSK Daleké Dušníky)
0
0
440.
Pavel Krotil (Citroën Drásov)
0
0
441.
Jan Macháček (Novit Neveklov)
0
0
442.
Pavel Hron (Kňovice)
0
0
443.
Luboš Bestahovský (Dublovice)
0
0
444.
Petr Votruba (Olbramovice)
0
0
445.
Vít Budka (Rybníkáři)
0
0
446.
Daniel Friedrich (Huroni Vršovice)
0
0
447.
Zbyněk Křivonoska (Ševci Nový Knín)
0
0
448.
Pavel Martina (Rumola)
0
0
449.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
0
0
450.
Slávek Turnovec (Huroni Vršovice)
0
0
451.
Jiří Vlček (Citroën Drásov)
0
0
452.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice B)
0
0
453.
Miroslav Hájek (Hrádek)
0
0
454.
Milan Bartl (AHC Nový Knín)
0
0
455.
Martin Slavek (Rumola)
0
0
456.
Zdeněk Kalina (Ševci Nový Knín)
0
0
457.
Jiří Břicháč (Miličín)
0
0
458.
Miroslav Barek (Genemusic)
0
0
459.
Tomáš Herma (Domino)
0
0
460.
Daniel Pilecký (Ševci Nový Knín)
0
0
461.
Radovan Noga (Stará garda Štětkovice)
0
0
462.
Lukáš Kukačka (Kačeři Příčovy)
0
0
463.
Lubomír Kramář (AHC Nový Knín)
0
0
464.
Zdeněk Litoš (Olbramovice)
0
0
465.
Jan Květ (Čerti Křepenice)
0
0
466.
Josef Hejna (Medvědi Sedlčany)
0
0
467.
Jaroslav Adam (Miličín)
0
0
468.
Štěpán Šykíř (Citroën Drásov)
0
0
469.
Jaroslav Chlasták (Draci)
0
0
470.
Radek Veselý (Rybníkáři)
0
0
471.
František Trčka (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
472.
Jakub Krejčí (Novit Neveklov)
0
0
473.
Pavel Hynek (Olbramovice)
0
0
474.
Václav Podlipský (Draci)
0
0
475.
Jakub Šára (Rybníkáři)
0
0
476.
Lukáš Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
477.
Tereza Hřebejková (Medvědi Sedlčany)
0
0
478.
Roman Hrubý (AHC Nový Knín)
0
0
479.
Jaroslav Hruška (Olbramovice)
0
0
480.
Radek Vyskočil (Novit Neveklov)
0
0
481.
Pavel Malypetr (Bubák Chlum)
0
0
482.
Karel Stibůrek (Hrádek)
0
0
483.
Jaromír Dvořák (Kačeři Příčovy)
0
0
484.
Luboš Kramář (Ševci Nový Knín)
0
0
485.
Petr Skalický (Medvědi Sedlčany)
0
0
486.
Libor Mrázek (Stará garda Štětkovice B)
0
0
487.
Pavel Spilka (Kačeři Příčovy)
0
0
488.
Ladislav Pokorný (STROS)
0
0
489.
Miloslav Chott (AHC Nový Knín)
0
0
490.
Václav Terš (River Boys Zvírotice)
0
0
491.
Jiří Mrázek (Miličín)
0
0
492.
Zdeněk Štůla (Dublovice)
0
0
493.
David Sedláček (Kňovice)
0
0
494.
Leoš Tůma (Bubák Chlum)
0
0
495.
František Ambroz (Citroën Drásov)
0
0
496.
Luděk Říha (SK Votice)
0
0
497.
Jiří Hrdina (SK Votice)
0
0
498.
Martin Řezáč (Hrádek)
0
0
499.
Marek Pilecký (AHC Nový Knín)
0
0
500.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
0
0
501.
Jiří Humhal (Bubák Chlum)
0
0
502.
Jaroslav Hájek (Čerti Křepenice)
0
0
503.
Tomáš Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
504.
Tomáš Olbert (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
505.
Martin Kubásek (Žabáci Solopysky)
0
0
506.
Josef Červinka (Medvědi Sedlčany)
0
0
507.
Filip Poslušný (Rumola)
0
0
508.
Marek Laš (Olbramovice)
0
0
509.
Jan Ryšánek (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
510.
Stanislav Křesina (Bubák Chlum)
0
0
511.
Tomáš Kouba (Huroni Vršovice)
0
0
512.
Jakub Mašek (Novit Neveklov)
0
0
513.
Petr Król (Olbramovice)
0
0
514.
Zdeněk Slanina (Draci)
0
0
515.
Radek Sirotek (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
516.
Zdeněk Tůma (Rybníkáři)
0
0
517.
Jiří Krasl (Stará garda Štětkovice)
0
0
518.
Jaroslav Jedlan (Olbramovice)
0
0
519.
Jan Chyle ml. (Draci)
0
0
520.
Roman Mošnička (Novit Neveklov)
0
0
521.
Josef Kaňka (Genemusic)
0
0
522.
Libor Vozdek (Hrádek)
0
0
523.
Vlastimil Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
0
0
524.
Jiři Mrázek (SK Votice)
0
0
525.
Ondřej Machač (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
526.
Jaroslav Hájek (Hrádek)
0
0
527.
Petr Pištěk (Huroni Vršovice)
0
0
528.
František Žampach (Stará garda Štětkovice B)
0
0
529.
Lukáš Janata (Genemusic)
0
0
530.
Mirko Grossmann (SK Votice)
0
0
531.
Jiří Čížek (Bubák Chlum)
0
0
532.
Milan Vosátka (Huroni Vršovice)
0
0
533.
Petr Havlíček (Olbramovice)
0
0
534.
Luboš Bestahovský (Citroën Drásov)
0
0
535.
Jaroslav Pátek (Novit Neveklov)
0
0
536.
Martin Spilka (Dublovice)
0
0
537.
Arnošt Rampfel (Čerti Křepenice)
0
0
538.
Jaromír Dvořák (Medvědi Sedlčany)
0
0
539.
Pavel Triner (Medvědi Sedlčany)
0
0
540.
Tomáš Kadlec (AHC Nový Knín)
0
0
541.
Vladimír Kalivoda (Genemusic)
0
0
542.
Filip Zeman (Stará garda Štětkovice)
0
0
543.
Pavel Hájek (Žabáci Solopysky)
0
0
544.
Marek Pilecký (Ševci Nový Knín)
0
0
545.
Antonín Diviš (Genemusic)
0
0
546.
Karel Bursík (SK Votice)
0
0
547.
Pavel Mol (Draci)
0
0
548.
Martin Děd (Stará garda Štětkovice B)
0
0
549.
Václav Cibulka (Hrádek)
0
0
550.
Lukáš Mrázek (STROS)
0
0
551.
Tomáš Pjaták (Ševci Nový Knín)
0
0
552.
Pavel Šimeček (Rumola)
0
0
553.
David Kachlík (Rybníkáři)
0
0
554.
Jaroslav Burger (Kňovice)
0
0
555.
Jiří Panák (Hrádek)
0
0
556.
Roman Rozvoral (Medvědi Sedlčany)
0
0
557.
Libor Vondruška (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
558.
Karel Doubek (Novit Neveklov)
0
0
559.
Petr Doubek (Kňovice)
0
0
560.
Petr Kocian (Ševci Nový Knín)
0
0
561.
Josef Čihák (Rumola)
0
0
562.
Radek Kutiš (River Boys Zvírotice)
0
0
563.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
564.
Martin Pisařík (Novit Neveklov)
0
0
565.
Václav Pohnán (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
566.
Aleš Bábiček (Domino)
0
0
567.
Vladislav Růžička (Stará garda Štětkovice B)
0
0
568.
Vladimír Jaroš (STROS)
0
0
569.
Jiří Matoušek (Miličín)
0
0
570.
Miroslav Mašek (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
571.
Aleš Dvořák (Dublovice)
0
0
572.
Petr Jirgl (Stará garda Štětkovice)
0
0
573.
Jiří Pech (Draci)
0
0
574.
Jiří Volánek (AHC Nový Knín)
0
0
575.
Petr Mičola (Miličín)
0
0
576.
Martin Slavík (Dublovice)
0
0
577.
David Otava (Čerti Křepenice)
0
0
578.
Aleš Nacházel (Citroën Drásov)
0
0
579.
Jaroslav Masarik (Medvědi Sedlčany)
0
0
580.
Zdeněk Pilecký (AHC Nový Knín)
0
0
581.
Karel Jirec (Olbramovice)
0
0
582.
Miroslav Kodet (Kňovice)
0
0
583.
Pavel Mikeš (Rumola)
0
0
584.
Václav Podlipský ml. (Rumola)
0
0
585.
Karel Pohan (SK Votice)
0
0
586.
Petr Balínek (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
587.
Radek Svoboda (AHC Nový Knín)
0
0
588.
Pavel Vaniš (Rumola)
0
0
589.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
0
0
590.
Jan Chyle st. (Draci)
0
0
591.
David Mázik (Rybníkáři)
0
0
592.
Marek Krejbich (Genemusic)
0
0
593.
Jiří Čižek (Hrádek)
0
0
594.
Zack Holeksa (Domino)
0
0
595.
Karel Polesný (Stará garda Štětkovice B)
0
0
596.
Miroslav Nevlida (Kačeři Příčovy)
0
0
597.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
0
0
598.
Ladislav Dvořák (Rumola)
0
0
599.
Radim Šetina (Domino)
0
0
600.
Zdeněk Jiráček (Stará garda Štětkovice B)
0
0
601.
Lukáš Mošnička (Medvědi Sedlčany)
0
0
602.
Karel Benda (Miličín)
0
0
603.
Milan Opička (Olbramovice)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže