Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 22 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
Bubák Chlum
DSK Daleké Dušníky
Domino
Genemusic
Huroni Vršovice
Kačeři Příčovy
Kňovice
River Boys Zvírotice
Rožmitál pod Třemšínem
SK Votice
STROS
Stará garda Štětkovice
Čerti Křepenice
- vše -
- Skupina B -
AHC Nový Knín
Citroën Drásov
Draci
Hrádek
Medvědi Sedlčany
Miličín
Novit Neveklov
Olbramovice
Rumola
Rybníkáři
Stará garda Štětkovice B
Tučňáci Kosova Hora
Ševci Nový Knín
Žabáci Solopysky
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Jiří Krasl (Stará garda Štětkovice)
73
8
2.
Miroslav Bžoch (DSK Daleké Dušníky)
63
6
3.
Radovan Hlaváček (Rožmitál pod Třemšínem)
56
13
4.
Pavel Tomášek (Rybníkáři)
45
12
5.
Pavel Sedláček (Kňovice)
44
9
6.
Josef Kadlec (Genemusic)
44
14
7.
Roman Chwastek (Kačeři Příčovy)
44
19
8.
Ivan Bartůšek (SK Votice)
42
8
9.
František Vlas (Stará garda Štětkovice B)
40
16
10.
Jan Flachs (Citroën Drásov)
40
18
11.
Radek Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
39
9
12.
Marek Šabek (Žabáci Solopysky)
38
19
13.
Marek Čeněk (Miličín)
36
5
14.
Václav Šrain (Tučňáci Kosova Hora)
35
5
15.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
34
16
16.
Michal Štemberk (Rumola)
34
21
17.
David Fröhlich (Kačeři Příčovy)
32
3
18.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
32
4
19.
Josef Poplštejn (Citroën Drásov)
31
11
20.
Roman Pechač (Tučňáci Kosova Hora)
30
8
21.
Pavel Kalaš (Domino)
30
12
22.
Jiří Půlpán (Kňovice)
30
13
23.
Jaroslav Šťastný (Tučňáci Kosova Hora)
28
10
24.
Jan Dvořák (Draci)
28
11
25.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
28
14
26.
František Arbes (Citroën Drásov)
26
5
27.
Marek Neckář (Tučňáci Kosova Hora)
26
9
28.
Roman Mařík (Rybníkáři)
26
10
29.
Milan Hlaváček (Stará garda Štětkovice B)
26
12
30.
Tomáš Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
26
13
31.
Michal Malík (Olbramovice)
26
13
32.
Jan Vasilev (SK Votice)
26
13
33.
Libor Bezděka (Draci)
24
8
34.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
24
8
35.
Petr Rada (Novit Neveklov)
24
8
36.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
24
12
37.
Radek Benda (Kňovice)
24
12
38.
Robert Mlejnek (Čerti Křepenice)
24
12
39.
Maksim Dudukin (River Boys Zvírotice)
24
12
40.
Tomáš Svejkovský (Novit Neveklov)
24
12
41.
Zdeněk Němec (Medvědi Sedlčany)
24
12
42.
Josef Šimeček (Rumola)
24
13
43.
Radek Čermák (Huroni Vršovice)
22
6
44.
Ondřej Kváča (Žabáci Solopysky)
22
7
45.
Josef Čížek ml. (Hrádek)
22
7
46.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
22
10
47.
Tomáš Holeček (River Boys Zvírotice)
22
11
48.
Bohumil Hanus (Hrádek)
22
11
49.
Milan Žid (AHC Nový Knín)
22
11
50.
Václav Novák (Citroën Drásov)
22
11
51.
František Rákosník (Stará garda Štětkovice)
22
11
52.
Viktor Myslil (Domino)
20
2
53.
Roman Braun (Rožmitál pod Třemšínem)
20
6
54.
Radek Nápravník (Bubák Chlum)
20
7
55.
Tomáš Hrubý (AHC Nový Knín)
20
10
56.
Jiří Hnátek (Domino)
20
10
57.
David Kabyl (Kačeři Příčovy)
20
10
58.
Petr Jindrák (Medvědi Sedlčany)
20
10
59.
Michal Novák (Novit Neveklov)
20
10
60.
Martin Vobecký (Miličín)
20
12
61.
Petr Svoboda (Čerti Křepenice)
18
5
62.
Martin Kolář (Miličín)
18
5
63.
Martin Sadecký (STROS)
18
5
64.
Pavel Zemánek (Rybníkáři)
18
5
65.
Tomáš Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
18
5
66.
Radim Šetina (Domino)
18
8
67.
Pavel Pešta (Žabáci Solopysky)
18
9
68.
Michal Bernard (Hrádek)
18
9
69.
Josef Hejna (Medvědi Sedlčany)
18
9
70.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
18
9
71.
Lukáš Mašek (Draci)
18
9
72.
Václav Kladiva (Olbramovice)
18
9
73.
Tomáš Vávra (Stará garda Štětkovice B)
18
9
74.
Štěpán Wachsmann (Žabáci Solopysky)
18
9
75.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
18
9
76.
Aleš Poplštejn (Citroën Drásov)
18
9
77.
Jiří Veřtat (Rumola)
18
10
78.
Jaroslav Černý (AHC Nový Knín)
18
11
79.
Jan Cicák (Stará garda Štětkovice)
16
4
80.
Jiří Semerád (Novit Neveklov)
16
8
81.
Dušan Svoboda (Domino)
16
8
82.
Stanislav Hanzl (STROS)
16
8
83.
Jakub Kelco (Čerti Křepenice)
16
8
84.
David Janoušek (Hrádek)
16
8
85.
Milan Malknecht (Genemusic)
16
8
86.
Jan Řanda (River Boys Zvírotice)
16
8
87.
Jan Křížek (Draci)
16
8
88.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
16
9
89.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
16
9
90.
Zdeněk Zavadil (Stará garda Štětkovice)
16
9
91.
Petr Tylich (River Boys Zvírotice)
14
3
92.
Robert Nečas (Stará garda Štětkovice B)
14
6
93.
Petr Skalický (Medvědi Sedlčany)
14
7
94.
Luděk Říha (Genemusic)
14
7
95.
Pavel Mošanský (Bubák Chlum)
14
7
96.
Radek Válko (Stará garda Štětkovice)
14
7
97.
Michal Vondra (Kačeři Příčovy)
14
7
98.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
14
7
99.
Jakub Hozman (Stará garda Štětkovice)
14
7
100.
Dušan Mlynarčík (STROS)
14
7
101.
Vladislav Pech (Bubák Chlum)
14
7
102.
Vladimír Ochtábec (Rožmitál pod Třemšínem)
14
7
103.
Martin Tesárek (Žabáci Solopysky)
14
7
104.
Jiří Havlík (Olbramovice)
14
7
105.
Josef Král (Domino)
14
7
106.
Stanislav Škvor (SK Votice)
14
7
107.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
14
7
108.
Václav Vlasák (Kačeři Příčovy)
14
7
109.
Petr Ulbrich (STROS)
14
7
110.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
14
8
111.
Richard Mlejnek (Čerti Křepenice)
14
8
112.
Jiří Chlasták (River Boys Zvírotice)
12
5
113.
Martin Tůma (STROS)
12
5
114.
Petr Herma (Kňovice)
12
6
115.
Štěpán Pilecký (Hrádek)
12
6
116.
Roman Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
12
6
117.
Lukáš Hlaváček (Stará garda Štětkovice)
12
6
118.
Radek Šťovíček (Huroni Vršovice)
12
6
119.
Pavel Krotil (Citroën Drásov)
12
6
120.
Tomáš Neuberg (Olbramovice)
12
6
121.
Milan Javorský (Rožmitál pod Třemšínem)
12
6
122.
Tomáš Bednář (Genemusic)
12
6
123.
Václav Šomek (Citroën Drásov)
12
6
124.
Petr Šťastný (Žabáci Solopysky)
12
6
125.
Vladimír Novotný (Stará garda Štětkovice)
12
6
126.
Pavel Čeněk (Miličín)
12
6
127.
Petr Dvořák (Rybníkáři)
12
6
128.
Josef Čížek st. (Hrádek)
12
6
129.
Lukáš Klaus (Rožmitál pod Třemšínem)
12
6
130.
Václav Hotový (Stará garda Štětkovice B)
12
6
131.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
12
6
132.
Jaroslav Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
12
6
133.
Marek Jošt (SK Votice)
12
6
134.
Zdeněk Bláha (Olbramovice)
12
6
135.
Jakub Kachlík (Olbramovice)
12
7
136.
Zdeněk Mašek (Domino)
12
7
137.
Jan Prášil (Genemusic)
12
7
138.
Pavel Mol (Draci)
10
1
139.
Jiří Mrázek (Miličín)
10
1
140.
Miloš Voháňka (Kňovice)
10
4
141.
Josef Kubista (Domino)
10
5
142.
Zdeněk Volenec (STROS)
10
5
143.
Milan Šimeček (Rumola)
10
5
144.
Zbyněk Keller (Huroni Vršovice)
10
5
145.
Michal Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
10
5
146.
František Belej (River Boys Zvírotice)
10
5
147.
Milan Zeman (Medvědi Sedlčany)
10
5
148.
Milan Jiráček (Domino)
10
5
149.
Jakub Vančura (Bubák Chlum)
10
5
150.
Robert Horák (Olbramovice)
10
5
151.
Ondřej Koreš (Miličín)
10
5
152.
Milan Šedivý (SK Votice)
10
5
153.
Milan Podlipský (Žabáci Solopysky)
10
5
154.
Radim Vylít (Miličín)
10
5
155.
Josef Dvořák (Žabáci Solopysky)
10
5
156.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
10
5
157.
Lukáš Pejsar (Rožmitál pod Třemšínem)
10
5
158.
Jiří Pechač (Žabáci Solopysky)
10
5
159.
Petr Mrázek (SK Votice)
10
5
160.
Luboš Viterna (Bubák Chlum)
10
5
161.
Milan Kodet (Čerti Křepenice)
10
5
162.
Stanislav Hanuš (Kňovice)
10
5
163.
Jan Šťovíček (Stará garda Štětkovice B)
10
5
164.
Jan Sýkora (River Boys Zvírotice)
10
5
165.
Petr Šťovíček (Hrádek)
10
5
166.
Ondřej Kuneš (Žabáci Solopysky)
10
5
167.
Jiří Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
10
5
168.
Jan Semotán (Huroni Vršovice)
10
5
169.
Milan Havlíček (Domino)
10
5
170.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
10
5
171.
Roman Slanina (Novit Neveklov)
10
6
172.
Pavel Cabala (Huroni Vršovice)
10
6
173.
Michal Šedivý (Čerti Křepenice)
10
6
174.
Petr Hnátek (Novit Neveklov)
10
6
175.
Richard Bártl (STROS)
9
3
176.
Martin Hlaváček (STROS)
8
4
177.
Miroslav Čejda (Domino)
8
4
178.
Pavel Tůma (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
179.
Josef Kortan (Rumola)
8
4
180.
Jan Kamený (AHC Nový Knín)
8
4
181.
František Hron (Draci)
8
4
182.
Václav Křížek (Čerti Křepenice)
8
4
183.
Jiří Kočí (STROS)
8
4
184.
David Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
185.
Martin Macháček (STROS)
8
4
186.
Petr Janouch (Kačeři Příčovy)
8
4
187.
Petr Hlinka (River Boys Zvírotice)
8
4
188.
Stanislav Burda (Rumola)
8
4
189.
Jiří Barcal (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
190.
Jakub Pazourek (Genemusic)
8
4
191.
Martin Mottl (Domino)
8
4
192.
Petr Pšenička (Bubák Chlum)
8
4
193.
Jakub Kadleček (Medvědi Sedlčany)
8
4
194.
Karel Šimek (Genemusic)
8
4
195.
Petr Štefan (Citroën Drásov)
8
4
196.
Dušan Polívka (Hrádek)
8
4
197.
Milan Velebil (AHC Nový Knín)
8
4
198.
Pavel Špaček (Ševci Nový Knín)
8
4
199.
Jan Benda (Kňovice)
8
4
200.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
8
4
201.
Miloš Vančura (Bubák Chlum)
8
4
202.
Tomáš Poslední (Ševci Nový Knín)
8
4
203.
Pavel Pilousek (Čerti Křepenice)
8
4
204.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
8
4
205.
Daniel Macák (Stará garda Štětkovice B)
8
4
206.
Jiří Hrubant (Miličín)
8
4
207.
Pavel Šaněk (Novit Neveklov)
8
4
208.
Josef Jeníček (Rožmitál pod Třemšínem)
8
5
209.
Lukáš Růžička (Stará garda Štětkovice)
8
5
210.
Dušan Šimeček (Rumola)
8
5
211.
Radek Nehéz (Stará garda Štětkovice B)
8
5
212.
Martin Děd ml. (Stará garda Štětkovice)
8
5
213.
Karel Pospíšil (STROS)
8
5
214.
Pavel Šobra (Miličín)
8
5
215.
Tomáš Lukšan (Kačeři Příčovy)
6
2
216.
Zdeněk Tůma (Olbramovice)
6
2
217.
Václav Hlavnička (Rybníkáři)
6
3
218.
Vladan Křenek (River Boys Zvírotice)
6
3
219.
Martin Pudil (Kačeři Příčovy)
6
3
220.
Jan Rollo (Olbramovice)
6
3
221.
Jiří Nerad (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
222.
Jiří Magnus (Bubák Chlum)
6
3
223.
Jiří Nový (Huroni Vršovice)
6
3
224.
Pavel Dvořák (Olbramovice)
6
3
225.
Filip Miňha (Rumola)
6
3
226.
Petr Peclinovský (Rybníkáři)
6
3
227.
Jiří Koreš (Miličín)
6
3
228.
Zdeněk Kabíček (Hrádek)
6
3
229.
Karel Polesný (Stará garda Štětkovice B)
6
3
230.
David Nesvorný (STROS)
6
3
231.
Pavel Sosnovec (Bubák Chlum)
6
3
232.
Václav Tengler (Čerti Křepenice)
6
3
233.
Stanislav Bezouška (Čerti Křepenice)
6
3
234.
Michal Jarůšek (Stará garda Štětkovice B)
6
3
235.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
6
3
236.
Martin Dvořák (STROS)
6
3
237.
František Pilík (Kačeři Příčovy)
6
3
238.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
6
3
239.
Marek Janoušek (Domino)
6
3
240.
Martin Pejša (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
241.
Pavel Hron (Kňovice)
6
3
242.
Lukáš Kohoutek (Olbramovice)
6
3
243.
Michal Kuchta (Kačeři Příčovy)
6
3
244.
Jan Kovanda (Rumola)
6
3
245.
Iannis Dalas (Kačeři Příčovy)
6
3
246.
Zdeněk Dušák (STROS)
6
3
247.
David Čítek (Stará garda Štětkovice)
6
3
248.
Jaroslav Laštovička (Draci)
6
3
249.
Martin Slavek (Rumola)
6
3
250.
Michal Vošmik (Stará garda Štětkovice)
6
3
251.
Jiří Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
252.
Daniel Pučan (Ševci Nový Knín)
6
3
253.
Petr Havel (Genemusic)
6
3
254.
Libor Froněk (Rybníkáři)
6
3
255.
Jiří Fulín (SK Votice)
6
3
256.
Jan Průša (Hrádek)
6
3
257.
Marek Čejda (Kačeři Příčovy)
6
3
258.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
6
3
259.
Karel Myslivec (Genemusic)
6
3
260.
Jan Hubička (Citroën Drásov)
6
3
261.
Martin Vylít (Miličín)
6
3
262.
Jiří Kukač (Rumola)
6
3
263.
Lukáš Báča (Kňovice)
6
3
264.
Jaroslav Vyhnal (River Boys Zvírotice)
6
3
265.
Jiří Podlipský (Draci)
6
3
266.
Pavel Stibůrek (Genemusic)
6
3
267.
Jaroslav Herma (Kňovice)
6
3
268.
Jiří Požárek (Stará garda Štětkovice B)
6
3
269.
Petr Hořovský (Čerti Křepenice)
6
4
270.
Luboš Hovorka (Olbramovice)
6
4
271.
Václav Horálek (STROS)
6
4
272.
Petr Zeman (STROS)
6
4
273.
Josef Veselý (DSK Daleké Dušníky)
6
4
274.
Petr Mašek (Bubák Chlum)
4
1
275.
Marek Trefný (Rožmitál pod Třemšínem)
4
1
276.
Jan Matějka (DSK Daleké Dušníky)
4
2
277.
Petr Procházka (Novit Neveklov)
4
2
278.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
4
2
279.
Aleš Hůla (Citroën Drásov)
4
2
280.
Václav Pohnán (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
281.
Jiří Dvořák (Rybníkáři)
4
2
282.
Petr Sekal (Miličín)
4
2
283.
Jaroslav Holub (Rybníkáři)
4
2
284.
Lubor Křížek (Čerti Křepenice)
4
2
285.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
4
2
286.
Petr Čihák (Rumola)
4
2
287.
Václav Červenka (River Boys Zvírotice)
4
2
288.
Jan Krotil (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
289.
Vojtěch Budil (SK Votice)
4
2
290.
Ondřej Pavelek (Huroni Vršovice)
4
2
291.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
4
2
292.
Martin Vilímek (SK Votice)
4
2
293.
Josef Matys (Huroni Vršovice)
4
2
294.
Aleš Nacházel (Citroën Drásov)
4
2
295.
Libor Beran (Miličín)
4
2
296.
Radek Veselý (Rybníkáři)
4
2
297.
Josef Kopec (Hrádek)
4
2
298.
Ivo Štemberk (Rumola)
4
2
299.
Martin Hřebec (Olbramovice)
4
2
300.
Šimon Kiš (Medvědi Sedlčany)
4
2
301.
Jan Šobíšek (Novit Neveklov)
4
2
302.
Jan Třmínek (Čerti Křepenice)
4
2
303.
Libor Sýkora (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
304.
David Tureček (Medvědi Sedlčany)
4
2
305.
František Kofroň (River Boys Zvírotice)
4
2
306.
Leoš Tůma (Bubák Chlum)
4
2
307.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
4
2
308.
Petr Kladiva (Olbramovice)
4
2
309.
Pavel Čanda (Draci)
4
2
310.
Jan Kubista (Domino)
4
2
311.
Lukáš Kruchňa (Hrádek)
4
2
312.
Petr Švehla (Rumola)
4
2
313.
Ondřej Štěrba (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
314.
Petr Vaniš (Domino)
4
2
315.
Jiří Šittler (Genemusic)
4
2
316.
Rostislav Růzha (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
317.
Ondřej Žďánský (Kačeři Příčovy)
4
2
318.
David Svoboda (Genemusic)
4
2
319.
Jiří Kahoun (Stará garda Štětkovice)
4
2
320.
Pavel Karda (Kňovice)
4
2
321.
Ondřej Marvan (Hrádek)
4
2
322.
Roman Valta (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
323.
Michal Kreps (Huroni Vršovice)
4
2
324.
Roman Žemlička (Ševci Nový Knín)
4
2
325.
Stanislav Tichý (Huroni Vršovice)
4
2
326.
Pavel Hásek (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
327.
Milan Opička (Olbramovice)
4
2
328.
Tomáš Brotánek (Medvědi Sedlčany)
4
2
329.
Jan Douša (Olbramovice)
4
2
330.
Jaroslav Chlasták (Draci)
4
2
331.
Jan Mašek (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
332.
Kamil Nevařil (AHC Nový Knín)
4
2
333.
Petr Vilímek (Huroni Vršovice)
4
2
334.
Radek Kutiš (River Boys Zvírotice)
4
2
335.
Jan Buriánek (Olbramovice)
4
2
336.
Martin Slavík (Kňovice)
4
2
337.
Milan Pařenica (Huroni Vršovice)
4
2
338.
Milan Hájek (River Boys Zvírotice)
4
2
339.
Tomáš Doskočil (Miličín)
4
2
340.
Pavel Janoušek (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
341.
Kamil Nevídal (AHC Nový Knín)
4
2
342.
Jiří Vylít (Miličín)
4
2
343.
Luboš Zeman (Rybníkáři)
4
2
344.
Martin Lachout (Draci)
4
2
345.
Tomáš Bauer (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
346.
Zdeněk Malenda ml. (Bubák Chlum)
4
2
347.
Zdeněk Hašek (Novit Neveklov)
4
2
348.
Jiří Čihák (Čerti Křepenice)
4
2
349.
Pavel Škuta (Citroën Drásov)
4
2
350.
Vladislav Růžička (Stará garda Štětkovice B)
4
2
351.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
4
2
352.
Radek Sosnovec (Bubák Chlum)
4
2
353.
Aleš Bindl (SK Votice)
2
1
354.
Petr Moulík (Stará garda Štětkovice B)
2
1
355.
Jan Chyle ml. (Draci)
2
1
356.
Tomáš Rada (SK Votice)
2
1
357.
Daniel Adamec (AHC Nový Knín)
2
1
358.
Martin Děd (Stará garda Štětkovice B)
2
1
359.
Patrik Eisenreich (River Boys Zvírotice)
2
1
360.
Radek Valčík (River Boys Zvírotice)
2
1
361.
Michal Dudek (Žabáci Solopysky)
2
1
362.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
363.
Michal Beneš (River Boys Zvírotice)
2
1
364.
Milan Petýrek (Citroën Drásov)
2
1
365.
Jakub Pařízek (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
366.
Karel Stibůrek (Hrádek)
2
1
367.
Marek Laš (Olbramovice)
2
1
368.
Jan Kváča (Žabáci Solopysky)
2
1
369.
Oldřich Kupa (Ševci Nový Knín)
2
1
370.
Josef Brotánek (Medvědi Sedlčany)
2
1
371.
Daniel Drábek (SK Votice)
2
1
372.
Jiří Bábek (River Boys Zvírotice)
2
1
373.
Ladislav Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
374.
Jan Tůma (Olbramovice)
2
1
375.
Václav Herma (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
376.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
2
1
377.
Miroslav Šváb (Miličín)
2
1
378.
Libor Slavík (SK Votice)
2
1
379.
Michal Vacek (Žabáci Solopysky)
2
1
380.
Jan Kolbaba (Genemusic)
2
1
381.
Pavel Bartůšek (Olbramovice)
2
1
382.
Matej Ferančik (Genemusic)
2
1
383.
Libor Hvozdek (Hrádek)
2
1
384.
Jiří Sirotek (Žabáci Solopysky)
2
1
385.
Zdeněk Kálal (River Boys Zvírotice)
2
1
386.
Jaroslav Hruška (Olbramovice)
2
1
387.
Daniel Bek (Kňovice)
2
1
388.
Vladislav Brož (Čerti Křepenice)
2
1
389.
Pavel Vaniš (Rumola)
2
1
390.
Stanislav Bumba (DSK Daleké Dušníky)
2
1
391.
Tomáš Neubergr (Citroën Drásov)
2
1
392.
Ladislav Chvalkovský (Huroni Vršovice)
2
1
393.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
2
1
394.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
2
1
395.
Jiří Humhal (Bubák Chlum)
2
1
396.
Zdeněk Jiráček (Stará garda Štětkovice B)
2
1
397.
Marek Čunát (Novit Neveklov)
2
1
398.
Jiří Čižek (Hrádek)
2
1
399.
Michal Neckář (AHC Nový Knín)
2
1
400.
Tomáš Rozvoral (Žabáci Solopysky)
2
1
401.
David Třešňák (Domino)
2
1
402.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
403.
Jiří Volánek (AHC Nový Knín)
2
1
404.
Ondřej Střihavka (Stará garda Štětkovice B)
2
1
405.
Pavel Triner (Medvědi Sedlčany)
2
1
406.
Lukáš Lachout (Kačeři Příčovy)
2
1
407.
Lukáš Mrázek (STROS)
2
1
408.
Roman Lenner (Kačeři Příčovy)
2
1
409.
Roman Chyle (Draci)
2
1
410.
Stanislav Červenka (Miličín)
2
1
411.
Dušan Pudil (Huroni Vršovice)
2
1
412.
Martin Ledinský (Draci)
2
1
413.
Libor Procházka (Kňovice)
2
1
414.
Ladislav Šach (Medvědi Sedlčany)
2
1
415.
Pavel Dvořák (Miličín)
2
1
416.
Jaroslav Adam (Miličín)
2
1
417.
Pavel Štemberk (Stará garda Štětkovice B)
2
1
418.
Ondřej Machač (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
419.
Roman Vojtíšek (Čerti Křepenice)
2
1
420.
Petr Šerák (Olbramovice)
2
1
421.
Martin Řezáč (Hrádek)
2
1
422.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
2
1
423.
Luděk Tomášek (Medvědi Sedlčany)
2
1
424.
Ladislav Dalibába (Novit Neveklov)
2
1
425.
Karel Jirec (Olbramovice)
2
1
426.
Petr Šejba (Rumola)
2
1
427.
Karel Palda (STROS)
2
2
428.
Dominik Hašek (Ševci Nový Knín)
2
2
429.
Ondřej Mošna (STROS)
2
2
430.
Jan Hradil (Draci)
2
2
431.
Jaroslav Spilka (Kačeři Příčovy)
2
2
432.
Pavel Šimeček (Rumola)
0
1
433.
Ondřej Vaverka (Rybníkáři)
0
1
434.
Zdeněk Slanina (Draci)
0
0
435.
Jaroslav Hájek (Hrádek)
0
0
436.
Jaroslav Masarik (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
437.
Tomáš Hořčic (Čerti Křepenice)
0
0
438.
Luboš Bestahovský (Ševci Nový Knín)
0
0
439.
Dušan Matějka (River Boys Zvírotice)
0
0
440.
Milan Vosátka (Huroni Vršovice)
0
0
441.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice)
0
0
442.
Petr Jirgl (Stará garda Štětkovice)
0
0
443.
Lukáš Mošnička (Medvědi Sedlčany)
0
0
444.
Jiří Humhal (Kačeři Příčovy)
0
0
445.
Miloslav Chott (AHC Nový Knín)
0
0
446.
Tomáš Fiala (Ševci Nový Knín)
0
0
447.
Václav Podlipský (Rumola)
0
0
448.
Vlastimil Ploc (Miličín)
0
0
449.
Pavel Malypetr (Genemusic)
0
0
450.
Martin Sládek (SK Votice)
0
0
451.
Libor Studnička (SK Votice)
0
0
452.
Petr Štěrba (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
453.
Karel Benda (Miličín)
0
0
454.
Ondřej Liška (Novit Neveklov)
0
0
455.
Jakub Šára (Rybníkáři)
0
0
456.
Ondřej Lišman (Draci)
0
0
457.
Daniel Svoboda (Genemusic)
0
0
458.
Jiří Mrázek (SK Votice)
0
0
459.
Jan Hošek (Citroën Drásov)
0
0
460.
Jiří Fajt (STROS)
0
0
461.
Hynek Polidar (Stará garda Štětkovice)
0
0
462.
Jiří Hradil (Draci)
0
0
463.
Jaroslav Burger (Kňovice)
0
0
464.
Martin Věžník (AHC Nový Knín)
0
0
465.
Petr Kocian (Ševci Nový Knín)
0
0
466.
Pavel Havlíček (Olbramovice)
0
0
467.
David Otava (Čerti Křepenice)
0
0
468.
Jaroslav Jonák (Hrádek)
0
0
469.
Petr Doubek (Kňovice)
0
0
470.
Marek Boháč (Domino)
0
0
471.
Roman Rozvoral (Medvědi Sedlčany)
0
0
472.
Martin Mezera (AHC Nový Knín)
0
0
473.
Jakub Mašek (Novit Neveklov)
0
0
474.
Lukáš Janata (STROS)
0
0
475.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
476.
Michal Šimůnek (River Boys Zvírotice)
0
0
477.
Martin Dvořák (Bubák Chlum)
0
0
478.
Lukáš Janata (Genemusic)
0
0
479.
Bořek Štefan (Medvědi Sedlčany)
0
0
480.
Pavel Hájek (Žabáci Solopysky)
0
0
481.
Petr Fiala (Novit Neveklov)
0
0
482.
Marek Pešata (Rybníkáři)
0
0
483.
Miroslav Kodet (Kňovice)
0
0
484.
Marie Pellarová (STROS)
0
0
485.
Zbyněk Křivonoska (Ševci Nový Knín)
0
0
486.
Antonín Jarolímek (Rumola)
0
0
487.
Pavel Šiňor (River Boys Zvírotice)
0
0
488.
Štěpán Šykíř (Citroën Drásov)
0
0
489.
Lukáš Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
490.
Vít Budka (Rybníkáři)
0
0
491.
Rastislav Jacko (Stará garda Štětkovice)
0
0
492.
Karel Pšenička (Bubák Chlum)
0
0
493.
Milan Fiala (Hrádek)
0
0
494.
Štěpán Šykíř (DSK Daleké Dušníky)
0
0
495.
Roman Šimeček (Rumola)
0
0
496.
Jiří Částka (Miličín)
0
0
497.
Martin Rauš (Čerti Křepenice)
0
0
498.
Michal Hodouš (Draci)
0
0
499.
David Kovář (Čerti Křepenice)
0
0
500.
Jan Trefil (Miličín)
0
0
501.
Michal Dudek (River Boys Zvírotice)
0
0
502.
Jindřich Havránek (Kňovice)
0
0
503.
Stanislav Křesina (Bubák Chlum)
0
0
504.
Karel Vančura (Stará garda Štětkovice B)
0
0
505.
Radovan Noga (Stará garda Štětkovice)
0
0
506.
Jan Šejna (Citroën Drásov)
0
0
507.
David Triner (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
508.
Miroslav Nevlida (Kačeři Příčovy)
0
0
509.
Zdeněk Pilecký (AHC Nový Knín)
0
0
510.
Jiří Kšána (DSK Daleké Dušníky)
0
0
511.
Martin Micek (Genemusic)
0
0
512.
Martin Písařík (Bubák Chlum)
0
0
513.
Vít Kalina (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
514.
Milan Junek (Ševci Nový Knín)
0
0
515.
Michal Hodouš (Stará garda Štětkovice B)
0
0
516.
František Trčka (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
517.
Jiří Budil (Domino)
0
0
518.
Miloš Krátký (Medvědi Sedlčany)
0
0
519.
Zdeněk Kalina (Ševci Nový Knín)
0
0
520.
David Otava (DSK Daleké Dušníky)
0
0
521.
Zdeněk Uzel (Citroën Drásov)
0
0
522.
Jan Chyle st. (Draci)
0
0
523.
Josef Kaňka (Genemusic)
0
0
524.
Václav Kokštein (DSK Daleké Dušníky)
0
0
525.
Michal Heřmánek (Genemusic)
0
0
526.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
0
0
527.
František Ambroz (Citroën Drásov)
0
0
528.
Jiří Mrázek (Rybníkáři)
0
0
529.
Slávek Turnovec (Huroni Vršovice)
0
0
530.
Karel Pohan (SK Votice)
0
0
531.
Daniel Friedrich (Huroni Vršovice)
0
0
532.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
0
0
533.
Libor Hypš (Novit Neveklov)
0
0
534.
Tomáš Moravec (Genemusic)
0
0
535.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice B)
0
0
536.
Josef Červinka (Medvědi Sedlčany)
0
0
537.
Jan Květ (Čerti Křepenice)
0
0
538.
Radek Voháňka (Kňovice)
0
0
539.
Miloslav Smrčina (Miličín)
0
0
540.
Jakub Skarytka (Rybníkáři)
0
0
541.
Radek Musil (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
542.
David Sedláček (Kňovice)
0
0
543.
Miloš Holcner (Domino)
0
0
544.
Pavel Martina (Rumola)
0
0
545.
Pavel Kargl (Huroni Vršovice)
0
0
546.
Juraj Borovka (Citroën Drásov)
0
0
547.
Tomáš Herma (Žabáci Solopysky)
0
0
548.
Jan Ryšánek (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
549.
Radek Svoboda (AHC Nový Knín)
0
0
550.
Daniel Brožek (Novit Neveklov)
0
0
551.
Miroslav Mašek (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
552.
Bohuslav Jirota (Stará garda Štětkovice B)
0
0
553.
Vladimír Pitel (Genemusic)
0
0
554.
Luboš Kramář (Ševci Nový Knín)
0
0
555.
Jiří Peclinovský (Rybníkáři)
0
0
556.
Jaromír Dvořák (Kačeři Příčovy)
0
0
557.
Jiří Žák (STROS)
0
0
558.
Stanislav Kubeš (Rumola)
0
0
559.
Petr Bednář (Citroën Drásov)
0
0
560.
Štěpán Klamt (Rybníkáři)
0
0
561.
Miroslav Horníček (Genemusic)
0
0
562.
Luděk Říha (SK Votice)
0
0
563.
Jiří Čížek (Bubák Chlum)
0
0
564.
Martin Pilecký (Hrádek)
0
0
565.
Aleš Kraml (AHC Nový Knín)
0
0
566.
Vladimír Jaroš (STROS)
0
0
567.
František Spěvák (Miličín)
0
0
568.
Martin Písařík (Novit Neveklov)
0
0
569.
Tomáš Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
570.
Tomáš Sedláček (Rybníkáři)
0
0
571.
Zdeněk Pechánek (Bubák Chlum)
0
0
572.
Libor Mrázek (Stará garda Štětkovice B)
0
0
573.
Jaroslav Hájek (Čerti Křepenice)
0
0
574.
Robert Srdínko (SK Votice)
0
0
575.
Miroslav Mašek (Domino)
0
0
576.
Pavel Spilka (Kačeři Příčovy)
0
0
577.
Karel Doubek (Novit Neveklov)
0
0
578.
Filip Zeman (Stará garda Štětkovice)
0
0
579.
Zdeněk Štůla (Žabáci Solopysky)
0
0
580.
Miroslav Borkovec (Genemusic)
0
0
581.
Jaromír Dvořák (Medvědi Sedlčany)
0
0
582.
Pavel Mikeš (Rumola)
0
0
583.
Václav Podlipský (Draci)
0
0
584.
Peter Koval (STROS)
0
0
585.
Jaroslav Jedlan (Olbramovice)
0
0
586.
Miroslav Müller (AHC Nový Knín)
0
0
587.
Petr Havlíček (AHC Nový Knín)
0
0
588.
Aleš Huml (River Boys Zvírotice)
0
0
589.
Tomáš Olbert (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
590.
Zdeněk Felt (Domino)
0
0
591.
Pavel Hájek (Stará garda Štětkovice)
0
0
592.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
0
0
593.
Milan Bartl (AHC Nový Knín)
0
0
594.
Stanislav Sedláček (Rumola)
0
0
595.
Tomáš Kouba (Huroni Vršovice)
0
0
596.
Radek Hůla (Citroën Drásov)
0
0
597.
Zdeněk Kalina (Hrádek)
0
0
598.
Zdeněk Malenda st. (Bubák Chlum)
0
0
599.
Jiří Brynda (Hrádek)
0
0
600.
Tomáš Herma (Domino)
0
0
601.
Jiří Veselý (River Boys Zvírotice)
0
0
602.
Libor Pudil (Stará garda Štětkovice)
0
0
603.
Rostislav Hořejší (Rybníkáři)
0
0
604.
Lukáš Mošnička (Stará garda Štětkovice B)
0
0
605.
Petr Pištěk (Huroni Vršovice)
0
0
606.
Oldřich Průša (Domino)
0
0
607.
Antonín Diviš (Genemusic)
0
0
608.
Jiří Hrdina (SK Votice)
0
0
609.
Jan Pechač (Žabáci Solopysky)
0
0
610.
Radek Čanda (Kačeři Příčovy)
0
0
611.
Jaroslav Masarik (Medvědi Sedlčany)
0
0
612.
Pavel Podlipský (Rumola)
0
0
613.
Vlastimil Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
0
0
614.
Lubomír Kramář (AHC Nový Knín)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže