Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 18 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
Bubák Chlum
DSK Daleké Dušníky
Domino
Genemusic
Huroni Vršovice
Kačeři Příčovy
Kňovice
River Boys Zvírotice
Rožmitál pod Třemšínem
SK Votice
STROS
Stará garda Štětkovice
Čerti Křepenice
- vše -
- Skupina B -
AHC Nový Knín
Citroën Drásov
Draci
Hrádek
Medvědi Sedlčany
Miličín
Novit Neveklov
Olbramovice
Rumola
Rybníkáři
Stará garda Štětkovice B
Tučňáci Kosova Hora
Ševci Nový Knín
Žabáci Solopysky
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Michal Štemberk (Rumola)
34
21
2.
Roman Chwastek (Kačeři Příčovy)
44
19
3.
Marek Šabek (Žabáci Solopysky)
38
19
4.
Jan Flachs (Citroën Drásov)
40
18
5.
František Vlas (Stará garda Štětkovice B)
40
16
6.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
34
16
7.
Josef Kadlec (Genemusic)
44
14
8.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
28
14
9.
Radovan Hlaváček (Rožmitál pod Třemšínem)
56
13
10.
Jiří Půlpán (Kňovice)
30
13
11.
Michal Malík (Olbramovice)
26
13
12.
Jan Vasilev (SK Votice)
26
13
13.
Tomáš Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
26
13
14.
Josef Šimeček (Rumola)
24
13
15.
Pavel Tomášek (Rybníkáři)
45
12
16.
Pavel Kalaš (Domino)
30
12
17.
Milan Hlaváček (Stará garda Štětkovice B)
26
12
18.
Radek Benda (Kňovice)
24
12
19.
Robert Mlejnek (Čerti Křepenice)
24
12
20.
Maksim Dudukin (River Boys Zvírotice)
24
12
21.
Tomáš Svejkovský (Novit Neveklov)
24
12
22.
Zdeněk Němec (Medvědi Sedlčany)
24
12
23.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
24
12
24.
Martin Vobecký (Miličín)
20
12
25.
Josef Poplštejn (Citroën Drásov)
31
11
26.
Jan Dvořák (Draci)
28
11
27.
Milan Žid (AHC Nový Knín)
22
11
28.
Václav Novák (Citroën Drásov)
22
11
29.
František Rákosník (Stará garda Štětkovice)
22
11
30.
Tomáš Holeček (River Boys Zvírotice)
22
11
31.
Bohumil Hanus (Hrádek)
22
11
32.
Jaroslav Černý (AHC Nový Knín)
18
11
33.
Jaroslav Šťastný (Tučňáci Kosova Hora)
28
10
34.
Roman Mařík (Rybníkáři)
26
10
35.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
22
10
36.
Jiří Hnátek (Domino)
20
10
37.
David Kabyl (Kačeři Příčovy)
20
10
38.
Petr Jindrák (Medvědi Sedlčany)
20
10
39.
Michal Novák (Novit Neveklov)
20
10
40.
Tomáš Hrubý (AHC Nový Knín)
20
10
41.
Jiří Veřtat (Rumola)
18
10
42.
Pavel Sedláček (Kňovice)
44
9
43.
Radek Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
39
9
44.
Marek Neckář (Tučňáci Kosova Hora)
26
9
45.
Josef Hejna (Medvědi Sedlčany)
18
9
46.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
18
9
47.
Lukáš Mašek (Draci)
18
9
48.
Václav Kladiva (Olbramovice)
18
9
49.
Tomáš Vávra (Stará garda Štětkovice B)
18
9
50.
Štěpán Wachsmann (Žabáci Solopysky)
18
9
51.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
18
9
52.
Aleš Poplštejn (Citroën Drásov)
18
9
53.
Pavel Pešta (Žabáci Solopysky)
18
9
54.
Michal Bernard (Hrádek)
18
9
55.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
16
9
56.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
16
9
57.
Zdeněk Zavadil (Stará garda Štětkovice)
16
9
58.
Jiří Krasl (Stará garda Štětkovice)
73
8
59.
Ivan Bartůšek (SK Votice)
42
8
60.
Roman Pechač (Tučňáci Kosova Hora)
30
8
61.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
24
8
62.
Petr Rada (Novit Neveklov)
24
8
63.
Libor Bezděka (Draci)
24
8
64.
Radim Šetina (Domino)
18
8
65.
Dušan Svoboda (Domino)
16
8
66.
Stanislav Hanzl (STROS)
16
8
67.
Jakub Kelco (Čerti Křepenice)
16
8
68.
David Janoušek (Hrádek)
16
8
69.
Jan Řanda (River Boys Zvírotice)
16
8
70.
Milan Malknecht (Genemusic)
16
8
71.
Jan Křížek (Draci)
16
8
72.
Jiří Semerád (Novit Neveklov)
16
8
73.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
14
8
74.
Richard Mlejnek (Čerti Křepenice)
14
8
75.
Ondřej Kváča (Žabáci Solopysky)
22
7
76.
Josef Čížek ml. (Hrádek)
22
7
77.
Radek Nápravník (Bubák Chlum)
20
7
78.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
14
7
79.
Dušan Mlynarčík (STROS)
14
7
80.
Jakub Hozman (Stará garda Štětkovice)
14
7
81.
Vladislav Pech (Bubák Chlum)
14
7
82.
Vladimír Ochtábec (Rožmitál pod Třemšínem)
14
7
83.
Martin Tesárek (Žabáci Solopysky)
14
7
84.
Jiří Havlík (Olbramovice)
14
7
85.
Josef Král (Domino)
14
7
86.
Stanislav Škvor (SK Votice)
14
7
87.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
14
7
88.
Václav Vlasák (Kačeři Příčovy)
14
7
89.
Petr Ulbrich (STROS)
14
7
90.
Petr Skalický (Medvědi Sedlčany)
14
7
91.
Luděk Říha (Genemusic)
14
7
92.
Pavel Mošanský (Bubák Chlum)
14
7
93.
Radek Válko (Stará garda Štětkovice)
14
7
94.
Michal Vondra (Kačeři Příčovy)
14
7
95.
Jakub Kachlík (Olbramovice)
12
7
96.
Zdeněk Mašek (Domino)
12
7
97.
Jan Prášil (Genemusic)
12
7
98.
Miroslav Bžoch (DSK Daleké Dušníky)
63
6
99.
Radek Čermák (Huroni Vršovice)
22
6
100.
Roman Braun (Rožmitál pod Třemšínem)
20
6
101.
Robert Nečas (Stará garda Štětkovice B)
14
6
102.
Lukáš Hlaváček (Stará garda Štětkovice)
12
6
103.
Radek Šťovíček (Huroni Vršovice)
12
6
104.
Pavel Krotil (Citroën Drásov)
12
6
105.
Tomáš Neuberg (Olbramovice)
12
6
106.
Milan Javorský (Rožmitál pod Třemšínem)
12
6
107.
Tomáš Bednář (Genemusic)
12
6
108.
Václav Šomek (Citroën Drásov)
12
6
109.
Petr Šťastný (Žabáci Solopysky)
12
6
110.
Pavel Čeněk (Miličín)
12
6
111.
Vladimír Novotný (Stará garda Štětkovice)
12
6
112.
Petr Dvořák (Rybníkáři)
12
6
113.
Josef Čížek st. (Hrádek)
12
6
114.
Lukáš Klaus (Rožmitál pod Třemšínem)
12
6
115.
Václav Hotový (Stará garda Štětkovice B)
12
6
116.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
12
6
117.
Jaroslav Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
12
6
118.
Marek Jošt (SK Votice)
12
6
119.
Zdeněk Bláha (Olbramovice)
12
6
120.
Petr Herma (Kňovice)
12
6
121.
Štěpán Pilecký (Hrádek)
12
6
122.
Roman Vlk (Tučňáci Kosova Hora)
12
6
123.
Roman Slanina (Novit Neveklov)
10
6
124.
Pavel Cabala (Huroni Vršovice)
10
6
125.
Michal Šedivý (Čerti Křepenice)
10
6
126.
Petr Hnátek (Novit Neveklov)
10
6
127.
Marek Čeněk (Miličín)
36
5
128.
Václav Šrain (Tučňáci Kosova Hora)
35
5
129.
František Arbes (Citroën Drásov)
26
5
130.
Tomáš Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
18
5
131.
Petr Svoboda (Čerti Křepenice)
18
5
132.
Martin Kolář (Miličín)
18
5
133.
Martin Sadecký (STROS)
18
5
134.
Pavel Zemánek (Rybníkáři)
18
5
135.
Jiří Chlasták (River Boys Zvírotice)
12
5
136.
Martin Tůma (STROS)
12
5
137.
Milan Zeman (Medvědi Sedlčany)
10
5
138.
Milan Jiráček (Domino)
10
5
139.
Jakub Vančura (Bubák Chlum)
10
5
140.
Ondřej Koreš (Miličín)
10
5
141.
Robert Horák (Olbramovice)
10
5
142.
Milan Šedivý (SK Votice)
10
5
143.
Milan Podlipský (Žabáci Solopysky)
10
5
144.
Radim Vylít (Miličín)
10
5
145.
Josef Dvořák (Žabáci Solopysky)
10
5
146.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
10
5
147.
Lukáš Pejsar (Rožmitál pod Třemšínem)
10
5
148.
Jiří Pechač (Žabáci Solopysky)
10
5
149.
Petr Mrázek (SK Votice)
10
5
150.
Luboš Viterna (Bubák Chlum)
10
5
151.
Milan Kodet (Čerti Křepenice)
10
5
152.
Jan Sýkora (River Boys Zvírotice)
10
5
153.
Stanislav Hanuš (Kňovice)
10
5
154.
Jan Šťovíček (Stará garda Štětkovice B)
10
5
155.
Petr Šťovíček (Hrádek)
10
5
156.
Ondřej Kuneš (Žabáci Solopysky)
10
5
157.
Jiří Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
10
5
158.
Jan Semotán (Huroni Vršovice)
10
5
159.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
10
5
160.
Milan Havlíček (Domino)
10
5
161.
Josef Kubista (Domino)
10
5
162.
Zdeněk Volenec (STROS)
10
5
163.
Milan Šimeček (Rumola)
10
5
164.
Zbyněk Keller (Huroni Vršovice)
10
5
165.
Michal Zajíček (Rožmitál pod Třemšínem)
10
5
166.
František Belej (River Boys Zvírotice)
10
5
167.
Martin Děd ml. (Stará garda Štětkovice)
8
5
168.
Karel Pospíšil (STROS)
8
5
169.
Pavel Šobra (Miličín)
8
5
170.
Josef Jeníček (Rožmitál pod Třemšínem)
8
5
171.
Lukáš Růžička (Stará garda Štětkovice)
8
5
172.
Dušan Šimeček (Rumola)
8
5
173.
Radek Nehéz (Stará garda Štětkovice B)
8
5
174.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
32
4
175.
Jan Cicák (Stará garda Štětkovice)
16
4
176.
Miloš Voháňka (Kňovice)
10
4
177.
David Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
8
4
178.
Jan Kamený (AHC Nový Knín)
8
4
179.
František Hron (Draci)
8
4
180.
Václav Křížek (Čerti Křepenice)
8
4
181.
Jiří Kočí (STROS)
8
4
182.
Martin Macháček (STROS)
8
4
183.
Petr Janouch (Kačeři Příčovy)
8
4
184.
Petr Hlinka (River Boys Zvírotice)
8
4
185.
Stanislav Burda (Rumola)
8
4
186.
Jiří Barcal (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
187.
Jakub Pazourek (Genemusic)
8
4
188.
Martin Mottl (Domino)
8
4
189.
Petr Pšenička (Bubák Chlum)
8
4
190.
Jakub Kadleček (Medvědi Sedlčany)
8
4
191.
Dušan Polívka (Hrádek)
8
4
192.
Karel Šimek (Genemusic)
8
4
193.
Petr Štefan (Citroën Drásov)
8
4
194.
Milan Velebil (AHC Nový Knín)
8
4
195.
Pavel Špaček (Ševci Nový Knín)
8
4
196.
Jan Benda (Kňovice)
8
4
197.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
8
4
198.
Miloš Vančura (Bubák Chlum)
8
4
199.
Tomáš Poslední (Ševci Nový Knín)
8
4
200.
Pavel Pilousek (Čerti Křepenice)
8
4
201.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
8
4
202.
Daniel Macák (Stará garda Štětkovice B)
8
4
203.
Jiří Hrubant (Miličín)
8
4
204.
Pavel Šaněk (Novit Neveklov)
8
4
205.
Martin Hlaváček (STROS)
8
4
206.
Miroslav Čejda (Domino)
8
4
207.
Pavel Tůma (Tučňáci Kosova Hora)
8
4
208.
Josef Kortan (Rumola)
8
4
209.
Václav Horálek (STROS)
6
4
210.
Petr Zeman (STROS)
6
4
211.
Josef Veselý (DSK Daleké Dušníky)
6
4
212.
Petr Hořovský (Čerti Křepenice)
6
4
213.
Luboš Hovorka (Olbramovice)
6
4
214.
David Fröhlich (Kačeři Příčovy)
32
3
215.
Petr Tylich (River Boys Zvírotice)
14
3
216.
Richard Bártl (STROS)
9
3
217.
Michal Jarůšek (Stará garda Štětkovice B)
6
3
218.
František Pilík (Kačeři Příčovy)
6
3
219.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
6
3
220.
Martin Dvořák (STROS)
6
3
221.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
6
3
222.
Marek Janoušek (Domino)
6
3
223.
Martin Pejša (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
224.
Pavel Hron (Kňovice)
6
3
225.
Lukáš Kohoutek (Olbramovice)
6
3
226.
Michal Kuchta (Kačeři Příčovy)
6
3
227.
Iannis Dalas (Kačeři Příčovy)
6
3
228.
Jan Kovanda (Rumola)
6
3
229.
Zdeněk Dušák (STROS)
6
3
230.
David Čítek (Stará garda Štětkovice)
6
3
231.
Jaroslav Laštovička (Draci)
6
3
232.
Martin Slavek (Rumola)
6
3
233.
Michal Vošmik (Stará garda Štětkovice)
6
3
234.
Jiří Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
235.
Daniel Pučan (Ševci Nový Knín)
6
3
236.
Petr Havel (Genemusic)
6
3
237.
Libor Froněk (Rybníkáři)
6
3
238.
Jiří Fulín (SK Votice)
6
3
239.
Jan Průša (Hrádek)
6
3
240.
Marek Čejda (Kačeři Příčovy)
6
3
241.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
6
3
242.
Karel Myslivec (Genemusic)
6
3
243.
Jan Hubička (Citroën Drásov)
6
3
244.
Martin Vylít (Miličín)
6
3
245.
Jiří Kukač (Rumola)
6
3
246.
Lukáš Báča (Kňovice)
6
3
247.
Jaroslav Vyhnal (River Boys Zvírotice)
6
3
248.
Jiří Podlipský (Draci)
6
3
249.
Pavel Stibůrek (Genemusic)
6
3
250.
Jaroslav Herma (Kňovice)
6
3
251.
Jiří Požárek (Stará garda Štětkovice B)
6
3
252.
Václav Hlavnička (Rybníkáři)
6
3
253.
Vladan Křenek (River Boys Zvírotice)
6
3
254.
Martin Pudil (Kačeři Příčovy)
6
3
255.
Jan Rollo (Olbramovice)
6
3
256.
Filip Miňha (Rumola)
6
3
257.
Jiří Nerad (Tučňáci Kosova Hora)
6
3
258.
Jiří Magnus (Bubák Chlum)
6
3
259.
Jiří Nový (Huroni Vršovice)
6
3
260.
Pavel Dvořák (Olbramovice)
6
3
261.
Petr Peclinovský (Rybníkáři)
6
3
262.
Jiří Koreš (Miličín)
6
3
263.
Zdeněk Kabíček (Hrádek)
6
3
264.
Karel Polesný (Stará garda Štětkovice B)
6
3
265.
David Nesvorný (STROS)
6
3
266.
Pavel Sosnovec (Bubák Chlum)
6
3
267.
Václav Tengler (Čerti Křepenice)
6
3
268.
Stanislav Bezouška (Čerti Křepenice)
6
3
269.
Viktor Myslil (Domino)
20
2
270.
Tomáš Lukšan (Kačeři Příčovy)
6
2
271.
Zdeněk Tůma (Olbramovice)
6
2
272.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
4
2
273.
Martin Vilímek (SK Votice)
4
2
274.
Josef Matys (Huroni Vršovice)
4
2
275.
Aleš Nacházel (Citroën Drásov)
4
2
276.
Libor Beran (Miličín)
4
2
277.
Radek Veselý (Rybníkáři)
4
2
278.
Josef Kopec (Hrádek)
4
2
279.
Ivo Štemberk (Rumola)
4
2
280.
Martin Hřebec (Olbramovice)
4
2
281.
Šimon Kiš (Medvědi Sedlčany)
4
2
282.
Jan Šobíšek (Novit Neveklov)
4
2
283.
Jan Třmínek (Čerti Křepenice)
4
2
284.
Libor Sýkora (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
285.
David Tureček (Medvědi Sedlčany)
4
2
286.
František Kofroň (River Boys Zvírotice)
4
2
287.
Leoš Tůma (Bubák Chlum)
4
2
288.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
4
2
289.
Petr Kladiva (Olbramovice)
4
2
290.
Pavel Čanda (Draci)
4
2
291.
Jan Kubista (Domino)
4
2
292.
Lukáš Kruchňa (Hrádek)
4
2
293.
Petr Švehla (Rumola)
4
2
294.
Ondřej Štěrba (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
295.
Petr Vaniš (Domino)
4
2
296.
Jiří Šittler (Genemusic)
4
2
297.
Rostislav Růzha (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
298.
Ondřej Žďánský (Kačeři Příčovy)
4
2
299.
David Svoboda (Genemusic)
4
2
300.
Jiří Kahoun (Stará garda Štětkovice)
4
2
301.
Pavel Karda (Kňovice)
4
2
302.
Ondřej Marvan (Hrádek)
4
2
303.
Roman Valta (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
304.
Michal Kreps (Huroni Vršovice)
4
2
305.
Roman Žemlička (Ševci Nový Knín)
4
2
306.
Stanislav Tichý (Huroni Vršovice)
4
2
307.
Pavel Hásek (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
308.
Milan Opička (Olbramovice)
4
2
309.
Petr Vilímek (Huroni Vršovice)
4
2
310.
Tomáš Brotánek (Medvědi Sedlčany)
4
2
311.
Jan Douša (Olbramovice)
4
2
312.
Jaroslav Chlasták (Draci)
4
2
313.
Jan Mašek (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
314.
Kamil Nevařil (AHC Nový Knín)
4
2
315.
Radek Kutiš (River Boys Zvírotice)
4
2
316.
Jan Buriánek (Olbramovice)
4
2
317.
Martin Slavík (Kňovice)
4
2
318.
Milan Pařenica (Huroni Vršovice)
4
2
319.
Zdeněk Malenda ml. (Bubák Chlum)
4
2
320.
Milan Hájek (River Boys Zvírotice)
4
2
321.
Tomáš Doskočil (Miličín)
4
2
322.
Pavel Janoušek (Rožmitál pod Třemšínem)
4
2
323.
Kamil Nevídal (AHC Nový Knín)
4
2
324.
Jiří Vylít (Miličín)
4
2
325.
Luboš Zeman (Rybníkáři)
4
2
326.
Martin Lachout (Draci)
4
2
327.
Tomáš Bauer (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
328.
Zdeněk Hašek (Novit Neveklov)
4
2
329.
Jiří Čihák (Čerti Křepenice)
4
2
330.
Pavel Škuta (Citroën Drásov)
4
2
331.
Vladislav Růžička (Stará garda Štětkovice B)
4
2
332.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
4
2
333.
Radek Sosnovec (Bubák Chlum)
4
2
334.
Jan Matějka (DSK Daleké Dušníky)
4
2
335.
Petr Procházka (Novit Neveklov)
4
2
336.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
4
2
337.
Aleš Hůla (Citroën Drásov)
4
2
338.
Václav Pohnán (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
339.
Jiří Dvořák (Rybníkáři)
4
2
340.
Petr Čihák (Rumola)
4
2
341.
Petr Sekal (Miličín)
4
2
342.
Jaroslav Holub (Rybníkáři)
4
2
343.
Lubor Křížek (Čerti Křepenice)
4
2
344.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
4
2
345.
Václav Červenka (River Boys Zvírotice)
4
2
346.
Jan Krotil (Tučňáci Kosova Hora)
4
2
347.
Vojtěch Budil (SK Votice)
4
2
348.
Ondřej Pavelek (Huroni Vršovice)
4
2
349.
Dominik Hašek (Ševci Nový Knín)
2
2
350.
Ondřej Mošna (STROS)
2
2
351.
Jan Hradil (Draci)
2
2
352.
Jaroslav Spilka (Kačeři Příčovy)
2
2
353.
Karel Palda (STROS)
2
2
354.
Pavel Mol (Draci)
10
1
355.
Jiří Mrázek (Miličín)
10
1
356.
Petr Mašek (Bubák Chlum)
4
1
357.
Marek Trefný (Rožmitál pod Třemšínem)
4
1
358.
Libor Slavík (SK Votice)
2
1
359.
Michal Vacek (Žabáci Solopysky)
2
1
360.
Jan Kolbaba (Genemusic)
2
1
361.
Pavel Bartůšek (Olbramovice)
2
1
362.
Matej Ferančik (Genemusic)
2
1
363.
Libor Hvozdek (Hrádek)
2
1
364.
Jiří Sirotek (Žabáci Solopysky)
2
1
365.
Zdeněk Kálal (River Boys Zvírotice)
2
1
366.
Jaroslav Hruška (Olbramovice)
2
1
367.
Daniel Bek (Kňovice)
2
1
368.
Vladislav Brož (Čerti Křepenice)
2
1
369.
Pavel Vaniš (Rumola)
2
1
370.
Stanislav Bumba (DSK Daleké Dušníky)
2
1
371.
Tomáš Neubergr (Citroën Drásov)
2
1
372.
Ladislav Chvalkovský (Huroni Vršovice)
2
1
373.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
2
1
374.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
2
1
375.
Jiří Humhal (Bubák Chlum)
2
1
376.
Zdeněk Jiráček (Stará garda Štětkovice B)
2
1
377.
Marek Čunát (Novit Neveklov)
2
1
378.
Jiří Čižek (Hrádek)
2
1
379.
Michal Neckář (AHC Nový Knín)
2
1
380.
Tomáš Rozvoral (Žabáci Solopysky)
2
1
381.
David Třešňák (Domino)
2
1
382.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
383.
Jiří Volánek (AHC Nový Knín)
2
1
384.
Roman Chyle (Draci)
2
1
385.
Ondřej Střihavka (Stará garda Štětkovice B)
2
1
386.
Pavel Triner (Medvědi Sedlčany)
2
1
387.
Lukáš Lachout (Kačeři Příčovy)
2
1
388.
Lukáš Mrázek (STROS)
2
1
389.
Roman Lenner (Kačeři Příčovy)
2
1
390.
Ladislav Šach (Medvědi Sedlčany)
2
1
391.
Stanislav Červenka (Miličín)
2
1
392.
Dušan Pudil (Huroni Vršovice)
2
1
393.
Martin Ledinský (Draci)
2
1
394.
Libor Procházka (Kňovice)
2
1
395.
Pavel Dvořák (Miličín)
2
1
396.
Jaroslav Adam (Miličín)
2
1
397.
Petr Šerák (Olbramovice)
2
1
398.
Pavel Štemberk (Stará garda Štětkovice B)
2
1
399.
Ondřej Machač (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
400.
Roman Vojtíšek (Čerti Křepenice)
2
1
401.
Luděk Tomášek (Medvědi Sedlčany)
2
1
402.
Martin Řezáč (Hrádek)
2
1
403.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
2
1
404.
Petr Šejba (Rumola)
2
1
405.
Ladislav Dalibába (Novit Neveklov)
2
1
406.
Karel Jirec (Olbramovice)
2
1
407.
Aleš Bindl (SK Votice)
2
1
408.
Petr Moulík (Stará garda Štětkovice B)
2
1
409.
Jan Chyle ml. (Draci)
2
1
410.
Tomáš Rada (SK Votice)
2
1
411.
Daniel Adamec (AHC Nový Knín)
2
1
412.
Martin Děd (Stará garda Štětkovice B)
2
1
413.
Patrik Eisenreich (River Boys Zvírotice)
2
1
414.
Radek Valčík (River Boys Zvírotice)
2
1
415.
Michal Dudek (Žabáci Solopysky)
2
1
416.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
2
1
417.
Michal Beneš (River Boys Zvírotice)
2
1
418.
Milan Petýrek (Citroën Drásov)
2
1
419.
Jakub Pařízek (Tučňáci Kosova Hora)
2
1
420.
Karel Stibůrek (Hrádek)
2
1
421.
Marek Laš (Olbramovice)
2
1
422.
Jan Kváča (Žabáci Solopysky)
2
1
423.
Oldřich Kupa (Ševci Nový Knín)
2
1
424.
Josef Brotánek (Medvědi Sedlčany)
2
1
425.
Daniel Drábek (SK Votice)
2
1
426.
Jiří Bábek (River Boys Zvírotice)
2
1
427.
Ladislav Havel (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
428.
Jan Tůma (Olbramovice)
2
1
429.
Václav Herma (Rožmitál pod Třemšínem)
2
1
430.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
2
1
431.
Miroslav Šváb (Miličín)
2
1
432.
Ondřej Vaverka (Rybníkáři)
0
1
433.
Pavel Šimeček (Rumola)
0
1
434.
Miroslav Kodet (Kňovice)
0
0
435.
Marie Pellarová (STROS)
0
0
436.
Zbyněk Křivonoska (Ševci Nový Knín)
0
0
437.
Antonín Jarolímek (Rumola)
0
0
438.
Pavel Šiňor (River Boys Zvírotice)
0
0
439.
Štěpán Šykíř (Citroën Drásov)
0
0
440.
Lukáš Vyterna (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
441.
Vít Budka (Rybníkáři)
0
0
442.
Rastislav Jacko (Stará garda Štětkovice)
0
0
443.
Karel Pšenička (Bubák Chlum)
0
0
444.
Milan Fiala (Hrádek)
0
0
445.
Štěpán Šykíř (DSK Daleké Dušníky)
0
0
446.
Roman Šimeček (Rumola)
0
0
447.
Jiří Částka (Miličín)
0
0
448.
Martin Rauš (Čerti Křepenice)
0
0
449.
Michal Hodouš (Draci)
0
0
450.
David Kovář (Čerti Křepenice)
0
0
451.
Jan Trefil (Miličín)
0
0
452.
Michal Dudek (River Boys Zvírotice)
0
0
453.
Jindřich Havránek (Kňovice)
0
0
454.
Stanislav Křesina (Bubák Chlum)
0
0
455.
Karel Vančura (Stará garda Štětkovice B)
0
0
456.
Michal Hodouš (Stará garda Štětkovice B)
0
0
457.
Radovan Noga (Stará garda Štětkovice)
0
0
458.
Jan Šejna (Citroën Drásov)
0
0
459.
David Triner (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
460.
Miroslav Nevlida (Kačeři Příčovy)
0
0
461.
Zdeněk Pilecký (AHC Nový Knín)
0
0
462.
Jiří Kšána (DSK Daleké Dušníky)
0
0
463.
Martin Micek (Genemusic)
0
0
464.
Martin Písařík (Bubák Chlum)
0
0
465.
Vít Kalina (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
466.
Milan Junek (Ševci Nový Knín)
0
0
467.
Jiří Mrázek (Rybníkáři)
0
0
468.
František Trčka (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
469.
Jiří Budil (Domino)
0
0
470.
Miloš Krátký (Medvědi Sedlčany)
0
0
471.
Zdeněk Kalina (Ševci Nový Knín)
0
0
472.
David Otava (DSK Daleké Dušníky)
0
0
473.
Zdeněk Uzel (Citroën Drásov)
0
0
474.
Jan Chyle st. (Draci)
0
0
475.
Josef Kaňka (Genemusic)
0
0
476.
Václav Kokštein (DSK Daleké Dušníky)
0
0
477.
Michal Heřmánek (Genemusic)
0
0
478.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
0
0
479.
František Ambroz (Citroën Drásov)
0
0
480.
Slávek Turnovec (Huroni Vršovice)
0
0
481.
Karel Pohan (SK Votice)
0
0
482.
Daniel Friedrich (Huroni Vršovice)
0
0
483.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
0
0
484.
Libor Hypš (Novit Neveklov)
0
0
485.
Tomáš Moravec (Genemusic)
0
0
486.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice B)
0
0
487.
Josef Červinka (Medvědi Sedlčany)
0
0
488.
Pavel Kargl (Huroni Vršovice)
0
0
489.
Juraj Borovka (Citroën Drásov)
0
0
490.
Jan Květ (Čerti Křepenice)
0
0
491.
Radek Voháňka (Kňovice)
0
0
492.
Miloslav Smrčina (Miličín)
0
0
493.
Jakub Skarytka (Rybníkáři)
0
0
494.
Radek Musil (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
495.
David Sedláček (Kňovice)
0
0
496.
Miloš Holcner (Domino)
0
0
497.
Pavel Martina (Rumola)
0
0
498.
Tomáš Herma (Žabáci Solopysky)
0
0
499.
Jan Ryšánek (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
500.
Radek Svoboda (AHC Nový Knín)
0
0
501.
Daniel Brožek (Novit Neveklov)
0
0
502.
Miroslav Mašek (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
503.
Bohuslav Jirota (Stará garda Štětkovice B)
0
0
504.
Vladimír Pitel (Genemusic)
0
0
505.
Luboš Kramář (Ševci Nový Knín)
0
0
506.
Jiří Peclinovský (Rybníkáři)
0
0
507.
Jaromír Dvořák (Kačeři Příčovy)
0
0
508.
Jiří Žák (STROS)
0
0
509.
Stanislav Kubeš (Rumola)
0
0
510.
Petr Bednář (Citroën Drásov)
0
0
511.
Štěpán Klamt (Rybníkáři)
0
0
512.
Miroslav Horníček (Genemusic)
0
0
513.
Luděk Říha (SK Votice)
0
0
514.
Jiří Čížek (Bubák Chlum)
0
0
515.
Martin Pilecký (Hrádek)
0
0
516.
Aleš Kraml (AHC Nový Knín)
0
0
517.
Vladimír Jaroš (STROS)
0
0
518.
František Spěvák (Miličín)
0
0
519.
Martin Písařík (Novit Neveklov)
0
0
520.
Tomáš Vančura (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
521.
Tomáš Sedláček (Rybníkáři)
0
0
522.
Zdeněk Pechánek (Bubák Chlum)
0
0
523.
Libor Mrázek (Stará garda Štětkovice B)
0
0
524.
Jaroslav Hájek (Čerti Křepenice)
0
0
525.
Robert Srdínko (SK Votice)
0
0
526.
Miroslav Mašek (Domino)
0
0
527.
Pavel Spilka (Kačeři Příčovy)
0
0
528.
Karel Doubek (Novit Neveklov)
0
0
529.
Filip Zeman (Stará garda Štětkovice)
0
0
530.
Zdeněk Štůla (Žabáci Solopysky)
0
0
531.
Miroslav Borkovec (Genemusic)
0
0
532.
Jaromír Dvořák (Medvědi Sedlčany)
0
0
533.
Pavel Mikeš (Rumola)
0
0
534.
Pavel Hájek (Stará garda Štětkovice)
0
0
535.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
0
0
536.
Václav Podlipský (Draci)
0
0
537.
Peter Koval (STROS)
0
0
538.
Jaroslav Jedlan (Olbramovice)
0
0
539.
Miroslav Müller (AHC Nový Knín)
0
0
540.
Petr Havlíček (AHC Nový Knín)
0
0
541.
Aleš Huml (River Boys Zvírotice)
0
0
542.
Tomáš Olbert (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
543.
Zdeněk Felt (Domino)
0
0
544.
Lukáš Mošnička (Stará garda Štětkovice B)
0
0
545.
Milan Bartl (AHC Nový Knín)
0
0
546.
Stanislav Sedláček (Rumola)
0
0
547.
Tomáš Kouba (Huroni Vršovice)
0
0
548.
Radek Hůla (Citroën Drásov)
0
0
549.
Zdeněk Kalina (Hrádek)
0
0
550.
Zdeněk Malenda st. (Bubák Chlum)
0
0
551.
Jiří Brynda (Hrádek)
0
0
552.
Tomáš Herma (Domino)
0
0
553.
Jiří Veselý (River Boys Zvírotice)
0
0
554.
Libor Pudil (Stará garda Štětkovice)
0
0
555.
Rostislav Hořejší (Rybníkáři)
0
0
556.
Petr Pištěk (Huroni Vršovice)
0
0
557.
Oldřich Průša (Domino)
0
0
558.
Antonín Diviš (Genemusic)
0
0
559.
Jiří Hrdina (SK Votice)
0
0
560.
Jan Pechač (Žabáci Solopysky)
0
0
561.
Radek Čanda (Kačeři Příčovy)
0
0
562.
Jaroslav Masarik (Medvědi Sedlčany)
0
0
563.
Pavel Podlipský (Rumola)
0
0
564.
Vlastimil Kadeřábek (Žabáci Solopysky)
0
0
565.
Lubomír Kramář (AHC Nový Knín)
0
0
566.
Petr Jirgl (Stará garda Štětkovice)
0
0
567.
Zdeněk Slanina (Draci)
0
0
568.
Jaroslav Hájek (Hrádek)
0
0
569.
Jaroslav Masarik (Tučňáci Kosova Hora)
0
0
570.
Tomáš Hořčic (Čerti Křepenice)
0
0
571.
Luboš Bestahovský (Ševci Nový Knín)
0
0
572.
Dušan Matějka (River Boys Zvírotice)
0
0
573.
Milan Vosátka (Huroni Vršovice)
0
0
574.
Ladislav Pokorný (Stará garda Štětkovice)
0
0
575.
Lukáš Mošnička (Medvědi Sedlčany)
0
0
576.
Jiří Humhal (Kačeři Příčovy)
0
0
577.
Miloslav Chott (AHC Nový Knín)
0
0
578.
Tomáš Fiala (Ševci Nový Knín)
0
0
579.
Václav Podlipský (Rumola)
0
0
580.
Vlastimil Ploc (Miličín)
0
0
581.
Pavel Malypetr (Genemusic)
0
0
582.
Martin Sládek (SK Votice)
0
0
583.
Libor Studnička (SK Votice)
0
0
584.
Petr Štěrba (Rožmitál pod Třemšínem)
0
0
585.
Karel Benda (Miličín)
0
0
586.
Ondřej Liška (Novit Neveklov)
0
0
587.
Jakub Šára (Rybníkáři)
0
0
588.
Ondřej Lišman (Draci)
0
0
589.
Martin Věžník (AHC Nový Knín)
0
0
590.
Petr Kocian (Ševci Nový Knín)
0
0
591.
Daniel Svoboda (Genemusic)
0
0
592.
Jiří Mrázek (SK Votice)
0
0
593.
Jan Hošek (Citroën Drásov)
0
0
594.
Jiří Fajt (STROS)
0
0
595.
Hynek Polidar (Stará garda Štětkovice)
0
0
596.
Jiří Hradil (Draci)
0
0
597.
Jaroslav Burger (Kňovice)
0
0
598.
Petr Fiala (Novit Neveklov)
0
0
599.
Marek Pešata (Rybníkáři)
0
0
600.
Pavel Havlíček (Olbramovice)
0
0
601.
David Otava (Čerti Křepenice)
0
0
602.
Jaroslav Jonák (Hrádek)
0
0
603.
Petr Doubek (Kňovice)
0
0
604.
Marek Boháč (Domino)
0
0
605.
Roman Rozvoral (Medvědi Sedlčany)
0
0
606.
Martin Mezera (AHC Nový Knín)
0
0
607.
Jakub Mašek (Novit Neveklov)
0
0
608.
Lukáš Janata (STROS)
0
0
609.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
610.
Michal Šimůnek (River Boys Zvírotice)
0
0
611.
Martin Dvořák (Bubák Chlum)
0
0
612.
Lukáš Janata (Genemusic)
0
0
613.
Bořek Štefan (Medvědi Sedlčany)
0
0
614.
Pavel Hájek (Žabáci Solopysky)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže